Zyskaj z Fart Produkt. Bramy garażowe i rolety w jednym miejscu

Fart Produkt to sprawdzona marka oferująca klientom indywidualnym i inwestorom branży architektoniczno-budowlanej niemal 50 grup produktowych, w tym bramy garażowe i przemysłowe, rolety zewnętrzne, rolety screen, żaluzje fasadowe, roletki materiałowe, wewnętrzne żaluzje aluminiowe, drewniane i bambusowe, verticale, żaluzje plisowane, moskitiery i inne. Systematyczny rozwój floty i hal produkcyjnych oraz specjalistyczny park maszynowy pozwalają polskiemu producentowi na realizację najbardziej skomplikowanych i zróżnicowanych projektów pod ściśle określone potrzeby klientów. Co konkretnie zyskujemy, kupując pakiet systemów osłonowych i bram garażowych Fart Produkt?

fot. Fart Produkt

Szybkie terminy realizacji, dzięki wysokim standardom produkcji, niższy koszt inwestycji, dzięki współpracy z jednym dostawcą, gwarancję optymalnie dobranych elementów wyposażenia domu pod kątem funkcjonalności i aranżacji wizualnej, prostszy i szybszy serwis profesjonalnych ekip monterskich, stałe wsparcie techników i doradców produktowych, wysoką jakość materiałów, bezpieczeństwo użytkowania i żywotność systemów osłon i bram od lidera branży.

fot. Fart Produkt

Segmentowe bramy garażowe Fart Produkt – bezpieczeństwo, wytrzymałość, termoizolacja

Segmentowe bramy garażowe Fart Produkt wyróżnia ergonomiczna konstrukcja, wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania, szczelna i skuteczna izolacja termiczna i akustyczna oraz atrakcyjny design, pozwalający na uzyskanie spójności wizualnej z elewacją, roletami, stolarką otworową, czy pokryciem dachu. System otwierania pionowo do góry pozwala schować pancerz pod stropem, dzięki czemu możemy efektywnie wykorzystać całą przestrzeń garażową do parkowania i wygodnego przemieszczania się. Minimalna wysokość nadproża do montażu bram segmentowych to tylko 70 mm (przy opcji z napędem elektrycznym wartość zwiększa się o 40 mm). Bramy sprawdzą się więc zarówno w zabudowie jednorodzinnej, jak i w budynkach mieszkaniowych wielorodzinnych.

fot. Fart Produkt

Toruńska firma oferuje produkt wytrzymały na intensywną eksploatację, wykonany z materiałów najwyższej jakości zapewniających bezpieczne użytkowanie i prostą obsługę. Konstrukcja nośna bramy z prowadnicami wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo. Sprężyny skrętne w zespole napędowym gwarantują wytrzymałość układu nawet do 15 lat bezawaryjnego działania. Specjalnie wyprofilowany kształt paneli bramowych eliminuje możliwość przytrzaśnięcia palców. Niekwestionowaną zaletą bram garażowych Fart Produkt jest ich wysoka teromoizolacyjność. Bramy uszczelniane są na całym obwodzie, co daje ochronę przed intensywnym działaniem deszczu, wiatru, słońca. Dla optymalnej izolacji wprowadzono panele wykonane z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo, powlekanej poliestrem, wypełnione warstwą pianki poliuretanowej o grubości 40 mm. Izolacja pianką PUR jest lekka dla konstrukcji i efektywna w zatrzymaniu ciepła wewnątrz pomieszczeń, niweluje straty ciepła przez mostki termiczne i na miejscach styku bramy z podłożem i ścianami.

fot. Fart Produkt

Bramy garażowe Fart Produkt – design, automatyka, zabezpieczenia antywłamaniowe

Bramy w wersji standard obsługiwane są za pomocą pochwytów i linki. Dla wyższego komfortu użytkowników wszystkie modele dostępne są także w wersji z napędem elektrycznym dostosowanym indywidualnie do wielkości, masy, intensywności użytkowania bramy oraz powierzchni garażu. Dla wzmocnienia zabezpieczeń bramy garażowe Fart Produkt oferowane są z akcesoriami takimi jak zamek, zabezpieczenie antywłamaniowe, zabezpieczenie przeciwko pęknięciu sprężyn, fotokomórki i kontrola dostępu. W połączeniu z solidnym pancerzem i czterema rodzajami systemu prowadzenia bram do wyboru otrzymujemy urządzenie spełniające standardy jakości i funkcjonalności. Równie ważnym parametrem klasy bram garażowych toruńskiego producenta jest aspekt wizualny urządzeń. W produkcji paneli budujących pancerze bramy zadbano o różnorodność struktury (opcja gładka lub z fakturą imitującą układ drewna), kilka opcji wykończenia kształtu powierzchni zewnętrznej (bez przetłoczenia, z przetłoczeniem wysokim lub niskim) oraz bogata kolorystyka części zewnętrznej (paleta RAL w tym biały, brązowy, antracyt, okleina drewnopodobna). Wybór detali aranżacyjnych bramy to ważna decyzja kompozycyjna w zestawieniu z systemem żaluzji, verticali lub rolet Fart Produkt do spójnej aranżacji domu.

fot. Fart Produkt

Systemy osłonowe do wnętrz dla wymagających

Uzupełnieniem oferty bram garażowych Fart Produkt są systemy osłon zewnętrznych i wewnętrznych. Regulacja poziomu naświetlenia i temperatury w przypadku wnętrz jest równie ważna, co aspekt aranżacyjny i wartość estetyczna zastosowanych rozwiązań. W bogatej ofercie Fart Produkt znajdziemy: rolety klasyczne materiałowe w prowadnicach lub wolnowiszące do każdego rodzaju wnętrz, żaluzje aluminiowe tradycyjne lub efektowne subtelne żaluzje drewniane z pełną regulacją, verticale osłaniające duże przeszklenia obiektów biurowych, usługowych, edukacyjnych, zasłony rzymskie łączące zalety rolet i żaluzji, plisy symbol wyszukanego stylu i funkcjonalności dla okien o nietypowych kształtach, panel track nowoczesne rozwiązanie dla przesłaniania dużych powierzchni okiennych.

fot. Fart Produkt

Rozwiązania do elewacji i systemy łączone – żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne i osłony typu screen

W przypadku osłon na elewacje producent kładzie szczególny nacisk na skuteczną izolację, bezpieczeństwo, lekką i stabilną konstrukcję oraz walory dekoracyjne. Żaluzje fasadowe chronią przed nadmiernym naświetleniem i przegrzaniem budynków, a lekkie aluminium dodaje elewacjom szyku. Rolety zewnętrzne wspierają izolację termiczną obiektów i mogą stanowić zabezpieczenie antywłamaniowe.

fot. Fart Produkt

Najnowszym rozwiązaniem do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych są specjalne rolety Fart Produkt typu screen. Osłony screen to elegancki i funkcjonalny element elewacji budynku, pasujący do przeszkleń o szerokości do 6 metrów, podnoszący efektywność energetyczną obiektu i w pełni zautomatyzowany w obsłudze. W zastosowaniach do wnętrz wyróżnia go szeroka gama kolorów i tkanin oraz różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych. Eksperci firmy każdorazowo wspierają klientów w doborze optymalnych rozwiązań do danego rodzaju inwestycji. Niezależnie, czy osłaniamy fasadę biurowca, czy dobieramy plisy do kuchni lub wybieramy rodzaj bramy garażowej, możemy liczyć na profesjonalną pomoc. Rolety, żaluzje i bramy garażowe Fart Produkt to jakość, która się opłaca.

fot. Fart Produkt

Ze szczegółową ofertą producenta, łącznie z cennikami rolet Fart Produkt, bram garażowych czy żaluzji fasadowych, można zapoznać się na stronie www.fartprodukt.pl

87-100 Toruń, ul. Towarowa 3, woj. kujawsko-pomorskie
tel. +48 56 623 55 77, +48 56 658 93 85,