Clim’Up Smart od De Dietrich to zestaw typu monosplit czyli klimatyzator – pompa ciepła powietrze-powietrze. Urządzenia dostępne są w kilku rodzajach, zależnie od mocy możemy wybierać od 2,6 do 7,4 kW w trybie chłodzenia.

fot. De Dietrich

Ekologiczne chłodzenie i grzanie

Clim’Up Smart działa w technologii DC Inverter, na którą składa się jednostka wewnętrzna (UMS) oraz zewnętrzna (MOSE), w której znajdziemy wysokowydajną sprężarkę ROTARY DC INVERTER, jaka zasilana jest bardziej ekologicznym czynnikiem chłodzącym R32, czyniąc całe rozwiązanie przyjaźniejsze środowisku (w porównaniu ze standardowym czynnikiem R410A Clim’Up Smart zmniejsza wpływ na środowisko o 68%). Wysoka klasa energetyczna to dodatkowy aspekt ekonomiczny oraz ekologiczny na rzecz tej technologii. Clim’Up Smart świetnie sprawdzi się jako źródło ogrzewania nawet przy temperaturze na zewnątrz do – 15°C.

fot. De Dietrich

Warto wspomnieć, że ten klimatyzator – pompa ciepła powietrze-powietrze wyposażony jest także w 4-drogowy zawór rewersyjny, dzięki któremu mamy możliwość dwóch trybów: chłodzenia i grzania. Interesujący jest także wentylator o regulowanej prędkości, który gwarantuje szeroki zakres pracy, a także przekłada się na wysoką efektywność energetyczną. Co bardzo ważne, dzięki zaawansowanej budowie i nowoczesnej technologii, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach urządzenie utrzymuje niezmienną moc wentylatora. Warto zauważyć, że wentylator o zmiennej prędkości to także gwarancja komfortu, ponieważ umożliwia on nawiew powietrza w 4 kierunkach oraz na odległość aż do 15 metrów.

fot. De Dietrich

Komfortowo, cicho i wygodnie

Clim’Up Smart to doskonały wybór, jeśli cenimy sobie komfort. Najnowszy klimatyzator – pompa ciepła powietrze-powietrze marki De Dietrich to gwarancja wygodnego użytkowania. Clim’Up Smart cechuje niski poziom hałasu, jest to jeden z najcichszych klimatyzatorów na rynku – poziom ciśnienia akustycznego to zaledwie 20 dB(A). Co więcej, samo urządzenie bardzo łatwo się montuje oraz eksploatuje. Dzięki antybakteryjnemu samooczyszczeniu urządzenia możemy być pewni higieniczności pracy oraz nie musimy martwić się dodatkową konserwacją.

Szczególną uwagę warto zwrócić na pięć trybów pracy: auto, chłodzenie, grzanie, osuszanie, wentylacja, a także takie urozmaicenia jak np. dodatkowy tryb nocny, dzięki któremu mamy pewność odpoczynku w ciszy, a do tego także bez przeciągów. Warto wspomnieć o opcji turbo, która zapewni przyjemny chłód w upały w zaledwie kilka chwil.

Dla jeszcze wyższego poziomu komfortu, Clim’Up Smart wyposażono w zdalne intuicyjne sterowanie w zasięgu do 8 metrów.

fot. De Dietrich

Klimatyzator (pompa ciepła powietrze-powietrze) o doskonałym wyglądzie

Clim’Up Smart to odpowiedź na potrzeby użytkowników. Klimatyzator wykonano z materiałów wysokiej jakości. Sam kształt prezentuje się niezwykle elegancko. Opływowe kształty oraz nowoczesny design sprawią, że ten klimatyzator – pompa ciepła powietrze-powietrze doskonale wkomponuje się we wnętrza, będąc prawdziwą funkcjonalną ozdobą pomieszczenia. Dzięki Clim’Up Smart możesz zapomnieć o kompromisach i cieszyć się wolnością w aranżacji wnętrz.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.dedietrich.pl

54-105 Wrocław, ul. Północna 15-19, woj. dolnośląskie
tel. 801 080 881,