Szeroki wybór dostępnych na rynku bram garażowych umożliwia dziś znalezienie dogodnego rozwiązania, które będzie spełniało wszelkie wymogi i potrzeby użytkowników. Poszczególne modele z automatycznym sterowaniem różni przede wszystkim konstrukcja, sposób otwierania czy wyposażenie wzbogacone o dodatkowe funkcje, a do wyboru mamy m.in. bramy rozwierne, uchylne, rolowane, a także segmentowe bramy garażowe na pilota.

fot. A-System

Inwestując w tak ważny element, obok kwestii estetyki czy sposobu otwierania, pamiętać należy też o tym, aby postawić na zaufanego dostawcę. Firma A-System od ponad 15 lat specjalizuje się w produkcji oraz montażu segmentowych bram garażowych, spełniając indywidualne i kompleksowe oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Brama na pilota z montażem: cena, funkcjonalność i wygoda

Największą zaletą bram segmentowych z napędem jest ich konstrukcja. Płaszcz bramy podczas otwierania i zamykania nie wysuwa się przed front garażu. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala więc na budowę mniejszego podjazdu, gdzie przy zamkniętej bramie wjazdowej może stanąć drugi samochód. Ponadto wygodne sterowanie napędem poprzez prostego w obsłudze pilota umożliwia bezproblemowe otwarcie i zamknięcie bramy garażowej bez konieczności opuszczania pojazdu przez użytkownika – jest to szczególnie istotne podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Dodatkowymi opcjami sterowania może być smarfon lub domofon zainstalowany w domu.

fot. A-System

Plusem bram segmentowych jest także bezproblemowy i funkcjonalny montaż. Tego rodzaju bramę montuje się po wewnętrznej stronie garażu, tak więc kształt nadproża nie stanowi tutaj żadnego ograniczenia – to świetne wyjście w sytuacji, kiedy nad wyjazdem znajduje się nadproże łukowe, nadproże jest bardzo wysokie lub nadproże znajduje się pod skosem dachu. Dodatkowo taki sposób montażu pozwala uniknąć niechcianego zmniejszenia szerokości wjazdu lub użyteczności pomieszczenia.

fot. A-System

Elementarność bram segmentowych sprawia, że można je montować w różnych warunkach i w różnych budynkach (zarówno użyteczności publicznej jak i prywatnych inwestycjach). Segmentowe bramy garażowe na pilota oprócz efektywnego montażu cechuje również wysoka termoizolacyjność – tego typu rozwiązanie stanowi więc niezwykle praktyczny i komfortowy wybór inwestycyjny na lata.

Nowoczesne bramy segmentowe wprost od producenta

Pośród wielu produktów firmy A-System, tworzonych z myślą o nowoczesnym budownictwie, jednym z najpopularniejszych modeli bram są bramy segmentowe, których atutem jest nie tylko korzystna cena oraz elegancki i ponadczasowy design. To przede wszystkim optymalna technologia z użyciem najwyższej jakości ocynkowanych ogniowo dwuściennych segmentów blachy stalowej o grubości 40 mm, zabezpieczonych trwałym lakierem poliestrowym bądź okleinowanych. Gwarantuje to stabilność, trwałość i wytrzymałość segmentowych drzwi garażowych zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na wszelkie niesprzyjające warunki atmosferyczne: deszcz, śnieg, a nawet wzmożone promieniowanie UV.

Ukłonem w stronę miłośników rozwiązań przyjaznych środowisku jest ekologiczne wypełnienie paneli bezfreonową pianką poliuretanową, które wraz z niezawodnym systemem uszczelniającym zapewnia wysoką dźwiękoszczelność i termoizolacyjność, skutecznie chroniąc zarówno przed hałasem z zewnątrz oraz przed utratą ciepła. Nic więc dziwnego, że bramy garażowe na pilota to doskonały wybór odpowiadający również na potrzeby nowoczesnego budownictwa energooszczędnego. Chcąc zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkownika, oferowane modele bram segmentowych A-System zostały wyposażone w specjalne zabezpieczenia przeciążeniowe oraz uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców. Ponadto można je także dodatkowo wyposażyć w napęd elektryczny, co pozwoli wyeliminować wszelkie niedogodności związane z parkowaniem.

Dostawca oferuje segmentowe bramy garażowe (na pilota lub otwierane ręcznie) w różnych wzorach, kolorach i strukturach powierzchni, co pozwoli swobodnie dopasować je do elewacji, okien, drzwi i pozostałych elementów wykończeniowych danego budynku.

fot. A-System

Kompleksowe rozwiązania – wiele możliwości, mnóstwo udogodnień

Rozbudowane możliwości w zakresie estetyki, sposobu montażu, różne rodzaje napędów, energooszczędność i korzystna cena – bramy garażowe na pilota lub ręcznie otwierane oferowane przez A-System kierowane są do wymagających inwestorów, którzy nie godzą się na żadne kompromisy.
Pośród szerokiego asortymentu firmy znajduje się ponadto szereg innych produktów, które jeszcze bardziej ułatwią codzienne funkcjonowanie i pozwolą poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Wśród nich znajdują się m.in. systemy zacieniania, gwarantujące skuteczną ochronę budynku przed słońcem, wiatrem, a nawet śniegiem. Doskonale w tej roli sprawdzą się żaluzje fasadowe czy rolety zewnętrzne (również ze sterowanie elektrycznym i systemem czujników).

fot. A-System

Do klientów, którzy nie chcą ingerować w zewnętrzną stronę budynków, kierowane są żaluzje i rolety wewnętrzne, począwszy od klasycznych rolet materiałowych, aż po nowoczesny system osłon przeciwsłonecznych Screen-roll, który doskonale sprawdzi się zarówno w domu prywatnym, jak i budownictwie ogólnodostępnym.

Na odpowiednią ochronę i stylową aranżację zasługuje również otoczenie przydomowe: świetnie spiszą się tu wszelkiego rodzaju markizy oraz pergole, będące funkcjonalnym i jednocześnie niebanalnym elementem dekoracyjnym balkonu czy tarasu. Proponowane systemy zacienienia to niezwykle praktyczny dodatek, który w duecie z funkcjonalną konstrukcją bram garażowych na pilota czyni dom bezpiecznym i komfortowym, podkreślając jednocześnie jego wyjątkowy charakter.

38-500 Sanok, ul. Piastowska 119, woj. podkarpackie
tel. 13 440 33 33, 604 172 138,