Wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu z inteligentnym domem

Czy warto bać się inteligentnego domu?

Coraz więcej mówi się o inteligentnych domach – wyposażonych w nowoczesną automatykę, która integruje ze sobą różne urządzenia z możliwością zdalnego sterowania, ułatwiającą użytkownikowi codzienne życie i funkcjonowanie w przestrzeni własnego domu. Wiele osób jednak obawia się stosowania inteligentnych technologii, uznając je jedynie za drogi gadżet, który nie jest całkowicie bezpieczny. Czy rzeczywiście warto bać się inteligentnego domu?

Producenci systemów inteligentnych coraz bardziej dbają o to, aby proponowane przez nich technologie były nie tylko funkcjonalne, łatwe w obsłudze i intuicyjne, ale także bezpieczne i chroniły użytkowników przed wyciekiem danych osobowych czy włamaniem na posesję i kradzieżą. Dlatego firma WIŚNIOWSKI stworzyła system, który gwarantuje to wszystko użytkownikowi. 

Sterowanie inteligentnym domem – komfort o jakim marzysz!
Po co inwestuje się w inteligentne technologie? Przede wszystkim dla własnej wygody! Komfort mieszkania, jaki zapewnia dom inteligentny jest nieprzeceniony. W szczególności, kiedy mówimy o sterowaniu wejściem do domu. W jaki sposób działa instalacja smartCONNECTED marki WIŚNIOWSKI i jak dba o komfort właściciela?

 

Wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu z inteligentnym domem Wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu z inteligentnym domemfot. WIŚNIOWSKI

 

Przede wszystkim system oparty jest na geolokalizacji, czyli wyszukiwaniu położenia danej osoby/przedmiotu. Dzięki temu dojeżdżając do posesji, nie musisz szukać w torebce czy kieszeniach pilota do bramy, nie potrzebny jest Ci również telefon. Twój dom wykryje Cię w pobliżu i natychmiast otworzy bramę wjazdową oraz garażową, a potem ją automatycznie zamknie. To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób mieszkających przy ruchliwych ulicach. Dlaczego? Ponieważ nie musisz czekać pod domem na otwarcie bramy wjazdowej, nie wstrzymujesz ruchu i nie denerwujesz się.

Jakie udogodnienia jeszcze przynosi technologia smartCONNECTED? Pozwala otworzyć zdalnie bramę lub drzwi za pomocą aplikacji w telefonie. Sterowanie inteligentnym domem przez telefon jest przydatne m.in. w sytuacji, kiedy któryś z domowników zapomni kluczy do domu, a Ty możesz bez problemu otworzyć mu zdalnie drzwi telefonem. Tak samo możesz wpuścić na posesję kuriera, aby zostawił dla Ciebie paczkę i zamknąć za nim bramę, gdy opuści podwórko.

 

Wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu z inteligentnym domemfot. WIŚNIOWSKI

 

Inteligentny budynek = bezpieczny budynek
Czy dom inteligentny może być również bezpieczny? Oczywiście! Inteligentny budynek to nie tylko komfort, ale w głównej mierze bezpieczeństwo – zwłaszcza w kategorii wejścia do domu i otoczenia posesji. Użytkownicy przywiązują do tego wielką uwagę. W badaniach przeprowadzonych dla marki Somfy aż 9 na 10 pytanych osób wskazało bezpieczeństwo jako najważniejszą funkcję inteligentnego domu.

 

Wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu z inteligentnym domemfot. WIŚNIOWSKI

 

Jak o Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Twojego inteligentnego domu dba zestaw smartCONNECTED marki WIŚNIOWSKI? Przede wszystkim jesteś w stałym kontakcie ze swoim domem – masz podgląd na to, czy wszystkie bramy, furtka oraz drzwi wejściowe są zamknięte. Kontrolę możesz sprawować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą swojego smartfona, tabletu czy komputera. 

A co z bezpieczeństwem Twojego domu, jeżeli zgubisz telefon? Sterowanie domem przez telefon odbywa się za pomocą aplikacji – Connexoon Access marki Somfy, która jest indywidualnie zabezpieczona ustalonym hasłem. Wszystko zostało zaprojektowane na wzór aplikacji znanych z bankowości mobilnej, a więc poziom zabezpieczeń jest bardzo wysoki. Nie musisz obawiać się tego, że ktoś, kto znajdzie Twój telefon, będzie miał dostęp do sterowania wejściem do Twojego domu.

 

Wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu z inteligentnym domem Wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu z inteligentnym domemfot. WIŚNIOWSKI

 

Tani inteligentny dom
Po przeanalizowaniu korzyści, jakie niesie ze sobą inwestycja w inteligentny system sterowania wejściem smartCONNECTED, warto zadać sobie pytanie, czy jest to drogi produkt? Otóż, nie. Zakup systemu (zależnie od producenta) to wydatek około 1000 zł. Jeżeli już dziś zdecydujesz się na kupno tej technologii, marka WIŚNIOWSKI przygotowała dla Ciebie świetną ofertę. Do końca czerwca system smartCONNECTED można zakupić za zaledwie 399 zł! Co więcej, użyta w systemie droga radiowa io‑homecontrol marki Somfy pozwala na kompatybilność z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu – zatem oszczędzasz podwójnie, bo nie musisz inwestować w dodatkowy system dla innych urządzeń domowych. Dzięki temu możesz z poziomu jednej aplikacji sterować nie tylko produktami marki WIŚNIOWSKI, ale również innymi urządzeniami m.in. oświetleniem, roletami czy alarmem. Możesz ponadto dowolnie rozbudowywać system i uzupełniać go o kolejne elementy wtedy, kiedy pozwalają Ci na to finanse, bez ponoszenia jednorazowo dużego wydatku.

 

Wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu z inteligentnym domemfot. WIŚNIOWSKI

 

Co więcej, instalacja smartCONNECTED działa bezprzewodowo (bez kabli  i wiercenia ścian), więc jej rozmieszczenia nie musisz planować już na etapie budowy. Możesz ją zainstalować i uruchomić już w momencie, kiedy Twój dom został całkowicie wykończony. 

Pamiętaj również, że dom inteligentny to dom energooszczędny, a wykorzystując inteligentne technologie do sterowania urządzeniami elektrycznymi, możesz zwiększyć ich efektywność, zredukować ilość pobieranej energii, a tym samym zmniejszyć rachunki za prąd i zaoszczędzić.

Inteligentne systemy takie, jak smartCONNECTED marki WIŚNIOWSKI to nie tylko luksusowy gadżet, na który mogą sobie pozwolić nieliczni inwestorzy. To nowoczesne rozwiązanie, w które warto wyposażyć każdy dom, aby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo mieszkania oraz wygodną obsługę drzwi i bram. Warto zatem postawić na inteligentny budynek, który będzie spełniał wszystkie Twoje potrzeby i wymagania. 

Więcej na stronie: www.wisniowski.pl

33-311 Wielogłowy, Wielogłowy 153, woj. małopolskie
tel. +48 18 44 77 111 ,


Liczba odwiedzin: 887 | Data publikacji: 2018-06-22

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


07.06.2021 | Stolarka otworowa
Nowoczesne i inteligentne systemy sterowania budynków przynoszą...
23.08.2017 | Automatyka domowa
Nowoczesne budynki użyteczności publicznej czy zabudowa wielorodzinna...
13.09.2016 | Ogrzewanie
Nasi pradziadkowie nie uwierzyliby, gdyby powiedzieć im,...
Kończą się czasy dymiących kotłów na węgiel,...
12.11.2020 | Domy prefabrykowane
Technologia szkieletowa, popularna np. w Skandynawii czy...
10.06.2020 | Ogrzewanie
Drogo – to pierwsze, co przychodzi na...
03.06.2020 | Domy ekologiczne
W naszym kraju budownictwo murowane jest uświęcone...
26.03.2019 | Dźwigi (żurawie)
Oczywiście. Podobnie jak mini żurawie. Ich wynajem...
Okna wpuszczają do budynku światło i świeże...
03.01.2017 | Ogrzewanie
Naszym przodkom nawet nie śniło się, że...
Najważniejszym celem wentylacji budynków jest dostarczenie do...
28.10.2014 | Ogrzewanie
Zauważalne na rynku dążenie, aby jak najbardziej...
19.08.2014 | Ogrzewanie
W miejscach, w których utrudniony jest dostęp...
25.06.2014 | Automatyka domowa
O domowej inteligencji napisano już bardzo wiele....
Prawdziwym wyzwaniem w trakcie aranżowania ogrodów przy...
05.02.2021 | Stolarka otworowa
Inteligentny zamek tedee powered by GERDA umożliwia...
17.11.2020 | Automatyka domowa
Zbitka słów „inteligentny dom”, która jeszcze u...
23.07.2020 | Automatyka domowa
Technologia stała się myślą przewodnią w nowoczesnym...
Rozważając kwestię, jaki klimatyzator do mieszkania w...
21.02.2020 | Automatyka domowa
Skuteczna integracja budynku to już fakt. To...
26.05.2017 | Domy prefabrykowane
Keramzyt to lekki materiał budowlany (wypalona glina)...
13.07.2016 | Domy drewniane
Nowoczesny, stylowy, ekskluzywny, designerski – kiedy mówimy...
29.09.2015 | Automatyka domowa
Nowa linia osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Legrand Polska...
05.11.2014 | Automatyka domowa
Instalatorzy mogą obecnie przebierać w rozwiązaniach dla...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. łódzkie
woj. pomorskie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: inteligentny budynek, tani inteligentny dom, sterowanie domem przez telefon, sterowanie inteligentnym domem, inteligentny dom zestaw
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy