STAHLTON Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
55-011 Siechnice,
ul. Henryka III 16A lok. 7,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 71 317 79 22
Email: [email protected]
WWW: www.stahlton.pl

STAHLTON Polska Sp. z o.o.

O firmie


Spółka Stahlton AG została założona w 1945 roku w Zurychu w Szwajcarii i jest firmą specjalizującą się w produkcji elementów budowlanych przeznaczonych dla budownictwa wielo- i jednorodzinnego, a także dla obiektów użyteczności publicznej, zakładów produkcyjnych oraz obiektów rekreacyjnych.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę innowacyjnych produktów do eliminacji mostków termicznych. Oferowane przez nas produkty oraz rozwiązania pomagają w osiągnięciu standardów budynków energooszczędnych oraz pasywnych.

Innym sektorem naszej działalności jest od ponad 40-stu lat produkcja zaawansowanych technologicznie elementów budowlanych wykonywanych z betonu architektonicznego GRC (Glassfibre Reinforced Concrete) oraz produktów kompozytowych łączących włóknobeton z polistyrenem ekspandowanym.

Od początku istnienia firma Stahlton zwraca uwagę na wysoką jakość swoich produktów i stara się iść z duchem czasu, dostosowując profil produkcji do wysokich wymagań klientów. Stały rozwój technologiczny, udoskonalanie procesów produkcyjnych oraz współpraca z renomowanymi instytutami i uczelniami prowadzi do kreowania coraz to nowszych produktów wychodzących naprzeciw potrzebom rynku budowlanego.

Wszystkie produkty naszej firmy wytwarzane są w zakładzie produkcyjnym objętym systemem zapewnienia jakości znajdującym się w miejscowości Frick w północnej Szwajcarii. Od 2009 roku firma Stahlton posiada oddział w Polsce, który zlokalizowany jest w Siechnicach pod Wrocławiem.

Produkty i Usługi


  • TERMOIZOLACYJNE BLOCZKI ISOMUR ® Plus
  • ELEMENTY MONTAŻOWE ECO-FIX
  • BETONOWE PARAPETY ZEWNĘTRZNE ECOMUR
  • BETONOWE PŁYTY COKOŁOWE ECOMUR
  • BETONOWE PROGI ECOMUR
  • OKŁADZINY SCHODÓW
  • ELEMENTY OSŁONOWE
  • ELEMENTY Z BETONU GRC

Zapraszamy na nasz kanał YouTube.


Słowa kluczowe: termoizolacyjne bloczki cokołowe Isomur Plus, elementy montażowe Eco-Fix, betonowe parapety zewnętrzne ECOMUR, betonowe płyty cokołowe ECOMUR, progi betonowe, elementy osłonowe, elementy gzymsowe, elementy attykowe, okładziny schodów, elementy z betonu GRC, akcesoria, isomur plus, eco-fix