Biuro projektowe – Rybnik, okolice i jeszcze dalej

Jako biuro projektowe, Bauhaus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych klientów, którzy nie chcą tracić czasu i energii na długotrwały proces realizacji inwestycji. Firma powstała w 2012 roku w Rybniku i od tej pory konsekwentnie realizuję przyjętą na samym początku działalności strategię, aby swoje usługi realizować na czas, w sposób rzetelny i fachowy. Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz przykładanie wagi do oczekiwań klienta pozwala każdorazowo znaleźć optimum między możliwościami technologicznymi, zaplanowanym budżetem i przeznaczeniem danego obiektu.

fot. Bauhaus Projekt Andrzej Kubica

Dla klientów indywidualnych, dla inwestorów

Dzięki zaangażowanej grupie wysoko wyspecjalizowanych fachowców, biuro projektowe Bauhaus ze swoją ofertą trafia do odbiorców z różnych sektorów. W portfolio firmy znajdują się między innymi obiekty użyteczności publicznej, projekty budynków usługowych, biurowych, sportowych, pawilony, a także bardzo trudne i wymagające przedsięwzięcia, jak np. hale produkcyjne i magazynowe, w których funkcjonalność musi być połączona z rygorystycznym przestrzeganiem przepisów bezpieczeństwa.

Swoją ofertę biuro projektowe z Rybnika kieruje także do deweloperów (projekty dla zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej), jak i klientów indywidualnych, którzy planują budowę domu.

fot. Bauhaus Projekt Andrzej Kubica

Firma wykonuje ponadto projekty z zakresu architektury i aranżacji wnętrz – zarówno nowo powstających budynków, jak i adaptacje i zmiany sposobu użytkowania.

W zakresie usług świadczonych przez biuro projektowe Bauhaus znajduje się ponadto wycena nieruchomości, kosztorysy planowanych inwestycji oraz analiza ich opłacalności.

Jak łatwo przejść przez procedury?

Niejednemu z nas proces uzyskiwania pozwoleń na budowę/ przebudowę i związana z tym ogromna ilość formalności spędza sen z powiek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom takich klientów, biuro projektowe Bauhaus świadczy też pomoc przy uzyskiwaniu pozwoleń. Z inwestorów zdejmuje też ciężar pilnowania przebiegu prac, podejmując się fachowego nadzoru nad realizacją inwestycji.

Biuro projektowe w Rybniku współtworzy grupa profesjonalistów, działających w szeroko rozumianej branży architektonicznej od wielu lat. Ich doświadczenie w zakresie realizacji najbardziej różnorodnych inwestycji – począwszy od obiektów jednorodzinnych, na dużych konstrukcjach przemysłowych, pawilonach i halach kończąc – pozwala sprostać nawet najbardziej wygórowanym i nietuzinkowym oczekiwaniom kolejnych klientów.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.bauhaus-projekt.pl

44-200 Rybnik, ul. Chrobrego 6, woj. śląskie
tel. +48 509 810 990,