Prawdopodobnie każde dziecko i większość dorosłych marzy lub marzyło w przeszłości o swoim własnym domku na drzewie czy w zaciszu ogrodu. Ci, którzy mieli zmysł młodego budowniczego wznosili własne szałasy z materiałów ogólnie dostępnych. Jednak próby nie zawsze kończyły się sukcesem. Trwałość takich budowli była znikoma i rzadko kiedy cieszyły one milusińskich dłużej niż przez okres jednego lata.
Obecnie, w dobie dostępności do wszystkiego czego dusza zapragnie, to rodzice mogą podjąć się budowy dużo bardziej profesjonalnych budyneczków przeznaczonych dla naszych malców. Jednak brak umiejętności lub prozaiczne problemy z brakiem czasu mogą nam w tym skutecznie przeszkodzić. Dlatego możemy sięgać po wyroby gotowe. Oczywiście powinniśmy szukać czegoś niepowtarzalnego żeby nasze dziecko czuło się wyjątkowe. Idealny będzie domek drewniany o wybranym przez nas kolorze, wykonany pod indywidualne zamówienie, z odpowiedniego materiału gwarantującego jego trwałość. Takie domki w swojej ofercie posiada firma Dach-Komplex.

 

fot. Adrian Jaksender

Skrojony na miarę
Adrian Jaksender , właściciel firmy na co dzień zajmuje się produkcją dachów, ale wpadł na pomysł produkcji domków jak z bajki.
– W ofercie mojej firmy domki pojawiły się już jakiś czas temu. Są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci, produkowane pod konkretne zamówienie. Każdy z nich jest niepowtarzalny a przystępując do produkcji w głównej mierze chcemy się opierać na pomysłach klientów – mówi Adrian Jaksender – Współpracujemy również z artystką, która ilustruje książki dla dzieci. Wspiera nas ona na etapie projektowania – dodaje.

 

fot. Adrian Jaksender

Piękny i trwały
Domki w zależności od wielkości wykonywane są ze sklejki lub suszonego, struganego drewna sosnowego. Profesjonalne suszenie drewna chroni je przed gniciem i grzybami, dlatego domki produkowane przez firmę Dach-Komplex dają gwarancję trwałości. Dodatkowo od trzech do pięciu razy pokrywane są wysoko jakościowym impregnatem w wybranym kolorze. Jest to specyfik ogólnie dostępny na rynku, więc co kilka lat klient może we własnym zakresie dbać o wygląd i trwałość swojego domku.

  
Domki sprzedawane są w stanie surowym, jednak właściciel firmy jest w stanie wyposażyć je w mebelki lub inne akcesoria drewniane.
– Jestem bardzo elastyczny i staram się podjąć każdego zamówienia. Jestem również zainteresowany kontaktami z ewentualnymi partnerami handlowymi, którzy byliby zainteresowani sprzedażą moich produktów – mówi właściciel firmy.

Aby skontaktować się z firmą zajrzyj na www.dachyjaksender.pl