Wiśniowski – bramy, ogrodzenia, drzwi, okna

Spójność wzornicza i funkcjonalna

Bramy Wiśniowski, ogrodzenia, drzwi, okna – oferowanych przez producenta rozwiązań nikomu nie trzeba przedstawiać, bo są dziś one synonimem najwyższej jakości i standardów wykonania. Doskonałe opinie drzwi, okna, ogrodzenia bramy Wiśniowski zbierają także za nienaganną estetykę. Oferowane przez producenta wyroby, spójne wizualnie, można też połączyć funkcjonalnie, sterując inteligentnym domem za pomocą smartCONNECTED.

Home Inclusive– brama, ogrodzenie, okna, drzwi Wiśniowski dopasowane wizualnie

Front budynku i jego otoczenie to reprezentacyjne elementy domu – są widoczne dla każdego przechodnia nawet bez wchodzenia na posesję. Szczególną uwagę przykuwają drzwi, okna, bramy garażowe, ogrodzenia. Wiśniowski wychodzi naprzeciw wygórowanym oczekiwaniom klientów świadomych, że właśnie te elementy najbardziej skupiają wzrok i najmocniej wpływają na odbiór całości, będąc wizytówką domu i jego mieszkańców. Design, kolor, kształt, detale – warto dobrać je tak, aby tworzyły spójną, harmonijną całość. Zakup od jednego producenta da gwarancję, że uda się uzyskać zamierzony efekt.

Jako producent drzwi, okien, bram garażowych i ogrodzeń, Wiśniowski proponuje wyjątkowe rozwiązanie – system Home Inclusive, która pozwala na stworzenie dopasowanego wzorniczo zestawu w prosty sposób, bez konieczności analizowania i porównywania produktów w przypadku ich zakupu od różnych dostawców. Kolekcja kolorów Home Inclusive 2.0 obejmuje 16 szlachetnych barw strukturalnych z drobinkami, które tworzą metaliczny efekt 3D i nadają wrażenie głębi.

Oferta jedwabno-matowych odcieni obejmuje zarówno rozwiązania o stonowanej, ponadczasowej kolorystyce (np. eleganckie szarości Comfort Grey czy Warm Stone), jak i propozycje dla odważnych, którzy śmiało przełamują aranżacyjne schematy. Kolory takie jak Flame Red, True Blue czy Willow Green to odpowiedź na wymagania tych klientów, którzy stawiają na nietuzinkową, oryginalną kolorystykę stolarki.

Bogactwo wzorów, kolorów, detali otwiera ogromne pole do popisu dla kreatywnych aranżerów, dla których wysoka jakość nie oznacza najmniejszych ustępstw na rzecz designu.

fot. WIŚNIOWSKI

Okna Wiśniowski – spójna całość z drzwiami, bramą, ogrodzeniem

Spośród wymienionych powyżej elementów o reprezentacyjnym charakterze, najczęściej na początku wybieramy okna, montowane zazwyczaj jako pierwsza stolarka w domu. Decydując się na okna Wiśniowski, nawet jeśli będą one wyróżniać się nietypową kolorystyką, nie musimy się obawiać trudności z dopasowaniem innych elementów. Spójne wzorniczo i kolorystycznie bramy garażowe, ogrodzenia i drzwi Wiśniowski skompletujemy w prosty sposób jak elementy układanki, nie wywołując wrażenia architektonicznego dysonansu. Warto pamiętać o tym, aby decyzję o wyborze konkretnych rozwiązań podjąć na wczesnym etapie, bo dobór stolarki okiennej w sposób naturalny powinien pociągnąć za sobą decyzję o stolarce drzwiowej, bramie garażowej i ogrodzeniu. Wiśniowski, dzięki systemowi Home Inclusive, ułatwia dopasowanie tych rozwiązań, pozwalając połączyć wzorniczo i kolorystycznie wszystkie najważniejsze elementy domu i posesji, dając jednocześnie ogromne możliwości personalizacji.

Kompatybilność na wagę złota

Spójny design to jeden z najistotniejszych argumentów, którym system Home Inclusive zawdzięcza dobre opinie. Drzwi Wiśniowski, okna, ogrodzenia, bramy garażowe, jeśli kupimy je od jednego producenta, stworzą wyjątkową kompozycję, w której żaden element nie zakłóci estetyki całości.

Atutem takiego rozwiązania jest też oszczędność czasu, bo wszystkie produkty można zamówić podczas jednej wizyty w salonie sprzedaży, nie tracąc energii na poszukiwanie ich w kilku różnych miejscach, dzwonienie, ustalanie pasujących wszystkim terminów. Z kolei gdyby ewentualnie pojawiły się jakieś problemy z zakupionymi produktami, nie trzeba szukać kontaktów do poszczególnych dostawców czy ekip montażowych. W przypadku drzwi, okien, ogrodzeń, bram marki Wiśniowski mamy do czynienia z jednym producentem, dostawcą i jedną ekipą (zarówno montażową, jak i reklamacyjną), co usprawnia proces zakupowy, montaż oraz ewentualny proces reklamacyjny.

Wybór kompatybilnej oferty produktów od jednego dostawcy pozwoli również uniknąć wzorniczych pomyłek, bo choć wszyscy producenci stosują zbliżone oznaczenia kolorów, to jednak zastosowany proces technologiczny może przyczynić się do różnic w ich nasyceniu. Ponadto kolory okien, drzwi, bram od różnych dostawców, które na początku będą wydawać się identyczne, mogą mieć inną odporność na światło słoneczne czy uszkodzenia fizyczne. Z biegiem czasu skutkować to może np. coraz większymi rozbieżnościami w odcieniach. Okna i drzwi Wiśniowski zawsze będą idealnie dopasowane do ogrodzenia i bramy garażowej – szary odcień zawsze pozostanie szarym, zaś energetyczna czerwień nie stanie się z czasem bladą czerwienią.

fot. WIŚNIOWSKI

Drzwi, okna bramy, ogrodzenia Wiśniowski – dla tych, którzy cenią wygodę

Oprócz stolarki okienno-drzwiowej, ogrodzeń i bram, Wiśniowski proponuje również rozwiązanie dla miłośników rozwiązań „smart”. Funkcja sterowania inteligentnym domem smartCONNECTED to nie tylko ukłon w stronę osób, które lubią mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w domu, będąc nawet setki kilometrów dalej. To także znaczące ułatwienie codziennego życia – nie trzeba szukać pilota, by otworzyć bramę przed dojazdem do posesji, bo inteligentny dom zrobi to sam dzięki geolokalizacji. Można też zaprogramować scenariusz według którego brama garażowa, drzwi i brama wjazdowa otworzą się w odpowiedniej kolejności. Do systemu można też podłączyć urządzenia elektryczne, które dzięki inteligentnemu sterowaniu będą zużywać mniej energii. To także rozwiązanie problemu zapominalskich, którzy po przyjściu do pracy nigdy nie są pewni, czy zamknęli dom. Sterowanie smartCONNECTED w bramach, furtkach, drzwiach Wiśniowski pozwoli sprawdzić to z dowolnego miejsca za pomocą smartfona.

fot. WIŚNIOWSKI

W XXI wieku przywykliśmy już do faktu, że najwyższa jakość nie musi oznaczać najmniejszych kompromisów na rzecz estetyki. Od producentów oczekujemy więc, że oferowane przez nich wyroby będą dobrze i bezawaryjnie pełnić swoją rolę, wpisując się jednocześnie w nasze oczekiwania w zakresie wzorniczym czy kolorystycznym. Marka Wiśniowski, która oferuje komplementarną i harmonijną ofertę bram, okien, drzwi i ogrodzeń, wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw, a znakiem rozpoznawczym jest produkcja „na wymiar” w standardzie, dzięki czemu to klient decyduje o najważniejszych cechach produktu.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.wisniowski.pl

33-311 Wielogłowy, Wielogłowy 153, woj. małopolskie
tel. +48 18 44 77 111 ,


Liczba odwiedzin: 1166 | Data publikacji: 2020-05-26

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Nowoczesne rolety i bramy garażowe Fart Produkt...
Jednym z kluczowych trendów w budownictwie XXI...
Ilu inwestorów, tyle różnych potrzeb i oczekiwań....
Bramy garażowe są coraz lepiej izolowane, dzięki...
W czasach budownictwa energooszczędnego coraz większą wagę...
Firma Hörmann oferuje nowe niezwykle atrakcyjne wzory...
Wybór bramy garażowej powinien być w równym...
Zarówno w nowo powstających jak i remontowanych...
W nowoczesnym budownictwie segmentowe bramy garażowe stają...
Zarówno w przypadku renowacji posesji, jak też...
Firma Hörmann produkuje bramy segmentowe spełniające oczekiwania...
Segmentowe bramy garażowe są najbardziej popularnym produktem...
Rolety automatyczne zewnętrzne nie tylko pomogą ochronić...
Prostota, harmonia i funkcjonalność: te trzy słowa...
Dom kojarzy się z ciepłem, spokojem, spędzaniem...
23.01.2017 | Stolarka otworowa
Dobór stolarki dziś, gdy oferta rynkowa jest...
Marki Gerda nie trzeba nikomu przedstawiać. To...
Szeroki wybór produktów oraz fachowe doradztwo to...
04.02.2021 | Stolarka otworowa
AG DOM SYSTEM oferuje pełny przekrój rozwiązań...
Mnogość codziennych obowiązków powoduje, że coraz częściej...
25.09.2020 | Stolarka otworowa
Kiedyś do wyboru było drewno albo biały...
23.07.2020 | Automatyka domowa
Technologia stała się myślą przewodnią w nowoczesnym...
16.07.2019 | Domy prefabrykowane
Domy z prefabrykatów drewnianych, bardzo popularne w...
Coraz częściej wybieraną alternatywą dla garaży tradycyjnych...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. łódzkie
woj. pomorskie
woj. pomorskie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. wielkopolskie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie

Słowa kluczowe: bramy garażowe, bramy segmentowe, bramy rozwierne, bramy przemysłowe, bramy roletowe, ogrodzenia posesyjne, ogrodzenia przemysłowe, bramy przesuwne, wiśniowski, bramy wiśniowski, ogrodzenia wiśniowski, drzwi wiśniowski, okna wiśniowski,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy