Proponowane przez firmę DOKA produkty to w pełni modułowe, nowoczesne rozwiązania, które zapewniają ekonomiczną, szybką i bezpieczną pracę na każdej budowie. Dzięki elastycznym formom współpracy firma DOKA proponuje swoim klientom kompleksowe usługi takie jak planowanie, modelowanie konstrukcji 3D, wstępne montaże, demontaże, ale również wynajem deskowań i rusztowań.
 

rusztowania nosne i deskowania dzwigarowe fot. Doka

Deskowania dźwigarowe – dopasowane do każdego obiektu
Jednym z najbardziej elastycznych systemów deskowań w zakresie drogowych obiektów inżynierskich są deskowania dźwigarowe Top 50. Charakteryzują się one tym, że mogą być używane w zakresie budowy zarówno poziomych jak i pionowych elementów. Jednocześnie na system Top 50 składa się niewielka ilość elementów składowych w postaci: sklejki szalunkowej, dźwigarów drewnianych oraz stalowych rygli. System uzupełniają łączniki, klamry, śrubunki, napinacze, szyny, bolce itp.
– Nasz system dźwigarowy może zostać dopasowany praktycznie do każdego wymagania – mówi Sebastian Rogiński dyrektor marketingu Doka Polska – Forma, wielkość, rysunek kotew oraz powierzchnię szalunkową elementów można dowolnie dopasowywać do wszystkich wymagań architektonicznych i wymaganego nacisku świeżego betonu – dodaje.
 

rusztowania nosne i deskowania dzwigarowefot. Doka

Deskowania dźwigarowe – elastyczne i ekonomiczne
System Top 50 został skonstruowany w taki sposób, że jego zastosowanie jest przede wszystkim ekonomiczne. Dzięki wielu możliwościom zastosowania, indywidualnym rozwiązaniom, krótki czasom deskowania i dużym, zoptymalizowanym jednostkom przestawnym firma DOKA gwarantuje szybka i ekonomiczną pracę.
Jednocześnie użytkownik może spowodować, że praca z deskowaniem Top 50 okaże się jeszcze bardziej oszczędna poprzez zredukowanie czasu montażu. Korzystając z usługi wstępnego montażu w firmie DOKA można używać elementów gotowych do użycia wcześniej złożonych z pojedynczych części systemu.
– Wstępne przygotowanie w serwisie montażowym zapewnia doskonałą jakość elementów, dokładne miejsca połączenia elementów i pierwszorzędny odcisk betonu, również przy wymagających geometriach – informuje Sebastian Rogiński.
 

rusztowania nosne i deskowania dzwigarowefot. Doka

Rusztowania nośne SL-1 – dla wszelkich przekrojów tuneli
System Top 50 jest w pełni kompatybilny z rusztowaniami nośnymi SL-1. Umożliwia on deskowanie najróżniejszych przekrojów tuneli niezależnie od kształtu i obciążenia. System gwarantuje efektywne prace szalunkowe głównie ze względu na to, że charakteryzuje się wysoką opłacalnością. Klienci firmy DOKA posiadają możliwość dzierżawy wszystkich komponentów systemowych. Mogą optymalnie wykorzystywać materiał dzięki rożnym zastosowaniom  dźwigarów systemowych, rygli i stężeń. Jeżeli użytkownik skorzysta z usługi zaprojektowania szalunku przez ekspertów od budowy tuneli z firmy DOKA, będzie miał gwarancję efektywnego wykorzystania deskowania.
Zoptymalizowana kompletna koncepcja systemu pozwala na szybkie postępy budowy. Firma DOKA osiąga takie wyniki dzięki temu że system jest kompletnie montowany na placu budowy przy zastosowaniu mniejszej ilości kotew oraz ryglom wielofunkcyjnym WU 16 i kotwom szalunkowym 20,0.
 

rusztowania nosne i deskowania dzwigarowefot. Doka

Rusztowanie nośne SL-1 – prosta i bezpieczna praca
Konstrukcja rusztowań SL-1 została pomyślana tak, aby praca z jego udziałem nie nastręczała kłopotów i była w pełni bezpieczna. Poruszanie się po nim oraz wszelkie prace ułatwiają duże odstępy między krokwiami oraz teleskopowy system wrzecion o dużej nośności. Bezpieczeństwo pracowników zapewniają zintegrowane pomosty robocze oraz komunikacja, szczegółowy projekt wykonawczy i montaż oraz wypróbowana, zwymiarowana wstępnie konstrukcja systemu. System rusztowań nośnych jest bezpieczny także w przypadku dużych nachyleń wzdłużnych i przechyłach bocznych.

Rusztowania nośne i deskowania dźwigarowe – oferta kompleksowa
Praktycznie każdy z klientów korzystający z produktów z oferty firmy DOKA może liczyć na pełne kompleksowe wsparcie ze strony jej specjalistów począwszy od usług doradczych, obliczeniowych i konstrukcyjnych aż po wstępny montaż oraz demontaż.
Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie: www.doka.pl
 

 

05-220 Zielonka, ul. Bankowa 32, woj. mazowieckie
tel. 22 771 08 16,