– Tkaniny w niesamowity sposób zmieniają odbiór każdego wnętrza – mówi Ewa Jabłońska z firmy Szpilka Szpulka, oferującej dekoracje okien w Warszawie. – Już od ponad 10 lat działamy w sektorze dekoracji okiennych oraz innych dodatków tekstylnych dla wnętrz i na własne oczy przekonaliśmy się o tym, jak wiele zmienia się po prawidłowym wyborze materiałowych dodatków. Niezależnie od tego, czy mówimy o nowoczesnych dekoracjach okien w salonie, dekoracjach okien w kuchni czy też oprawie dla okna w salonie SPA, restauracji oraz biurze – zaskakujący efekt jest gwarantowany niezależnie od pomieszczenia.

fot. Szpilka Szpulka

Tkaniny nadają przytulności oraz domowego, ciepłego charakteru. Ze względu na setki wariantów materiałowych oraz kolorystycznych, można je z łatwością dobrać zarówno do chłodnych i loftowych wnętrz w bardzo nowoczesnym charakterze, jak też romantycznych pomieszczeń w stylu glamour.

fot. Szpilka Szpulka

– Dekoracje okienne stwarzają szybką metamorfozę wnętrza. Zmiana okolicy okna może zdziałać prawdziwe cuda – wyjaśnia Ewa Jabłońska. – Poza kwestią estetyczną, firany, rolety i zasłony są niezwykle funkcjonalne. Ich główną zaletą jest ochrona przed intensywnym światłem z zewnątrz. Dzięki nim możemy w spokoju pracować na komputerze bez problemów z odbijaniem się światła w monitorze, możemy wypoczywać w pokoju od strony południa, nawet w trakcie upałów, a także położyć dziecko do snu nawet w samo południe. Zasłony i firany stoją na straży naszej intymności oraz dodają przytulności każdemu z wnętrz.

fot. Szpilka Szpulka

Dekoracje okien w salonie – znajdź swój styl

Firma Szpilka Szpulka wykonuje dekoracje okienne na specjalne zamówienie – pod konkretny wymiar oraz na życzenie odbiorcy. Kolorystyka, rodzaj wnętrza, jego przeznaczenie oraz wielkość, a także kształt i rozmieszczenie okien nie mają tutaj znaczenia. Szpilka Szpulka realizuje nawet najbardziej skomplikowane projekty oraz nie boi się nowych wyzwań.

fot. Szpilka Szpulka

 

– W naszej ofercie znajdują się szeroko pojęte dekoracje okien dla salonów i sypialni i dekoracje okien w kuchniach, a także innych, dowolnych pomieszczeniach – dodaje Ewa Jabłońska. – Przeprowadzamy aranżacje i dekoracje okien w Warszawie i okolicach. Wykonujemy zasłony, firany, rolety rzymskie, ale także inne dodatki materiałowe, takie jak poduszki oraz narzuty. W swojej ofercie posiadamy także żaluzje drewniane i aluminiowe, plisy i rolety na wałku. Mamy bardzo bogatą ofertę materiałów, zarówno na firany, zasłony, jak też na poduszki czy dodatki. Żakardy, szyfony, welury, a nawet dżinsy i plusze – dzięki bogactwu faktur, wzorów i kolorów możemy realizować naprawdę każde zlecenia, a nasi odbiorcy zawsze są więcej niż zadowoleni z ostatecznego efektu metamorfozy.

fot. Szpilka Szpulka

Indywidualne podejście

Dzięki kompleksowej ofercie oraz indywidualnemu podejściu firma Szpilka Szpulka ma w swoim portfolio długą listę bardzo udanych aranżacji, w domach prywatnych, ale nie tylko.

fot. Szpilka Szpulka

– W większości docieramy w do klientów indywidualnych, ale jesteśmy otwarci także na innych odbiorców – tłumaczy Ewa Jabłońska. – Najczęściej nasze realizacje wykonujemy w domach jednorodzinnych i mieszkaniach w Warszawie i okolicach. Podejmujemy się małych metamorfoz okiennych, jak też ogromnych projektów. Nie ma znaczenia wielkość zamówienia. Może to być zarówno aranżacja jednego okna, jak też wszystkich okien w całym domu. Do każdego klienta podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Wszystko rozpoczyna się od spotkania u odbiorcy w domu. To tu omawiamy zakres zamówienia – dekoracje okien w kuchni, dekoracje okien w salonie i sypialni, narzuty, poduszki, dodatkowe rolety i inne. Dzięki osobistemu spotkaniu klient może zapoznać się ze wzornikami – dotknąć faktury materiałów, zobaczyć je w oświetleniu, jakiego na co dzień używa, a także porównać je z już istniejącymi barwami w jego wnętrzu. Czasem dzięki takiemu porównaniu ze wzornikiem o wiele łatwiej jest zdecydować o tym, jaką tkaninę chcielibyśmy użyć. Kolorystyka i faktury zasłon, firan, rolet rzymskich dobierana jest do wnętrza, ale zawsze musi to być wybór odbiorcy. Czasem metamorfoza okna sugeruje także inne zmiany w pomieszczeniu, np. dodatków, świec, dywaników oraz rozmieszczenia obrazów na ścianach. W aranżacji wnętrz wszystko współgra ze sobą, dlatego osobiste spotkanie oraz wizyta we wnętrzu, które jest naszym zleceniem są tak ważne.

fot. Szpilka Szpulka

Dekoracje okien w sypialni, kuchni i salonie z montażem i serwisem

Poza samą usługą pomiaru, pomocy w doborze i szycia dekoracji okien w Warszawie i okolicach Szpilka Szpulka oferuje również montaż oraz serwis oferowanych dekoracji okiennych w salonie, w sypialni, kuchni itp. – Nasi odbiorcy nie musza się o nic martwić – wyjaśnia Ewa Jabłońska. – Oferujemy usługę kompleksową. Jest to szczególnie pomocne w przypadku większych remontów. Co więcej, nasz odbiorca nie musi się martwić tym, że inny monter lub fachowiec nieprawidłowo zawiesił określone rolety lub zasłony. Mamy tutaj 100% pewności, że efekt finalny będzie dokładnie taki sam, jak na projekcie. Z nami można z powodzeniem zaaranżować i wykonać nowoczesne dekoracje okien w salonie i w całym domu!

fot. Szpilka Szpulka