Jakie płytki wybrać do nowoczesnej łazienki?

Do nowocześnie urządzonego wnętrza doskonale sprawdzą się płytki wielkoformatowe. Zastosowanie płytek bez wyraźnych podziałów może znacznie powiększyć optycznie twoją małą łazienkę. Do nowoczesnego wnętrza możesz wybrać płytki imitujące kamień, marmur czy granit. Taki wybór sprawi, że wnętrze zyska elegancki i bardziej wytworny charakter. Gdzie szukać dobrej jakości armatury? Najlepiej w profesjonalnych sklepach z płytkami czy w dobrych salonach wnętrzarskich. Sprawdź na przykład ofertę polskiego producenta, marki https://www.maxfliz.pl/. Oferuje on nie tylko wysokiej jakości wyposażenie, ale także gotowe aranżacje. Na stronie marki można znaleźć mnóstwo ciekawych inspiracji. Nowoczesna łazienka to jeden z najpopularniejszych trendów i to zarówno jak chodzi o duże, przestronne pokoje kąpielowe, jak i niewielkie łazienki w blokach czy kamienicach.

Płytki nie tylko na podłogę, ale również na ściany

W nowoczesnej łazience możesz eksperymentować i łamać schematy. Nie musisz decydować się na klasyczne rozwiązania. Projektując nowoczesne wnętrze, nie ograniczaj się wyłącznie do płytek na podłodze – doskonale sprawdzą się też na ścianach, a nawet na suficie. Możesz postawić na mocne kolory takie jak grafit czy czerń, uważaj jednak aby nie przesadzić z ilością ciemnych akcentów, bo chociaż są niezwykle stylowe, to w małej łazience trzeba nimi oszczędnie gospodarować. Raczej zdecyduj się na ciemne dodatki, niż żeby miał to być przewodni motyw wnętrza.

Postaw na nowoczesne dodatki

Nowoczesna łazienka musi być przemyślana, tutaj nie ma miejsca na przypadkowe rozwiązania czy drogę na skróty. Wybierz odpowiednie kolory i wzory – w nowoczesnym wnętrzu możesz sobie pozwolić na eksperymenty i zabawę abstrakcyjną formą. Wybierz dodatki w ciemnym czy nawet czarnym kolorze, a spośród materiałów wybierz szlachetne metale: złoto, miedź i mosiądz. Zwróć szczególną uwagę na baterię umywalkową, lustro w metalowej nowoczesnej oprawie oraz wyposażenie, szafki czy inne meble. Nowoczesna łazienka może być także zaaranżowana z drewnem czy imitacją drewna. Dzięki temu przestrzeń stanie się bardziej przytulna i zyska ciepły, domowy charakter.

Jest wiele sposobów na to, jak zaaranżować nowoczesną łazienkę, wybierz dobrego producenta płytek i zacznij od znalezienia inspiracji.

30-418 Kraków, ul. Zakopiańska 58 , woj. małopolskie
tel. +48 12 211 21 00,