BDR Thermea Poland Sp. z o.o. - producent marek De Dietrich i BaxiAdres firmy:
54-105 Wrocław,
ul. Północna 15-19,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. 801 080 881
Email: [email protected]
WWW: dedietrich.pl

BDR Thermea Poland Sp. z o.o. - producent marek De Dietrich i Baxi

O firmie


BDR Thermea to światowej klasy producent niezawodnych, ekologicznych i energooszczędnych urządzeń grzewczych i systemów pozyskiwania energii z OZE marek De Dietrich i Baxi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. W ofercie firmy znajdziemy kotły kondensacyjne gazowe i olejowe, pompy ciepła powietrzne i geotermalne, solary, , rekuperatory, zestawy klimatyzacji oraz podgrzewacze c.w.u. Marki De Dietrich i Baxi dostarczają urządzenia spełniające wymagania programu „Czyste Powietrze” – dotacji na wymianę nieefektywnych i generujących smog źródeł ciepła zasilanych paliwami stałymi. Sprzęt producenta podlega także podatkowej uldze termomodernizacyjnej. Urządzenia o zróżnicowanych parametrach dostępne są również w skonfigurowanych gotowych pakietach, tworząc kompletne systemy dla domu, przemysłu, budownictwa i wielu innych branż.

Jakość marki De Dietrich potwierdza ponad 300 lat obecności na światowym rynku i stałego wdrażania przez inżynierów innowacyjnych technologii w sektorze ogrzewania. Firma jest pionierem wykorzystania techniki kondensacji w urządzeniach grzewczych. Współcześnie kontynuuje kompleksowe działania nastawione na generowanie oszczędności wynikających z wytwarzania i codziennego użytkowania energii cieplnej, a także niwelujące emisję zanieczyszczeń przez urządzenia grzewcze. Producent nie zapomina także o aspekcie designerskim, dostarczając systemy z minimalistyczną, wytrzymałą i elegancką obudową, które sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrza.

Produkty i Usługi


PRODUKTY

Gazowe i olejowe kotły kondensacyjne

Niskotemperaturowe systemy ogrzewania dla domu i inwestorów komercyjnych, gwarantujące >20% oszczędności zużycia paliwa (gaz, bio oleje) dzięki technologii kondensacji. Umożliwia ona odzyskanie ciepła przez akumulację pary wodnej powstającej w spalinach. Kotły De Dietrich są kompatybilne w ogrzewaniem podłogowym. Modele dostępne w wariancie wiszącym lub stojącym, z automatycznym sterowaniem i programowaniem temperatur.

Olejowe kotły klasyczne

Mocne, wysokowydajne, trwałe i odporne na korozję urządzenia grzewcze na ekologiczne paliwo opałowe z korpusem wykonanym z żeliwa eutektycznego. Stojące kotły olejowe spełniają wymogi klasy „B” efektywności energetycznej i sprawności do 97,3% przy 30% (śr. 40°C).

Powietrzne i geotermalne pompy ciepła

Najbardziej optymalne dla użytkowników i środowiska urządzenia grzewcze, które nie generują energii przez proces spalania, a wykorzystują do ogrzewania naturalną energię wody, gruntu lub powietrza. De Dietrich oferuje modele powietrze-woda typu „Split Inverter” z wbudowanym podgrzewaczem c.w.u. oraz typu monoblok, a także geotermalne pompy ciepła odwracalne glikol/woda lub woda/woda z produkcją c.w.u. oraz urządzenia hybrydowe o zróżnicowanej mocy dostosowanej do potrzeb klienta.

W ofercie De Dietrich znajdziemy także:

• zestawy klimatyzacji,
• rekuperatory do systemów wentylacji mechanicznej,
• podgrzewacze c.w.u.,
• zasobniki buforowe,
• termostaty,
• konsole sterujące do kotłowni,
• systemy spalinowe,
• palniki olejowe i gazowe,
• zestawy hydrauliczne.

USŁUGI

Obok produkcji trwałych, wielofunkcyjnych i ekologicznych systemów grzewczych marek De Dietrich i Baxi, BDR Thermea prowadzi kompleksowe szkolenia dla instalatorów OZE i NOZE oraz posiada szeroką sieć Autoryzowanych Partnerów Handlowych, Autoryzowanych Instalatorów i Serwisantów.

Artykuły o tej firmie


Niezależnie od tego, czy ogrzewanie hybrydowe: gaz...
Zmiany klimatyczne sprawiają, że nawet w Polsce...
18.01.2023 | Piece, kotły
Zawirowania na rynku surowców spowodowane napiętą sytuacją...
Cichy, przyjazny środowisku i wydajny system klimatyzacyjny,...
13.05.2021 | Piece, kotły
Pompa ciepła i kocioł wodorowy będą najbardziej...
Rosnąca sukcesywnie popularność odnawialnych źródeł energii nie...
19.03.2020 | Piece, kotły
Automatycznie sterowane kondensacyjne kotły gazowe De Dietrich...
25.05.2017 | Piece, kotły
Trująca chmura smogu, która wisi nad naszymi...
18.03.2015 | Piece, kotły
Już niebawem branżę urządzeń grzewczych czeka rewolucja....
22.10.2014 | Piece, kotły
Jesienią bogata oferta De Dietrich poszerzyła się...

Słowa kluczowe: de dietrich, de dietrich piece, de dietrich kotły, kotły, piece, ogrzewanie, ogrzewanie de dietrich, kotły gazowe, techniki ogrzewania, techniki grzewcze, BDR Thermea, de dietrich,