Właściwe dobranie urządzeń…

…to gwarancja wygody użytkowania, a co jeszcze bardziej istotne, zwiększenia mocy przerobowych przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka wystąpienia schorzeń zawodowych związanych z wykonywaną pracą. Dbając więc o bezpieczeństwo i higienę pracy warto zaufać najlepszym producentom i sprawdzonym dystrybutorom, dla których jakość oferowanego sprzętu jest najważniejsza.

fot. COMERTO

Comerto lider wśród dystrybutorów

Firma handlowa z niemalże 20 letnim doświadczeniem w branży. Jej specjalnością są wiązarka do zbrojenia oraz przecinarka do prętów zbrojeniowych marki TJEP. Ofertę kieruje do specjalistów z rynku budowlanego, producentów mebli, opakowań drewnianych i kartonowych oraz właśnie do producentów prefabrykatów żelbetowych. Znakiem rozpoznawczym Comerto jest indywidualne podejście do potrzeb swoich klientów i co za tym idzie dobór najlepszych marek. Jak również kompleksowa obsługa łącznie z opieką serwisową – gwarancyjną i pogwarancyjną.

Niezawodna marka TJEP

Marka profesjonalnych narzędzi budowlanych należąca do duńskiego koncernu KYOCERA UNIMERCO z 50 letnią tradycją. Jej wyróżnikiem jest wysoka jakość idąca w parze z ergonomią, a to wszystko w korzystnej cenie. Nic więc dziwnego, że TJEP podbił rynek skandynawski i zdobywa sobie w Polsce coraz szersze grono zwolenników. Także za sprawą tak wyspecjalizowanych urządzeń jak przecinarka do prętów zbrojeniowych. Są to przecinarki wykorzystujące do cięcia technologię hydrauliczną, a samo cięcie wykonywane jest przez specjalną śrubę tnącą.

fot. COMERTO

Model TJEP C16

To przecinarka zasilana sieciowo ze standardowego gniazda 230V. Posiada śrubową głowicę tnącą o sile cięcia 10 ton. Mimo to pozostaje stosunkowo lekka, jej waga to 9 kg. Wyposażono ją w silnik o mocy aż 1100 W, co zapewnia efektywne i ekonomiczne cięcie. Tnie pręty o grubości do 16 mm w czasie tak krótkim jak 1-3 sekundy. Dla dalszego zwiększenia ergonomii pracy wyposażono ją w dodatkową rączkę ułatwiającą stabilne trzymanie.

Przecinarka TJEP C16A potrafi jeszcze więcej

To model idealny do miejsc, gdzie potrzebna jest duża mobilność sprzętu, jest to bowiem akumulatorowa przecinarka do prętów zbrojeniowych zasilana przez baterie Li-ion o mocy 18V i pojemności 4 Ah. Podobnie jak model C16, posiada śrubową głowicę tnącą. By zwiększyć wygodę pracy narzędzia oraz ułatwić dostęp do ciętych elementów głowica ta jest obrotowa. Samo narzędzie waży nieco ponad 8,5 kg, co czyni je wyjątkowo lekkim w swojej klasie.

fot. COMERTO

Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP RC-20

To kolejne urządzenie tej marki w ofercie Comerto. Pozwala na cięcie prętów znajdujących się blisko powierzchni betonu. Umożliwia również gładkie cięcie rur i prętów gwintowanych. Przecina pręty o średnicy do 20 mm, jest jeszcze lżejsze – zaledwie 8 kg. Ten model dysponuje obrotowym uchwytem, odłączanym uchwytem bocznym i dwoma tarczami tnącymi.

Więcej na www.sklep.comerto.pl

62-300 Września, Gutowo Wielkie 7 , woj. wielkopolskie
tel. +48 500 748 933,