Automatyka do bramy skrzydłowej – na jakie produkty szczególnie warto zwrócić uwagę?
Dobrze dobrane napędy bramowe warunkują prawidłowe działanie całej instalacji. Od wyboru właściwych siłowników zależeć będzie nasza późniejsza satysfakcja z użytkowania bramy. Dlatego warto skorzystać z oferty specjalistycznej firmy, która od prawie ćwierć wieku projektuje, produkuje i dostarcza na rynek niezawodne systemy automatyki bramowej i zdalnego sterowania. Firma DTM System, lider w branży automatyki bramowej, posiada w swojej ofercie nie tylko siłowniki do różnego typu bram ale i sterowniki, piloty oraz inne akcesoria niezbędne do wyposażenia bramy w pełni funkcjonalny system automatyki.

 

 

Siłownik do bramy skrzydłowej – kluczowy jest wybór
Elektromechaniczne siłowniki DTM-SWIFT350 do bram skrzydłowych przeznaczone są do bram o długości skrzydła do 3m i wadze do 250 kg, użytkowanych przez klientów indywidualnych. Zastosowane w siłownikach rozwiązania zapewniają niezawodność dzięki wytrzymałej aluminiowej konstrukcji odpornej na korozję oraz w całości zabezpieczonemu mechanizmowi napędowemu. Posiadają mechaniczny ogranicznik krańcowy, dzięki czemu nie jest konieczny montaż ogranicznika w centralnym punkcie bramy na ziemi i w położeniach skrajnych przy otwarciu. W całości zabezpieczony mechanizm napędowy gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną pracę. Wszystko dzięki wysokiej odporności na zewnętrzne warunki. Siłownik do bramy skrzydłowej dzięki aluminiowej konstrukcji odpornej na korozję oraz galwanizowanym akcesoriom montażowym gwarantuje solidność w każdych warunkach atmosferycznych, w temperaturze od -20°C do +55°C.

 

Siłownik do bramy skrzydłowej DTM-SWIFT350 jest odpowiednią opcją dla użytkowników dążących do maksymalnego komfortu użytkowania.
Dostępne są osobno, jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne. Bogata oferta automatyki bramowej i akcesoriów pozwala na dobranie odpowiednich dla potrzeb instalacji urządzeń.

CHRONO – automatyka budynku na każdą kieszeń.
Systemy automatyki budynkowej, służące do sterowania urządzeniami, mają za zadanie wprowadzenie udogodnień dla osób z nich korzystających. Inteligentne zdalne sterowanie urządzeniami przekłada się na odczuwalną poprawę komfortu życia codziennego.
Nowoczesne budynki mieszkalne, noszące miano „inteligentnych domów” charakteryzują się obecnością zaawansowanych instalacji, połączonych w jeden zintegrowany system zarządzania. Rozwiązania takie ułatwiają dostosowanie działania poszczególnych systemów do zmieniających się warunków atmosferycznych i wewnętrznych, zwiększając komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników.

 

Alternatywą dla rozbudowanych systemów „inteligentnego domu” są urządzenia, które umożliwiają zdalne sterowanie automatyką.
DTM System proponuje użytkownikom chcącym wprowadzić w swoich domach funkcjonalności inteligentnego budynku w przystępnej cenie, z zachowaniem europejskich standardów oraz bezpieczeństwa – centralę automatyki budynku CHRONO.
To wielofunkcyjne urządzenie wprowadza inteligencję budynku przy użyciu standardowych systemów zdalnego sterowania na częstotliwościach 433MHz i 868MHz. Dzięki możliwości współdziałania systemów zapewniona jest kompatybilność i współpraca urządzeń już działających w obiekcie oraz urządzeń nowych. Warunkiem jest wyposażenie urządzeń automatyki domowej w odbiorniki zdalnego sterowania. Elastyczność systemu pozwala na dowolne dodawanie i modyfikowanie urządzeń oraz funkcji.
Główną funkcją centrali CHRONO jest sterowanie urządzeniami automatyki domowej za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android.
Przy użyciu wirtualnych przycisków w telefonie lub tablecie można otworzyć bramę, rolety czy zapalić światło. Wbudowany w CHRONO zegar czasu rzeczywistego pozwala na sterowanie urządzeniami według ustalonych harmonogramów. Harmonogram taki pozwala zdefiniować czas lub zakres czasu, w jakim urządzenia automatyki domowej mają zostać włączone albo wyłączone. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik nie musi pamiętać o włączeniu zraszacza czy lampy przed posesją. Wszystkie działania wykonane zostaną automatycznie dzięki kalendarzowi harmonogramów i zadań.

Niezaprzeczalną zaletą centrali automatyki budynku CHRONO jest możliwość ciągłej modyfikacji systemu inteligentnego budynku i urządzeń. W dowolnej chwili można dodać zdalnie sterowane urządzenie, a także dodać, usunąć lub zmodyfikować zadania autonomicznie wykonywane przez centralę. Przy odpowiedniej konfiguracji i zachowaniu zasad użytkowania system gwarantuje bezawaryjną pracę na lata. Potwierdzeniem innowacyjności CHRONO jest wyróżnienie urządzenia Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2018. Złoty Medal MPT to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Przyznawana jest po wnikliwej ocenie ekspertów produktom najwyższej jakości, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

 

Bogata oferta automatyki bramowej firmy DTM System pozwala na dobranie odpowiednich dla potrzeb instalacji urządzeń. Intuicyjne, proste rozwiązania zastosowane w produktach zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy przy jednoczesnej gwarancji jakości oraz satysfakcji użytkowania. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań oraz konkurencyjnej cenie urządzenia sprawdzą się w każdym rodzaju automatyki, zadowalając nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji o automatyce bramowej, systemach zdalnego sterowania i urządzeniach do jego realizacji dostępne na stronie producenta www.dtm.pl

85-145 Bydgoszcz, ul. Brzeska 7, woj. kujawsko-pomorskie
tel. 52 340 15 83,