Grzejnik łazienkowy dekoracyjny

Czasy, w których toporne, żeliwne grzejniki szpeciły każde pomieszczenie, to już przeszłość. Dziś nie ma mowy o kompromisach jeśli chodzi o design przedmiotów stricte użytkowych – i dotyczy to również grzejników łazienkowych. Dekoracyjne, przykuwające wzrok modele nierzadko mogą stać się ozdobą, harmonijnie wpisując się w przeróżne style aranżacji.

Grzejniki łazienkowe dekoracyjne Figuresse to jednak nie tylko nowoczesne, oryginalne wzornictwo, ale także prostota montażu i modne kolory. Standardowo do wyboru są biały, czarny mat i antracytowy mat, a na życzenie – dowolny kolor z palety RAL, co otwiera ogromne możliwości dopasowania grzejnika do wnętrza.

Dekoracyjne grzejniki z nowej serii marki Purmo to aż sześć modeli, które wpiszą się w nawet najbardziej nietypowe gusta.

Model Gate wygląda jak nowoczesna brama, co zawdzięcza charakterystycznemu ułożeniu kolektorów. Dzięki rozmieszczeniu ich w kilku sekcjach, grzejnik zapewnia wygodną przestrzeń do suszenia ręczników. Praktycznym rozwiązaniem jest uniwersalny układ podłączeń, przez co pionowe kolektory mogą znajdować się po prawej lub po lewej stronie. Dodatkowe możliwości adaptacji grzejnika do indywidualnych potrzeb otwiera też możliwość jego obrócenia.

fot. Purmo Group

Model RASP to grzejnik łazienkowy dekoracyjny, który powstał z myślą o miłośnikach minimalizmu, modernizmu, a także surowego stylu industrialnego. Wyróżnia go płaski kształt i szerokie prostokątne sekcje, które mają też walor praktyczny, bo pozwalają na wygodne rozwieszenie ręczników.

fot. Purmo Group

Model Twist to ukłon w stronę tych, którzy nie lubią nudy w aranżacjach wnętrz. Grzejnik ma kolektory poziome zwrócone zarówno w lewą, jak i w prawą stronę i podobnie jak grzejnik Gate, jest obracalny. Taki kształt pozwala też na suszenie nawet kilku ręczników.

fot. Purmo Group

Model Ellipse to grzejnik łazienkowy dekoracyjny w najbardziej dosłownym znaczeniu, a obok jego wyjątkowego, eliptycznego kształtu trudno przejść obojętnie. Producent nie zapomniał jednak o kwestiach praktycznych, dlatego wyposażył grzejnik w praktyczny wieszak na ręczniki.

fot. Purmo Group

Model Impulse to kolejne urządzenie, które docenią szczególnie kreatywni projektanci, sięgający po nieoczywiste i wyłamujące się standardom produkty. Ten dekoracyjny grzejnik nie zachowuje linii prostych, będąc efektownym ornamentem w każdej łazience. Dzięki wieszakowi na ręczniki nie traci jednak nic z walorów praktycznych.

fot. Purmo Group

Model Slim to kwintesencja prostoty, wysmakowanej elegancji i klasyki. Ten dekoracyjny grzejnik łazienkowy (pionowy) zajmuje niewiele miejsca, co zawdzięcza swojemu smukłemu kształtowi – dzięki temu doskonale wpisze się w niewielkie przestrzenie. Wyposażony jest w elegancki wieszak na ręczniki, który dodatkowo podkreśla jego stylowy charakter.

fot. Purmo Group

Więcej informacji na temat dekoracyjnych grzejników łazienkowych Figuresse na stronie: www.purmo.pl

02-844 Warszawa, ul. Puławska 491, woj. mazowieckie
tel. 22 544 10 00,