Klimatyzator domowy opinie
Powszechnie klimatyzator to urządzenie, które kojarzone jest wyłącznie z funkcją chłodzenia. Daje ona możliwość obniżenia temperatury w domu do wymaganego poziomu. Może okazać się nie do przecenienia, zwłaszcza jeśli domownicy nie tolerują wysokich temperatur. Jednak od współczesnej klimatyzacji można wymagać dużo więcej. Wiedzą o tym inżynierowie firmy Panasonic i korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych obecnie na rynku oferują klientom klimatyzator domowy Etherea VKE. Urządzenie, które chłodzi, ogrzewa, oczyszcza powietrze, a wszystko to wykonuje na najwyższym poziomie.

 fot. Panasonic

 

Klimatyzator Wifi
Zastosowanie rozwiązań technicznych takich jak funkcja WLAN do sterowania jednostką za pomocą smartfona nie jest jedynie nowinką techniczną. Wszystkie funkcje jakie oferuje użytkownikowi klimatyzator domowy Etherea VKE są starannie przemyślane i dopracowane pod kątem ich przydatności. Wifi zapewnia kontrolę i możliwość sterowania z dowolnego miejsca właśnie dzięki połączeniu z Internetem. Do dyspozycji pozostaje również elegancki sterownik bezprzewodowy. Z kolei zaawansowana aplikacja Panasonic Comfort Cloud pozwala dokładnie zawiadywać parametrami włączać, wyłączać, zarządzać temperaturą czy oczyszczaczem powietrza korzystając przy tym z systemów Android lub iOS. Klimatyzator domowy poprzez Comfort Cloud umożliwia również monitorowanie statystyk i zużycia energii.

 

Technologia daje przewagę
Wyposażenie Etherea VKE w Wifi nie jest dominującym atutem. Urządzenie to charakteryzuje wszechstronność i nowoczesność zastosowanych rozwiązań. Świadczą o tym chociażby wyśrubowane współczynniki SCOP i SEER. Omawiany klimatyzator domowy posiada wyjątkową efektywność chłodzenia i grzania. A to dzięki m.in. czynnikowi chłodniczemu R32. Bardziej wydajny, bardziej ekologiczny przyczynia się do mniejszego zużycia energii, nie przyczynia się natomiast do powstawania tzw. „dziury ozonowej” i globalnego ocieplenia. R32 jest gwarantem energooszczędności i bezpieczeństwa eksploatacji. Pozwala na spełnienie założeń zrównoważonego rozwoju.

 

fot. Panasonic

 

Nano cząsteczki wspierają zdrowie
Moduł Wifi pomagający sterować urządzeniem czy wysoka klasa energetyczna A+++/ A+++ to świadectwa nowoczesności, które jednak stały się standardem elektroniki. Nano cząsteczki wykorzystywane we wbudowanym w klimatyzator domowy oczyszczaczu powietrza to wartość dodana tej jednostki. I na pewno nie można traktować tego jako standard. Na czym dokładnie polega to rozwiązanie? Stworzone przez Panasonic Nanoe X wytwarza 10 razy więcej rodników hydroksylowych OH (4800 mld) w porównaniu ze zwykłym generatorem nanoe. Rodniki hydroksylowe to najbardziej reaktywna forma tlenu posiadająca wolny elektron dzięki czemu są w stanie wyłapywać z powietrza nie tylko przykre zapachy, ale także inne zanieczyszczenia oraz bakterie wirusy i pleśnie. Testy wykazały, że są one w stanie pozbyć się ponad 99% wirusa grypy. Opisywany klimatyzator domowy z Wifi wyposażony w Nanoe X wytwarza cząsteczki w skroplonej wilgoci z powietrza. Dlaczego tak istotna jest w tym procesie woda? Jony ujemne zawarte w cząsteczkach wody mają dłuższą żywotność i rozprzestrzeniają się na dużo większe odległości. To cenne dla skuteczności działania jednostki i zdrowia jego użytkowników. Otrzymują oni wyjątkowy klimatyzator domowy cena jest zrównoważona. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Etherea VKE to technologia i rozwiązania, które bezpośrednio przekładają się na korzyści dla posiadacza tego klimatyzatora. Cena jednostki sprawia, że jej zakup to określony nakład finansowy, jednak zwrot z inwestycji nastąpi szybko biorąc pod uwagę nie tylko płaszczyznę ekonomiczną, ale wspominane już wyżej jakość, trwałość i korzyści dla zdrowia.

Więcej informacji na stronie www.aircon.panasonic.eu

02-583 Warszawa, ul. Wołoska 9, woj. mazowieckie
tel. +48 800 080 911 ,