– Klimatyzator ścienny Toshiba HAORI zyskał ogromne uznanie, zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak też projektantów wnętrz – mówi Damian Tomkiewicz, Dyrektor Techniczny, TOSHIBA-HVAC. – Trudno się temu dziwić. Tym, co wyróżnia ten model, jest zdecydowanie doskonała jakość filtracji w połączeniu z niepowtarzalnym designem.

HAORI to klimatyzator marki Toshiba, charakteryzujący się nietypową obudową z materiałowym pokrowcem, który można wymieniać. Odbiorca może wybierać z dwóch kolorów pokrowców, załączonych do klimatyzatora lub z palety dostępnych tekstyliów i w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń, niezależnie od aktualnego stylu w danym pomieszczeniu.

fot. TOSHIBA-HVAC

Klimatyzator ścienny Toshiba HAORI – nagrodzony za design

HAORI majestatycznie prezentuje się we wnętrzu. Nie jest to typowy biały i duży klimatyzator, który wielu z odbiorców wolałoby wręcz obudować, gdyż aż nazbyt przypomina jednostkę industrialną, wprost z przemysłowej chłodni.

Klimatyzator ścienny Toshiba HAORI jest zupełnie inny. Opływowa, kształtna bryła jest niewiele większa od dużego ściennego kinkietu i z dużą pewnością można byłoby przyrównać go do estetycznego i modnego klosza do lampy. Tym samym doskonale prezentuje się na głównej ścianie, np. nad kanapą, w kąciku czytelniczym, czy w zaaranżowanej sypialni. To nie jest klimatyzator do chowania, ale wręcz przeciwnie – do ekspozycji!

fot. TOSHIBA-HVAC

Jego zaskakujący wygląd sprawił, że jest niezwykle poszukiwany do nowoczesnych i stylowych wnętrz mieszkalnych, ale także do hoteli z najwyższej półki, salonów SPA, modnych restauracji oraz reprezentacyjnych gabinetów i biur. Projektanci zdecydowanie doceniają pokrowce w różnych kolorach i swobodę aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych. Taki wygląd klimatyzatora oraz ogromne możliwości jego doboru i zmiany wyglądu za sprawą wymiennych pokrowców jest nowością na skalę światową.

fot. TOSHIBA-HVAC

– Nie ma takiego pomieszczenia, do którego klimatyzator Toshiba HAORI by nie pasował – dodaje Damian Tomkiewicz. – Dzięki temu urządzeniu otrzymujemy nie tylko najwyższą wydajność klimatyzacji, ale także uzyskujemy ogromną uniwersalność w kreacji wnętrz. Co ciekawe, materiałowe pokrycie sprawia, że HAORI wpisze się zarówno w nowoczesne wnętrza, jak też te nieco bardziej tradycyjne. Tekstylia ocieplają pomieszczenia oraz wprowadzają poczucie przytulności. Podobnie jak zasłony, poduszki i narzuty, HAORI pomoże w kreacji wnętrz, w których będzie można łatwo się zrelaksować. Pokrowce łatwo się zakłada i można je dowolnie wymieniać. Wśród dostępnych tkanin do dyspozycji są takie kolory jak: ciemno- i jasno-szary (oba w zestawie), niebiesko-szary, szary beż, ciemno-brązowy oraz szmaragdowo-niebieski. Ale na tym nie koniec! Już niedługo dostępna będzie poszerzona paleta kilkudziesięciu pokrowców, a już dziś dzięki dostępnemu szablonowi można samodzielnie zaprojektować, uszyć bądź zlecić krawcowi przygotowanie pokrycia w dowolnym kolorze i z wymarzonej tkaniny. Pozwala to idealnie wpasować klimatyzator do wnętrz i dopasować go do już zastosowanych tekstyliów i wykończeń, jak np. na zasłonach, kolorystyki dywanów, mebli czy ścian.

fot. TOSHIBA-HVAC

Klimatyzator ścienny Toshiba HAORI został nagrodzony globalnie za swój unikatowy design, bowiem otrzymał prestiżową nagrodę „iF Design Award 2021”. Został on także nagrodzony lokalnie w konkursie „Najbardziej designerski klimatyzator 2021”, organizowanym przez portal hvacPR.pl

fot. TOSHIBA-HVAC

Dodatkowo, otrzymał tytuł „Najbardziej designerskiego klimatyzatora 2021 roku”, wygrywając konkurs zorganizowany przez portal HvacPR.pl

Klimatyzator ścienny A+++ – cena w parze z doskonałą specyfikacją

Poza niezwykle unikatowym wyglądem, HAORI to przede wszystkim bardzo sprawny klimatyzator o bardzo dobrej specyfikacji.

– Na korzyść tego modelu przemawia najwyższa klasa energetyczna A+++ zarówno dla chłodzenia jak i ogrzewania, osiągając spektakularne wyniki sezonowych współczynników efektywności energetycznej na poziomie odpowiednio SEER: 8,60/8,70/7,80 oraz SCOP: 5,10/5,10/4,60. Tak wysoka całoroczna efektywność energetyczna ma bezpośrednie przełożenie na niskie rachunki dla przyszłych użytkowników – wyjaśnia Damian Tomkiewicz. – Tworzona i udoskonalana od przeszło 40 lat innowacyjna Technologia Inwerterowa firmy Toshiba łączy wzorową wydajność z wybitną niezawodnością i funkcjonalnością. Użytkownik otrzymuje pewność doskonałego chłodzenia oraz ogrzewania powietrza wraz z zaawansowaną filtracją.

fot. TOSHIBA-HVAC

Atrakcyjny cenowo klimatyzator ścienny Toshiba HAORI neutralizuje wirusy, bakterie, wyłapuje cząstki PM2.5, a do tego ma funkcję samooczyszczania. Dzięki modelowi HAORI można być spokojnym o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny.
Zastosowany w urządzeniu filtr powietrza Toshiba Ultra Pure wyłapuje aż do 94% 1) zanieczyszczeń wielkości PM2.5. Plazmowy jonizator powietrza wiąże i neutralizuje cząstki powietrza, które są zanieczyszczone wirusami, bakteriami oraz zarodnikami pleśni. Warto wspomnieć także o specjalnej powłoce Toshiba Magic Coil, która została zastosowana na wymienniku jednostki HAORI. W połączeniu z funkcją samooczyszczenia zapewnia ona czystość i higienę pracy urządzenia.
1) -wg niezależnych testów instytutu Kitasato.

fot. TOSHIBA-HVAC

Wygodne sterowanie, także przez smartfon

Klimatyzator wyposażony jest w wiele interesujących funkcji.

Dla pełnej wygody użytkownika, model HAORI oferuje szereg udogodnień związanych ze steownianiem i kontrolą. Możemy standardowo regulować nastawę temperatury, siłę oraz kierunek nawiewu, a także możemy dowolnie załączać tryb ECO, redukcji energii, a także tryb pełnej mocy dla bardzo szybkich efektów. Klimatyzator ścienny Toshiba HAORI cechuje się cichą pracą na poziomie do 37 dB(A), ale możemy zastosować także tryb ultra-cichy, w którym głośność pracy nie przekroczy 19 dB(A).

fot. TOSHIBA-HVAC

Klimatyzator dostarczany jest z niezwykle intuicyjnym i luksusowym sterownikiem, który posiada magnetyczny uchwyt ścienny i bardzo elegancko prezentuje się na ścianie. Pomimo swojej nowoczesności mamy tutaj do czynienia z niezwykle ławą obsługa oraz intuicyjnym sterowaniem.

 

– Wraz z rozwojem technologii „smart”, do modelu HAORI dołączono możliwość sterowania poprzez smartfona – informuje Damian Tomkiewicz. – Zaawansowane i rozbudowane funkcjonalności dostępne są przez domową aplikację Toshiba Home AC Control, którą można pobrać dla telefonów z systemem iOS oraz Android. Mamy tu możliwość np. monitorowania zużycia energii danego dnia oraz w odniesieniu do różnych przedziałów czasowych. Co więcej, dzięki tej aplikacji możliwe jest podłączenie klimatyzatora do funkcji sterowania głosowego z wykorzystaniem asystenta Google Home lub Amazon Alexa.

fot. TOSHIBA-HVAC

Aby uzyskać więcej informacji na temat wyjątkowej klimatyzatora ściennego Toshiba HAORI, zapraszamy na:

YouTube
Facebook
Instagram
LinkedIn

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.toshiba-hvac.pl

BEIJER REF Polska Al. Krakowska 22, Sękocin Nowy, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie