Bramy garażowe marki Hörmann

Nowe wzory bram segmentowych

Firma Hörmann oferuje nowe niezwykle atrakcyjne wzory garażowych bram segmentowych. Ale równie ważne jak design są ich walory techniczne, takie jak trwałość czy bezpieczeństwo. Wszystko to razem składa się na to co nazywamy markową bramą garażową.

Bramy segmentowe – jeszcze więcej przetłoczeń
Nowe eleganckie wzory bram LPU 40 z podwójnymi przetłoczeniami D i potrójnymi przetłoczeniami T mają jedwabiście gładką powierzchnią Silkgrain. Blacha zewnętrzna, z której została ona wykonana jest o 50% grubsza, dzięki czemu bramy te są znacznie stabilniejsze. Bramy z powierzchnią Silkgrain dostępne są w 15 kolorach preferowanych lub w dowolnym kolorze z palety RAL.

 

nowe bramy garażowefot. Hörmann

 

Bramy garażowe z intarsjami
Inwestorom poszukującym wyjątkowych, designerskich rozwiązań firma Hörmann oferuje jeszcze bardziej wysmakowane estetycznie bramy: bramy LPU 40
z potrójnymi przetłoczeniami T oraz z intarsjami z materiału imitującego stal nierdzewną lub drewno umieszczonymi na całej szerokości lub jedynie na brzegach bramy. Taka oferta stwarza szerokie możliwości różnorodnego projektowania wyglądu bram garażowych, zarówno w modernizowanych, jak i nowo budowanych domach.

 

nowe bramy garażowefot. Hörmann

 

Dopasowane brama garażowa i drzwi wejściowe
Dodatkowym atutem bram z takimi aplikacjami jest możliwość dopasowania do nich drzwi wejściowych. Do nowych wzorów bram firma Hörmann oferuje bowiem nawiązujące do nich wzorniczo stalowe drzwi ThermoPro i ThermoPlus z listwami imitującymi stali nierdzewną umieszczonymi w przetłoczeniach po stronie zewnętrznej płyty drzwiowej. Ekskluzywny design drzwi marki Hörmann podkreśla również wykonany ze stali nierdzewnej uchwyt. Do bram z nowymi przetłoczeniami D idealnie dopasować można natomiast eleganckie aluminiowe drzwi ThermoSafe. Tak dopasowane brama garażowa i drzwi wejściowe harmonijnie wkomponują się w architekturę domu i nadadzą jej szlachetnego i niepowtarzalnego rysu.

Wieloletnia trwałość bram Hörmann
Piękne wzornictwo to jednak nie wszystko. Podstawową cechą dobrej bramy garażowej jest bowiem  jej trwałość. Bramy firmy Hörmann, dzięki idealnie dopasowanym do ich ciężaru sprężynom oraz odpowiednio dobranemu napędowi, nawet przez kilkadziesiąt lat działają płynnie, cicho i bezpiecznie. Jednocześnie ich odporne na działanie słońca, deszczu, śniegu i wiatru powierzchnie zachowują przez te lata niezmieniony wygląd. Kolory tych bram nigdy nie blakną.

 

nowe bramy garażowefot. Hörmann

 

ThermoFrame – ciepły montaż bramy Hörmann
Istotną cechą nowoczesnej bramy jest też jej energooszczędność, szczególnie ważna, gdy garaż znajduje się w bryle domu. Aby stratom ciepła zapobiec już na etapie montażu bramy, Hörmann proponuje zainstalowanie między murem garażu a ościeżnicą specjalnego profilu z tworzywa sztucznego, który niweluje mostki termiczne. Profil ten wraz z dodatkowymi podwójnymi uszczelkami wargowymi, umieszczanymi bo bokach bramy i w jej górnym obszarze, nawet o 15% może poprawić termoizolacyjność bramy. Oferowany przez firmę Hörmann zestaw ThermoFrame to znacznie skuteczniejsza ochrona przed ucieczką ciepła niż brama o bardzo grubym blacie.

Bramy segmentowe Hörmann – energooszczędny napęd
Przed stratami energii chroni też napęd. Im szybszy – tym mniej ciepła ucieka z garażu podczas otwierania i zamykania bramy. Prawdziwie energooszczędny napęd, taki jak SupraMatic firmy Hörmann, ponadto zużywa bardzo mało prądu. Otwierający się z szybkością 22 cm/s SupraMatic, dzięki inteligentnemu dopasowaniu poboru mocy do potrzeb, jest niezwykle energooszczędny nie tylko w czasie pracy, ale także w stanie czuwania. Pobór energii w trybie stand-by nie przekracza jednego wata. To wszystko sprawia, że zużywa on jedynie 20% energii, jaką pobierają zwykłe napędy.

 

nowe bramy garażowefot. Hörmann

 

Bezpieczne sterowanie bramami Hörmann
Nowoczesny napęd do bramy garażowej musi być nie tylko szybki i energooszczędny, ale także bardzo bezpieczny. Napędy firmy Hörmann, które działają w dwukierunkowym systemie sterowania radiowego BiSecur zapewniają maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału przed skopiowaniem, wykorzystują bowiem technologię 128 bitów używaną m.in. do kodowania transmisji bankingu on-line. Dwukierunkowe działanie umożliwia zarówno sterowanie bramą, jak i odczyt jej statusu (otwarta/zamknięta). Po naciśnięciu na odpowiedni przycisk nadajnik automatycznie potwierdza, czy brama rzeczywiście została zamknięta. W każdej sytuacji można więc sprawdzić, czy polecenie zostało wykonane, nawet wtedy, gdy brama znajduje się poza zasięgiem wzroku

Ze szczegółową ofertą bram Hörmann można zapoznać się na stronie: www.hormann.pl

62-052 Komorniki, ul. Otwarta 1, woj. wielkopolskie
tel. (61) 81 97 300,


Liczba odwiedzin: 1741 | Data publikacji: 2016-01-27

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


27.03.2018 | Stolarka otworowa
Często decydujemy się na zakup produktów do...
12.04.2017 | Stolarka otworowa
Budowa domu to dla wielu z nas...
Brama garażowa, otwierana kilka lub nawet kilkanaście...
Instalacja bram przeciwpożarowych w dużych obiektach użyteczności...
04.02.2021 | Stolarka otworowa
AG DOM SYSTEM oferuje pełny przekrój rozwiązań...
W czasach budownictwa energooszczędnego coraz większą wagę...
Uchylna, segmentowa czy rolowana? Jaka brama garażowa...
Zarówno w nowo powstających jak i remontowanych...
W nowoczesnym budownictwie segmentowe bramy garażowe stają...
Nowoczesna logistyka zakłada szerokie wykorzystanie różnego typu...
Ilu inwestorów, tyle różnych potrzeb i oczekiwań....
Wybór bramy garażowej powinien być w równym...
Segmentowe bramy garażowe są najbardziej popularnym produktem...
Od bram przemysłowych, np. do hal produkcyjnych,...
Nowoczesne rolety i bramy garażowe Fart Produkt...
Jednym z kluczowych trendów w budownictwie XXI...
Bramy garażowe są coraz lepiej izolowane, dzięki...
Zarówno w przypadku renowacji posesji, jak też...
Firma Hörmann produkuje bramy segmentowe spełniające oczekiwania...
Bramy Wiśniowski, ogrodzenia, drzwi, okna – oferowanych...
Rolety automatyczne zewnętrzne nie tylko pomogą ochronić...
Prostota, harmonia i funkcjonalność: te trzy słowa...
Dom kojarzy się z ciepłem, spokojem, spędzaniem...
23.01.2017 | Stolarka otworowa
Dobór stolarki dziś, gdy oferta rynkowa jest...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. łódzkie
woj. pomorskie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: brama segmentowa, bramy garażowe, bramy garażowe, bramy segmentowe, brama segmentowa, bramy garazowe, bramy garażowe producent, bramy garażowe segmentowe, bramy garażowe hormann, bramy garazowe segmentowe, bramy segmentowe producent, bramy segmentowe hormann, bramy garażowe z intarsjami, bramy segmentowe Hörmann, dopasowane brama garażowa
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy