Klimatyzator domowy WIFI

Klimatyzacja - komfortowo, wydajnie i ekologicznie

Dlaczego klimatyzator domowy Etherea jest wielokrotnym laureatem nagrody IF Design Award? Sterowanie poprzez moduł WiFi i doskonała funkcjonalność produktu ma tu znaczenie – nie mniejsze niż wyjątkowe wzornictwo oraz jakość. Etherea VKE to najnowsza seria klimatyzatorów i o niej właśnie będzie mówił ten artykuł.

Klimatyzator domowy opinie
Powszechnie klimatyzator to urządzenie, które kojarzone jest wyłącznie z funkcją chłodzenia. Daje ona możliwość obniżenia temperatury w domu do wymaganego poziomu. Może okazać się nie do przecenienia, zwłaszcza jeśli domownicy nie tolerują wysokich temperatur. Jednak od współczesnej klimatyzacji można wymagać dużo więcej. Wiedzą o tym inżynierowie firmy Panasonic i korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych obecnie na rynku oferują klientom klimatyzator domowy Etherea VKE. Urządzenie, które chłodzi, ogrzewa, oczyszcza powietrze, a wszystko to wykonuje na najwyższym poziomie.

 fot. Panasonic

 

Klimatyzator Wifi
Zastosowanie rozwiązań technicznych takich jak funkcja WLAN do sterowania jednostką za pomocą smartfona nie jest jedynie nowinką techniczną. Wszystkie funkcje jakie oferuje użytkownikowi klimatyzator domowy Etherea VKE są starannie przemyślane i dopracowane pod kątem ich przydatności. Wifi zapewnia kontrolę i możliwość sterowania z dowolnego miejsca właśnie dzięki połączeniu z Internetem. Do dyspozycji pozostaje również elegancki sterownik bezprzewodowy. Z kolei zaawansowana aplikacja Panasonic Comfort Cloud pozwala dokładnie zawiadywać parametrami włączać, wyłączać, zarządzać temperaturą czy oczyszczaczem powietrza korzystając przy tym z systemów Android lub iOS. Klimatyzator domowy poprzez Comfort Cloud umożliwia również monitorowanie statystyk i zużycia energii.

 

Technologia daje przewagę
Wyposażenie Etherea VKE w Wifi nie jest dominującym atutem. Urządzenie to charakteryzuje wszechstronność i nowoczesność zastosowanych rozwiązań. Świadczą o tym chociażby wyśrubowane współczynniki SCOP i SEER. Omawiany klimatyzator domowy posiada wyjątkową efektywność chłodzenia i grzania. A to dzięki m.in. czynnikowi chłodniczemu R32. Bardziej wydajny, bardziej ekologiczny przyczynia się do mniejszego zużycia energii, nie przyczynia się natomiast do powstawania tzw. „dziury ozonowej” i globalnego ocieplenia. R32 jest gwarantem energooszczędności i bezpieczeństwa eksploatacji. Pozwala na spełnienie założeń zrównoważonego rozwoju.

 

fot. Panasonic

 

Nano cząsteczki wspierają zdrowie
Moduł Wifi pomagający sterować urządzeniem czy wysoka klasa energetyczna A+++/ A+++ to świadectwa nowoczesności, które jednak stały się standardem elektroniki. Nano cząsteczki wykorzystywane we wbudowanym w klimatyzator domowy oczyszczaczu powietrza to wartość dodana tej jednostki. I na pewno nie można traktować tego jako standard. Na czym dokładnie polega to rozwiązanie? Stworzone przez Panasonic Nanoe X wytwarza 10 razy więcej rodników hydroksylowych OH (4800 mld) w porównaniu ze zwykłym generatorem nanoe. Rodniki hydroksylowe to najbardziej reaktywna forma tlenu posiadająca wolny elektron dzięki czemu są w stanie wyłapywać z powietrza nie tylko przykre zapachy, ale także inne zanieczyszczenia oraz bakterie wirusy i pleśnie. Testy wykazały, że są one w stanie pozbyć się ponad 99% wirusa grypy. Opisywany klimatyzator domowy z Wifi wyposażony w Nanoe X wytwarza cząsteczki w skroplonej wilgoci z powietrza. Dlaczego tak istotna jest w tym procesie woda? Jony ujemne zawarte w cząsteczkach wody mają dłuższą żywotność i rozprzestrzeniają się na dużo większe odległości. To cenne dla skuteczności działania jednostki i zdrowia jego użytkowników. Otrzymują oni wyjątkowy klimatyzator domowy cena jest zrównoważona. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Etherea VKE to technologia i rozwiązania, które bezpośrednio przekładają się na korzyści dla posiadacza tego klimatyzatora. Cena jednostki sprawia, że jej zakup to określony nakład finansowy, jednak zwrot z inwestycji nastąpi szybko biorąc pod uwagę nie tylko płaszczyznę ekonomiczną, ale wspominane już wyżej jakość, trwałość i korzyści dla zdrowia.

Więcej informacji na stronie www.aircon.panasonic.eu

02-583 Warszawa, ul. Wołoska 9a , woj. mazowieckie
tel. 22 338 11 00,


Liczba odwiedzin: 1095 | Data publikacji: 2019-04-12

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Klimatyzator domowy ścienny jeszcze do niedawna można...
Efektywne klimatyzatory domowe z serii Etherea pracują...
Dom jest naszym azylem, dlatego chcemy czuć...
Jak pogodzić ekologiczny styl życia z wygodą?...
Klimatyzacja jest niezbędna w pomieszczeniach zamkniętych –...
Współczesne globalne zagrożenia obecnymi w powietrzu wirusami,...
Dezynfekcja powietrza, zwana inaczej dekontaminacją to usuwanie...
Elementem, który ma kluczowe znacznie dla właściwego...
Dobre opinie klientów o urządzeniach marki Daikin...
Straty z tytułu wentylacji w bilansie cieplnym...
Otwarte przestrzenie w postaci połączonych kuchni i...
Ogrzewanie domu, biura czy innego wnętrza ma...
Rozważając kwestię, jaki klimatyzator do mieszkania w...
Smog to słowo, które w ostatnich latach...
Sposobem na stworzenie przyjaznego i zdrowego miejsca...
Klimatyzator ścienny TCL serii Elite to nowość,...
Idea inteligentnego domu, który dzięki odpowiedniemu systemowi...
To trudne pytanie, ale w dobie wszechobecnego...
Zapewnienie prawidłowych parametrów powietrza to podstawowe zadanie,...
„Energooszczędność” – to słowo, które na dobre...
Dzisiejsze budownictwo mocno zmierza w kierunku budownictwa...
W dzisiejszym szumie komunikacyjnym bardzo trudno jest...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. zachodniopomorskie
woj. opolskie
woj. wielkopolska
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: Klimatyzator domowy, klimatyzator domowy cena, klimatyzator domowy opinie, klimatyzator wifi
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy