Klimatyzatory do domów i mieszkań firmy Daikin

Optymalizacja temperatury za pomocą klimatyzatora

Z niecierpliwością czekamy na upalne lato. Cieszymy się z niego przez dzień może dwa, tylko po to, żeby za chwilę narzekać i szukać sposobu na zniwelowanie przykrych konsekwencji pustynnego powietrza. Wybawieniem okazuje się klimatyzacja, ale nad jej zakupem warto zastanowić się na długo przed rozpoczęciem sezonu.

Klimatyzacja – jak to działa?
Klimatyzacja jest bez wątpienia jednym z najużyteczniejszych wynalazków ubiegłego wieku. Jej działanie opiera się na stosunkowo prostej zasadzie schładzania napływającego z zewnątrz powietrza i regulowaniu w ten sposób temperatury panującej w pomieszczeniu. Jeszcze kilkanaście lat temu montaż takiego urządzenia był kosztowny, a sam klimatyzator był niezbyt estetyczny i zabierał dużo miejsca. Dynamicznie rozwijający się rynek klimatyzatorów przeznaczonych do stosowania w domach i mieszkaniach oferuje nam dzisiaj całą gamę designerskich produktów, o doskonałej efektywności i w przystępnej cenie. Ponieważ jest to inwestycja, z której korzyści będziemy czerpać przez długie lata, warto rozważnie dokonać wyboru.

 

klimatyzatory do domów i mieszkańfot. Daikin

 

Funkcje klimatyzatorów
Podstawową i najważniejszą funkcją klimatyzatora jest oczywiście chłodzenie. Jednak zakup klimatyzatora warto rozważyć nie tylko w kontekście upałów, bo nowoczesne klimatyzatory spełniają wiele dodatkowych funkcji i warto ich używać cały rok. Co najważniejsze, klimatyzator w sposób ciągły utrzymuje temperaturę w pomieszczeniach, więc nie ma gwałtownych spadków i skoków temperatury, bardzo niekorzystnych dla organizmu. Oprócz tego, dzięki zamontowanym filtrom, klimatyzatory oczyszczają powietrze zatrzymując pył i kurz. Zaletę tę docenią zwłaszcza mieszkańcy dużych miast, ale też mieszkający w pobliżu łąki czy lasu alergicy. Ponadto klimatyzator może przez cały rok zapewniać odpowiednią wilgotność powietrza, co przyczynia się do komfortowego odczuwania temperatury oraz w zależności od potrzeb: osusza lub nawilża powietrze (Daikin Ururu Sarara). Nowoczesne klimatyzatory mają dodatkowo bardzo przydatną jesienią, wiosną i zimą opcję grzania, wykorzystując odnawialne źródło energii: powietrze. Dzięki temu mogą być używane przez cały rok, bez względu na temperatury panujące na zewnątrz, a ich zakup staje się jeszcze bardziej opłacalny.  

 

klimatyzatory do domów i mieszkań klimatyzatory do domów i mieszkańfot. Daikin

 

Typy klimatyzatorów
Najpopularniejszym typem klimatyzatorów do użytku domowego oraz do zastosowania w niewielkich biurach są klimatyzatory typu split. Takie rozwiązanie to jedna jednostka wewnętrzna połączona w dyskretny i estetyczny sposób z jednostką zewnętrzną. Instalacja takiego klimatyzatora jest prosta i szybka, a rodzaj, wydajność i rozmiar dobiera się do danego pomieszczenia, uwzględniając jego wielkość, grubość ścian, zastosowaną izolację, ilość drzwi i okien w pomieszczeniu oraz przede wszystkim –  przeznaczenie i oczekiwania inwestora.
W pomieszczeniach wielostrefowych znajdują zastosowanie kompletne systemy klimatyzacji typu multi-split, w których do jednej większej i wydajniejszej jednostki zewnętrznej podłącza się do dziewięciu różnych jednostek wewnętrznych, o różnej wydajności i różnych stylach. To doskonałe rozwiązanie dla całego domu czy biura. Dodatkowo, system taki umożliwia indywidualne sterowanie temperaturą dla każdej strefy klimatyzacyjnej.

 

klimatyzatory do domów i mieszkań klimatyzatory do domów i mieszkańfot. Daikin

 

Klimatyzatory firmy Daikin – komfort i styl w jednym
Przed zakupem klimatyzatora warto zasięgnąć opinii specjalistów. Firma Daikin od blisko 15 lat zapewnia Polakom dobrą atmosferę w pomieszczeniach, zajmując się dystrybucją wysokiej jakości urządzeń: począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach.
– Firma Daikin oferuje stylowe jednostki wewnętrzne, szeroki zakres modeli i sterowników do każdego pomieszczenia – mówi Agnieszka Pióro z firmy Daikin.
Oferta firmy Daikin dla domów i mieszkań  obejmuje klimatyzatory naścienne, międzystropowe, podsufitowe i przypodłogowe, wyróżniające się na rynku doskonałymi możliwościami i pięknym wzornictwem. Opływowe kształty, nowoczesny design i stonowane kolory sprawiają, że klimatyzatory firmy Daikin idealnie wkomponują się w każde wnętrze.    

 

klimatyzatory do domów i mieszkań klimatyzatory do domów i mieszkańfot. Daikin

– Zadaniem firmy Daikin jest dostarczenie swoim klientom najbardziej zaawansowanej technologii, zapewniającej komfortowe powietrze – zapewnia.
Technologia inwertera w klimatyzatorach Daikin jest używana do regulacji temperatury w pomieszczeniu w sposób ciągły. W porównaniu do tradycyjnego systemu, zapewnia ona optymalny komfort oraz obniża koszty energii o 30%. Z myślą o zapewnieniu wygody i komfortu, technologia Daikin zarządza poziomem wilgotności w każdej temperaturze bez konieczności stosowania dodatkowego zbiornika wody. Dodatkowym atutem jest bardzo cicha praca wszystkich urządzeń firmy Daikin.

 

klimatyzatory do domów i mieszkań klimatyzatory do domów i mieszkańfot. Daikin

 

Aplikacja Daikin 3D – zobacz, zanim kupisz
Daikin 3D to unikalna aplikacja skierowana do klientów oraz profesjonalnych instalatorów, która pozwala wybrać klimatyzator i obejrzeć go w domu, zanim go kupimy. Wystarczy pobrać ze strony Apple Store lub Google Play aplikację DAIKIN 3D. Następnie drukujemy znacznik / marker na kartce formatu A4 lub A3. Umieszczamy arkusz na ścianie, w miejscu w którym chcemy zainstalować urządzenie.  Następnie, poprzez aplikację na telefonie lub tablecie odczytujemy znacznik / marker. Zobaczymy w 3D, jak klimatyzator będzie prezentował się w zaplanowanym miejscu, w rzeczywistych rozmiarach. Wystarczy przekręcić kartkę, aby obejrzeć klimatyzator z każdej strony. Można nawet zrobić zdjęcie, aby w spokoju zastanowić się nad wyborem. Aplikacja działa także dla urządzeń zewnętrznych – dzięki temu można sprawdzić, ile taki agregat będzie rzeczywiście zajmował miejsca.

Ze szczegółową ofertą firmy Daikin można zapoznać się na stronie http://www.daikin.pl/for-your-home/

 

02-677 Warszawa, ul. Taśmowa 7, woj. mazowieckie
tel. 223199000,


Liczba odwiedzin: 574 | Data publikacji: 2015-06-03

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Wybór klimatyzatora do domu jednorodzinnego lub mieszkania...
Klimatyzacja jest niezbędna w pomieszczeniach zamkniętych –...
O ile jeszcze nasi rodzice i dziadkowie...
Dom jest naszym azylem, dlatego chcemy czuć...
21.05.2018 | Ogrzewanie
Daikin to firma, która zdążyła już nas...
Jak pogodzić ekologiczny styl życia z wygodą?...
Odpowiedź na pytanie, czy warto zainwestować w...
01.07.2019 | Ogrody zimowe
Pomieszczenia, które powiększą przestrzeń mieszkalną, poprawią izolację...
Wentylacja jest jednym z najważniejszych systemów w...
Zamiast narzekać na upały latem i na...
Jak skutecznie klimatyzować obiekty komercyjne, aby obniżyć...
Zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza pomiędzy pomieszczeniem, w...
Odpowiednia klimatyzacja i wentylacja obiektów wielkokubaturowych to...
21.02.2020 | Automatyka domowa
Skuteczna integracja budynku to już fakt. To...
28.01.2020 | Domy prefabrykowane
Doświadczony producent domów modułowych Moodhouse spod Poznania...
toolmec-glowne
11.07.2019 | Wózki widłowe
Wózek widłowy diesel, elektryczny czy LPG? To...
Zapewnienie prawidłowych parametrów powietrza to podstawowe zadanie,...
domy drewniane
20.11.2018 | Domy drewniane
Czy możliwe jest połączenie nowoczesności i naturalności...
Efektywne klimatyzatory domowe z serii Etherea pracują...
20.04.2018 | Systemy budowlane
Przebywając we wnętrzu, bez względu na to...
22.03.2018 | Ogrzewanie
Rozwój technologii sprawia, że świadomie wybieramy takie...
Pleśń, grzyby, suche powietrze... nikomu nie trzeba...
01.09.2017 | Inwestycje budowlane
Szybkość, dokładność, kompleksowość – choć niemal każda...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. lubuskie
woj. mazowieckie
woj. podkarpackie
woj. opolskie

Słowa kluczowe: klimatyzator do mieszkania, klimatyzatory do domu, klimatyzacja, wentylacja, nowoczesne instalacje, nowoczesna instalacja, ogrzewanie domu, technika grzewcza, ciepło w twoim domu, ekskluzywne produkty, Daikin Emura, klimatyzator daikin emura, pompa ciepła daikin emura, daikin3d, daikin ururu sarara, klimatyzacja z osuszaniem, klimatyzacja w domu, klimatyzacja w mieszkaniu, klimatyzator ścienny, czy zakładac klimatyzacje w domu, czy zakładać klimatyzację w mieszkaniu
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy