Multimedialny słupek ogrodzeniowy jako środek komunikacji

Współczesne słupki multimedialne są projektowane z myślą o estetyce, aby harmonijnie komponować się z całą architekturą posesji. Mogą być wykonane z różnych materiałów, dostosowując się do stylu i charakteru ogrodzenia oraz otoczenia. Taki też jest słupek pocztowy GUARDI, produkowany z wysokiej jakości aluminium. Solidna konstrukcja oraz zastosowanie innowacyjnych technologii zapewniają trwałość oraz wieloletnią bezawaryjną eksploatację. Producent nie zapomniał również o kwestii estetyki. Nowoczesny design doskonale wpisuje się w aktualnie panujące w architekturze trendy. Kolorystycznie jest w czym wybierać – dostępny jest we wszystkich kolorach RAL. Słupek multimedialny ogrodzeniowy GUARDI wyposażony jest w elementy, jakie powinno posiadać nowoczesne ogrodzenie: skrzynka na listy, grawer (np. nazwisko, ulica), dzwonek lub domofon – wszystko w zależności od potrzeb.

Multimedialne słupki pocztowe to przykład tego, jak nowoczesna technologia może wzbogacić tradycyjne elementy naszej przestrzeni. Funkcjonalność, estetyka i technologia współgrają, tworząc innowacyjne i wielofunkcyjne konstrukcje, które przyczyniają się do poprawy zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa. W miarę jak świat staje się coraz bardziej zintegrowany z technologią, słupki multimedialne ogrodzeniowe stanowią wyraz tej ewolucji, łącząc funkcje ochronne z nowoczesnymi udogodnieniami w jednym zharmonizowanym rozwiązaniu.

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe

Ogrodzenia aluminiowe są popularnym wyborem zarówno do prywatnych posesji, jak i obszarów publicznych. Aluminium jest lekkim metalem, który jednocześnie charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na korozję. Dzięki temu ogrodzenia nie wymagają częstych prac konserwacyjnych i służą przez długie lata. W ofercie producenta znajdziemy rożne modele nowoczesnych ogrodzeń z aluminium, takie jak:

EPOS

 • Model zaprojektowany przez Studio F. A. Porsche
 • Dzięki zastosowaniu poziomej łaty oraz wąskich sztabek stanowi nową interpretację klasycznego ogrodzenia.
 • Nowoczesny design doskonale wpisuje się w aktualnie panujące w architekturze trendy.
 • Możliwe jest wykonanie w dwóch kolorach (wyróżnienie poziomego profilu innym kolorem).
fot. O.B.A. sp. z o.o. GUARDI

PALERMO

 • Stylowe ogrodzenie wpisujące się w najnowsze trendy w architekturze i budownictwie.
 • Lamele 50/30
 • Odstęp pomiędzy lamelami ok. 30mm
 • Można wykonać kapę skośną w innym kolorze niż lamele.
fot. O.B.A. sp. z o.o. GUARDI

VISTA

 • Masywne, dominujące, wyraziste ogrodzenie
 • Idealna opcja dla każdego, kto kładzie nacisk na sferę prywatną oraz wyjątkowy design.
 • Możliwość montażu do czoła słupków oraz pomiędzy nimi
 • Nieprzejrzysta forma zapewnia doskonałą prywatność.
fot. O.B.A. sp. z o.o. GUARDI

LINEA

 • Modernistyczny i futurystyczny design
 • Unikalny styl świetnie komponuje się z obecnymi trendami.
 • Brak widocznych słupków od strony zewnętrznej
 • Możliwość montażu do czoła słupków oraz pomiędzy nimi
fot. O.B.A. sp. z o.o. GUARDI

Twój indywidualny paczkomat 

Multimedialny słupek ogrodzeniowy to nie jedyny element, który możemy wkomponować w nowoczesne ogrodzenie. Od wielu lat chętnie robimy zakupy przez Internet. Wciąż jesteśmy jednak coraz bardziej zabiegani, a paczkę jakoś odebrać trzeba… Udogodnieniem w tym zakresie stały się paczkomaty. Fakt, że nie trzeba czekać na kuriera i można odebrać przesyłkę w dowolnym momencie, bardzo przypadł kupującym do gustu. Czy może być jeszcze wygodniej? Zdecydowanie! Teraz zamówioną paczkę możesz znaleźć w swoim prywatnym, przydomowym paczkomacie. Paczkomat „Easy-Drop” umożliwia odebranie spod własnego domu przesyłki dostarczonej podczas naszej nieobecności. Jak działa? Podczas podnoszenia przez kuriera pokrywy paczkomatu, zamyka się zapadnia, na której umieszczana jest przesyłka. W momencie jego zamykania zapadnia otwiera się, a paczka spada w dół. Gdy otworzymy ponownie dekiel, paczka jest już niewidoczna. Przesyłkę można wyciągnąć przez drzwiczki zamykane na klucz, co stanowi skuteczną ochronę przed niepowołanymi rękami. Easy-Drop jest przy tym odporny na warunki atmosferyczne.

fot. O.B.A. sp. z o.o. GUARDI

Carport – więcej niż nowoczesny garaż

Carport może służyć nie tylko jako zadaszenie samochodu, chroniące go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Sprawdza się również jako ogrodowa ochrona przeciwsłoneczna lub zadaszenie tarasowe. W przeciwieństwie do tradycyjnego garażu, zapewnia zdecydowanie lepszy odpływ substancji szkodliwych oraz błyskawiczne schnięcie pojazdu. Nowoczesny carport GUARDI – PANTHEON – wykonany jest z powlekanych proszkowo profili aluminiowych, pokrytych blachą trapezową. Wewnątrz profili umieszczony jest odpływ. PANTHEON wytrzymuje obciążenie do 300 kg. Może być wolnostojący lub zamontowany do ściany budynku.

Podłoga tarasowa z aluminium – wygoda i kojący chłód pod stopami

Aluminiowe podłogi tarasowe GUARDI stanowią alternatywę dla desek drewnianych, które są bardziej kłopotliwe w utrzymaniu – wymagają regularnej konserwacji, drewno „starzeje” się, traci swoje pierwotne walory estetyczne i połysk, a także stwarza ryzyko wbicia drzazgi w przypadku chodzenia po nim boso. Aluminiowe deski tarasowe GUARDI nie wymagają konserwacji i zachowują swoje oryginalne walory. To jednak nie wszystko. Posiadają żebra chłodzące, odprowadzające ciepło, dzięki czemu się nie nagrzewają. Stanowi to niewątpliwy atut zwłaszcza latem, gdy sporo czasu poświęcamy na wypoczynek na tarasie. Podłoga tarasowa GUARDI może być wykonana w drewnianej stylistyce. Do wyboru mamy wiele kolorów – w tym także termodruki, które doskonale imitują strukturę drewna.

fot. O.B.A. sp. z o.o. GUARDI

Więcej informacji na stronie: https://guardi.pl/

38-200 Jasło, ul. Mickiewicza 108, woj. podkarpackie
tel. (+48) 13 491 56 39,