Najlepsza izolacja termiczna

Kluczem do sukcesu izolacji termicznej jest skuteczne zablokowanie promieniowania podczerwonego. Dlaczego? To właśnie ono jest odpowiedzialne za nawet 93 proc. strat ciepła, szczególnie w przegrodach budowlanych gdzie występuje pustka powietrzna (konstrukcje dachów, ściany szkieletowe). Pozostałe czynniki powodujące straty to przewodzenie (transport ciepła między dwoma obiektami) i konwekcji (przemieszczanie ciepła wynikające z różnic temperatur).

fot. Anar

Mata termoizolacyjna – opinie o wyśmienitych parametrach ISOBOOSTER są prawdziwe

Mata termoizolacyjna na poddasze tej marki może zapewnić aż ponad 90-procentowe odbicie promieniowana podczerwonego. Jak udało się to osiągnąć? Sekret tkwi w parametrach fizycznych i chemicznych ekranów refleksyjnych które są kluczowym składnikiem ISOBOOSTER. Nie bez znaczenia pozostaje również to, jak zbudowana jest sama mata. Inżynierowie zastosowali tu zwielokrotnienie warstw (powietrze-aluminium-powietrze). Innowacyjność i przewaga tej konkretnej maty nad innymi materiałami izolacyjnymi polega na tym, że ISOBOOSTER nie traci swych właściwości wraz z upływem czasu. W ten sposób stosunek jakość – cena maty termoizolacyjnej staje się jeszcze bardziej korzystny.

Mata refleksyjna ISOBOOSTER to skuteczne ocieplenie poddasza

Zaletą tego typu izolacji jest niewielki przekrój poprzeczny. Mata termoizolacyjna gruba zabiera niepotrzebnie przestrzeń użytkową. A ta na poddaszu bywa przecież na wagę złota. Przykładowo, zastosowanie ISOBOOSTER o grubości 8 cm zastąpi ok. 24 cm wełny mineralnej. Jednak nie tylko oszczędność miejsca może zaciekawić potencjalnego inwestora.

fot. Anar

Kolejnym ogromnym atutem maty termoizolacyjnej na poddasze ISOBOOSTER jest brak higroskopijności. Co to oznacza? Mata nie ulega okresowym zawilgoceniom, a co za tym idzie, jej właściwości termoizolacyjne nie ulegają pogorszeniu. Pozostają one stałe o każdej porze roku. Czy można chcieć więcej? Od ISOBOOSTER tak. Mata zapewnia utrzymanie wysokiego komfortu cieplnego, także w upalne letnie dni. Producent gwarantuje, że sprawdzi się nawet w przypadku pokrycia dachu ciemną blachodachówką, gdzie temperatura może sięgnąć 80 ºC. A wszystko to dzięki, opisanemu wyżej, odbiciu promieniowania cieplnego.

 

Izolacja termiczna sposób montażu ISOBOOSTER nie ma sobie równych

W przypadku tej izolacji do słowa „bezkonkurencyjny” bardzo łatwo się przyzwyczaić. Do prawidłowego i szybkiego montażu wystarczą: nóż do tapet, zszywacz-tacker, wkrętarka oraz specjalistyczna taśma samoprzylepna i wkręty do drewna. W Internecie dostępne są też praktyczne filmiki instruktażowe.. ISOBOOSTER bez problemu można łączyć z innymi materiałami ociepleniowymi.

fot. Anar

Długowieczność, która nie ma ceny

Trwałość materiału, określona w testach starzeniowych na 70 lat to „wisienka na torcie”, która powinna przekonać niezdecydowanych inwestorów. Jeżeli wziąć tylko ten parametr pod uwagę, to i tak konkurencyjna cena maty termoizolacyjnej ISOBOOSTER, będzie podlegać dużo korzystniejszej kalkulacji.

Więcej na www.isobooster.pl

 

96-200 Rawa Mazowiecka , ul. Mszczonowska 36, woj. łódzkie
tel. 468 166 190,