Marka Purmo Group nie przez przypadek w ciągu wielu lat obecności na rynku urosła do rangi lidera wśród producentów grzejników stalowych z gładką płytą frontową. Rozwiązania grzewcze Purmo Group są dziś synonimem eleganckiego designu i nietuzinkowego podejścia do sztuki projektowania grzejników, jednak wyjątkowa estetyka nie wymusiła nawet najmniejszych kompromisów w kwestii parametrów użytkowych i jakości.

Nowość w ofercie producenta – poziomy grzejnik dekoracyjny Purmo Tinos H doskonale wpisuje się w filozofię firmy, która dąży do tego, aby harmonijnie łączyć wysoką jakość z nienaganną estetyką. Co wyróżnia ten produkt?

fot. Purmo 

Grzejnik dekoracyjny Purmo Tinos H

Tinos H to poziomy grzejnik dekoracyjny, który pełniąc swoją prymarną rolę urządzenia grzewczego, jednocześnie jest też oryginalną i nietuzinkową dekoracją.

Posiada on całkowicie gładki panel frontowy, który razem z zintegrowanymi osłonami bocznymi tworzy jeden element. Specjalnie dla tego modelu zaprojektowana została unikalna osłona górna z zaokrąglonymi, prostokątnymi otworami. Wszystkie powyższe rozwiązania projektowe sprawiają, że nowy grzejnik dekoracyjny od Purmo doskonale wpisze się w różne style aranżacji – począwszy od minimalistycznego, poprzez styl klasyczny, na eklektycznych przestrzeniach kończąc. Zawdzięcza to swojej stonowanej stylistyce, prostym formom, które mogą stać się dyskretnym tłem w danym pomieszczeniu albo równoprawnym elementem dekoracyjnym.

Elegancję zamkniętą w prostych liniach, gładkiej płycie frontowej i estetycznych krawędziach bocznych doceni każdy miłośnik designu, poszukujący stylowych i nieszablonowych elementów wyposażenia wnętrz.

fot. Purmo 

Do wyboru, do koloru

Nowy grzejnik dekoracyjny marki Purmo produkowany jest w fabryce Purmo Group w Rybniku. Tinos H dostępny jest w dwóch typach: 21 i 22, włącznie aż w 48 rozmiarach. Oferowane przez producenta wysokości zamykają się w przedziale od 300 do 900 mm, zaś długości – od 615 do 1615 mm. Tak rozbudowany wachlarz rozmiarów pozwala wkomponować grzejnik dekoracyjny w każde wnętrze – nawet najmniejsze, w którym z uwagi na ograniczony metraż poszukiwane są kompaktowe urządzenia.

Model Tinos H posiada wkładkę zaworową (przyłącze 50 mm, 2×1/2″ IG), która standardowo jest umieszczona w prawej górnej części grzejnika. Na indywidualne życzenie możliwy jest też montaż po prawej stronie.

Możliwości wykorzystania tego modelu w różnych aranżacjach wnętrz zwiększa też rozbudowana paleta kolorystyczna. Standardowo grzejnik dekoracyjny Purmo Tinos H oferowany jest w białym kolorze (RAL 9016), jednak na zamówienie możliwe jest wykonanie w innym odcieniu znajdującym się w palecie RAL Purmo Group.

W ofercie Purmo Group znajdują się też grzejniki dekoracyjne Tinos V, które są pionowym odpowiednikiem nowego modelu. Łączy je kompaktowa budowa, smukły kształt i proste linie, co pozwala stworzyć spójną aranżację – bez obaw o to, że niekompatybilne urządzenia grzewcze zakłócą estetykę wnętrza.

fot. Purmo 

Do poziomych grzejników dekoracyjnych Purmo Group rekomenduje głowice termostatyczne Evosense.

Dostępne są one w dwóch wersjach kolorystycznych – białej lub czarnej, co ułatwia dopasowanie do stylu aranżacji pomieszczenia i kolorystyki samego grzejnika.

Producent zatroszczył się też o kwestie praktyczne, takie jak wygoda czyszczenia grzejników. Dzięki temu, że model Tinos posiada gładki panel frontowy, utrzymanie go w czystości nie nastręcza najmniejszych problemów. Z kolei unikalny system montażu osłony górnej, opracowany specjalnie dla tego grzejnika, pozwala też na bezproblemowy dostęp do wewnętrznych elementów.

Więcej informacji na temat Tinos H i innych grzejników dekoracyjnych Purmo można znaleźć na stronie www.purmo.pl

02-844 Warszawa, ul. Puławska 491, woj. mazowieckie
tel. 22 544 10 00,