Przykładanie wagi do starannego doboru każdego elementu wyposażenia to znak rozpoznawczy naszych czasów – nic więc dziwnego, że aranżowanie wnętrz dla wielu osób stało się najprzyjemniejszą częścią związaną z urządzaniem domu czy mieszkania. Naprzeciw rosnącym oczekiwaniom konsumentów wychodzą też producenci, którzy oferują rozwiązania łączące jakość wykonania z efektywnością działania oraz nienagannym designem. Właśnie te aspekty miała na uwadze firma Purmo, która dla najbardziej wymagających klientów zaprojektowała grzejniki dekoracyjne Tinos H.

fot. Purmo Group

Grzejnik dekoracyjny poziomy – do salonu, łazienki, przedpokoju

Tinos H to poziomy grzejnik dekoracyjny z całkowicie gładkim panelem frontowym, estetycznymi krawędziami bocznymi oraz osłoną górną, która posiada specjalnie zaprojektowane dla tego modelu prostokątne otwory. Te elementy sprawiają, że grzejnik ten zachwyca stylowym, minimalistycznym designem, którego nie zakłóca żaden nieprzemyślany element. Prosta, oszczędna w wyrazie forma grzejnika doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza, jak również w przestrzenie aranżowane w luksusowym, eleganckim stylu.

Wyjątkowy design sprawia, że ten poziomy grzejnik dekoracyjny doskonale zaprezentuje się w salonach i innych pomieszczeniach reprezentacyjnych, które nierzadko pełnią funkcję „wizytówki” domu. W przestrzeniach, w których stawia się na bogatą ornamentykę, taki grzejnik stanie się dyskretnym elementem wtapiającym się w tło. Z kolei w minimalistycznych, czy wręcz ascetycznych aranżacjach, nie będzie on wywoływał poczucia estetycznego dysonansu, harmonijnie łącząc się z innymi elementami wyposażenia.

Łatwość aranżowania z wykorzystaniem tego modelu zwiększa ponadto rozbudowana gama kolorystyczna. Obok standardowego koloru białego, można zamówić grzejnik w dowolnym kolorze z palety RAL Purmo Group. Otwiera to ogromne pole do popisu w zakresie kreatywnych aranżacji, bo poziomy grzejnik dekoracyjny Purmo może mieć taki sam odcień jak ściana w salonie czy sypialni lub też tworzyć dla niej kolorystyczny, kontrastowy akcent.

fot. Purmo Group

Grzejnik dopasowany do potrzeb

Decydując się na zakup grzejnika dekoracyjnego poziomego do salonu, kuchni czy sypialni ważne jest, aby wybrane urządzenie w równej mierze zdobiło, co i dobrze pełniło swoją rolę, a jego montaż pozwalał na dopasowanie do różnych przestrzeni, metraży i przyłączy.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Purmo Group oferuje model Tinos H w dwóch typach (21 i 22) i aż 48 rozmiarach. Różne wysokości (od 300 do 900 mm) oraz długości (od 616 do 1615 mm) sprawiają, że sprawdzi się on jako grzejnik dekoracyjny poziomy w salonie czy innym pomieszczeniu o dużym metrażu, jak i w niewielkim pokoju w bloku.

W górnej części po prawej stronie grzejnik posiada wkładkę zaworową (przyłącze 50 mm, 2×1/2″ IG), jednak na życzenie można też zamontować grzejnik po drugiej stronie. Ponadto producent oferuje też grzejniki dekoracyjne Tinos V, będące pionowym odpowiednikiem modelu Tinos H. Klientom firmy otwiera to ogromne możliwości w zakresie aranżowania wnętrz z wykorzystaniem urządzeń grzewczych spójnych wzorniczo.

Atutem grzejników Tinos H jest też łatwość utrzymania w czystości, czemu sprzyja gładka, płaska powierzchnia oraz unikalny system montażu osłony górnej, który ułatwia dostęp do wewnętrznych elementów.

fot. Purmo Group

Promocje na 30-lecie

W tym roku marka Purmo świętuje 30-lecie obecności w Polsce. Z tej okazji aż do 30 marca można kupić poziomy grzejnik dekoracyjny Tinos H w cenie grzejnika Plan Ventil Compact.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.purmo.pl

02-844 Warszawa, ul. Puławska 491, woj. mazowieckie
tel. 22 544 10 00,