URSA Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
42-520 Dąbrowa Górnicza,
ul. Armii Krajowej 12,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. +48 32 268 01 01
Email: [email protected]
WWW: www.ursa.pl

URSA Polska Sp. z o.o.

O firmie


URSA – lider w produkcji i dystrybucji materiałów izolacyjnych, od 1949 roku nieprzerwanie dostarcza rozwiązania zwiększające efektywność energetyczną i akustyczną budynków. Jako część Grupy Etex od 2022 roku, firma wyróżnia się na rynku dzięki zaangażowaniu w zrównoważony rozwój oraz wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Z 13 zakładami produkcyjnymi w Europie i obecnością na ponad 40 rynkach, URSA oferuje szeroki wybór materiałów, takich jak wełna mineralna i polistyren ekstrudowany (XPS), które zapewniają izolację termiczną, akustyczną oraz ochronę przeciwogniową. Produkty URSA przyczyniają się nie tylko do poprawy komfortu życia, ale i ochrony środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie zużycia energii i emisji CO2. Działając w Polsce z biurem w Warszawie i fabryką w Dąbrowie Górniczej, firma zatrudnia setki specjalistów, którzy nieustannie pracują nad doskonaleniem oferty. Zadowolenie klientów stanowi dla URSA priorytet, co sprawia, że firma utrzymuje pozycję lidera w branży materiałów izolacyjnych.

Produkty i Usługi


  • URSA GLASSWOOL – materiały ze szklanej wełny mineralnej do izolacji termicznej, akustycznej i ogniochronnej w budownictwie, w formie rolek, płyt i granulatu.
  • URSA PUREONE – linia premium produktów do izolacji cieplnej nowej generacji w formie mat i granulatu do wdmuchiwania. Wełna mineralna PUREONE jest lekka, delikatna i naturalna.
  • URSA XPS – wyroby z ekstrudowanego polistyrenu do izolacji termicznej w budownictwie.
  • URSA AIR – wyroby ze szklanej wełny mineralnej do izolacji termicznej i akustycznej przewodów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta: https://www.ursa.pl

Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: ursa, izolacje, ursa izolacja, ursa izolacje akustyczne, ursa izolacje termiczne, ursa izolacje cena, ursa izolacje opinie, izolacje ursa, izolacje dźwiękowe, izolacje cieplne, termiczne, akustyczne,