Grzejniki łazienkowe Instal Projekt na rynku od 40 lat

Instal Projekt wprowadza co roku do swojej oferty co najmniej 10 nowości. Producent do każdego problemu podchodzi jak do wyzwania, dzięki czemu jest obecnie cenionym liderem na rynku. Oferowane grzejniki łazienkowe drabinkowe trafiły już do ponad 4,5 mln zadowolonych użytkowników, a to jeszcze bardziej cieszy inwestorów, którzy bez obaw mogą kooperować z doświadczonym od 40 lat dostawcą, posiadającym ponad 130 patentów i wzorów przemysłowych.

Zmienia się moda

To właśnie zmieniające się potrzeby inwestorów, którzy muszą spełniać wymagania odbiorców sprawiają, że firma Instal Projekt nieustannie poszukuje nowych rozwiązań i kreuje te nieszablonowe. Zmieniające się oczekiwania rynku sprawiają, że odbiorca chce obecnie więcej niż zwykłego, grzejnika łazienkowego drabinkowego. Liczy się wartość dodana oraz design. Cena oczywiście ma znaczenie, jednak świadomy konsument oraz rzeczowy inwestor podchodzą dziś do realizacji zamówień nieco inaczej. Najważniejsze jest zadowolenie klienta oraz funkcjonalność produktu.

Sprostać potrzebom

Inspiracje, które czerpane są z życia to najtrafniejsza odpowiedź na oczekiwania rynku. Ponadto, Instal Projekt współpracuje z projektantami form przemysłowych. Firma jest otwarta na propozycje swoich odbiorców, dlatego oferowane grzejniki łazienkowe Instal Projekt są praktycznie szyte na miarę potrzeb. Firma dysponuje trzema nowoczesnymi liniami produkcyjnymi, a do wytwarzania swoich wyrobów, jakimi są grzejniki, suszarki elektryczne, grzałki elektryczne oraz akcesoria wykorzystuje tylko najnowocześniejsze komponenty i surowce.

 

Inwestorzy wybierają rozwiązania skuteczne, ale ekonomiczne

Jak informuje Instal Projekt, zmiana naszych czasów w zakresie wyposażania domów i mieszkań w różnego rodzaju grzejników łazienkowych drabinkowych polega przede wszystkim na zmianie myślenia i podejściu do tematu inwestycji. Lata wstecz można było z łatwością wskazać na cenę, jako najbardziej ważny czynnik w decyzji zakupowej finalnego odbiorcy, a to z kolei rzutowało na wybory inwestorów. Dziś jednak widać, że przechodzą oni z rozwiązań najtańszych do tych, które posiadają wartość dodaną. Firma Instal Projekt posiada w swojej ofercie produkty w ośmiu kategoriach, wraz z edycją limitowaną „Ciepło i Sztuka”. Pogrupowane są one pod kątem oczekiwań klienta oraz cen. Ich rozpiętość jest bardzo szeroka, dzięki czemu łatwo dobrać rozwiązanie spełniające wymagania oraz wpisujące się w kosztorys. Jak informują pracownicy Instal Projekt, obecnie łatwo zaobserwować, że inwestorzy coraz częściej wybierają linię ekonomiczną „Basic” zamiast najtańszej, jaką jest kolekcja „Light”.

Linia „Basic” – grzejniki łazienkowe drabinkowe w doskonałej formie i funkcji, ale nadal ekonomicznej cenie!

Grzejniki, jakie oferuje Instal-Projekt w ramach linii „Basic” znacznie różnią się od najtańszej kolekcji. Wyróżnia je między innymi barwa, odbiorca może bez problemu wybrać kolorowy grzejnik, który wzbogaci wnętrze łazienki. Funkcjonalna budowa tych modeli to wielka zaleta dla inwestora. Grzejniki z tej grupy wyróżnia geometryczna różnorodność, którą uzyskano dzięki wysokiej jakości i precyzji wykonania w trakcie procesu produkcji.

Dla przykładu model RETTO posiada nowoczesne oblicze dzięki płaskim kolektorom o trójkątnym przekroju, a także delikatnie wygiętym profilom poziomym. Ten ozdobny model intryguje swoim wyglądem. Dzięki pomysłowym rozwiązaniom technologicznym udało się ukryć odpowietrzniki tego grzejnika łazienkowego drabinkowego, dzięki czemu uzyskano niezwykle lekką formę.

Warto zwrócić uwagę na model ASTRO, czyli łazienkowego indywidualistę. Ten grzejnik posiada asymetryczną budowę z podwójnym rzędem rurek, które zapewniają większą moc grzewczą. Daje to więcej możliwości do dosuszania, w porównaniu ze standardowymi modelami. Co bardzo ważne, w grzejniku można doinstalować grzałkę, co zagwarantuje możliwość użytkowania nawet poza sezonem grzewczym. Co więcej, ASTRO możemy zamontować w dwojaki sposób, poprzez jego obrót o 180° – z kolektorem po prawej lub lewej stronie.

Unikalny design i geometria

Uniwersalność oraz oryginalność to dwie główne cechy modelu FRAME z linii „Basic”. Profile i kolektory o kwadratowym przekroju stanowią tutaj ramę dla rurek, które mają przekrój okrągły. Inspiracją w produkcji tego grzejnika łazienkowego przez Instal Projekt było właśnie połączenie kształtów obłych i elementów o zdecydowanej, ostrej formie. Dzięki temu grzejnik FRAME doskonale wpisze się w łazienki, w których zastosowano zarówno armaturę i ceramikę o kształtach owalnych, jak również kanciastych. Ten elegancki grzejnik posiada ukryty odpowietrznik, a także może być wyposażony w dedykowane wieszaki. Jeśli jednak podoba się Wam bryła grzejnika FRAME, ale szukacie czegoś wyłącznie o ostrych kształtach to doskonałą propozycję stanowi model SLIM.

Nowinki z duchem czasu

Dwie nowości w grupie grzejników łazienkowych drabinkowych „Basic” to modele ORI i PIKO, które już teraz podbiły serca inwestorów, dzięki temu, że odpowiadają na potrzeby nowoczesnego rynku. Wyróżniają się one odmienną, nietypową formą drabinek. To właśnie ciekawy design tych grzejników sprawia, że idealnie wpiszą się we wnętrze z kwadratową armaturą. Interesujący i bardzo funkcjonalny kształt to także znaczne udogodnienie w zakresie wygodnego dosuszania ręczników czy elementów garderoby. Co więcej, można tutaj ,zastosować grzałkę elektryczną, co pozwoli na korzystanie z produktu przez cały rok.

 

Zaufaj doświadczeniu

Pełne zaufanie, jakie przy każdym zleceniu otrzymuje firma Instal Projekt od swoich odbiorców, jest wynikiem doskonałego doradztwa oraz pomocy w zakresie doboru najlepszych grzejników pod określone inwestycje. Cena odgrywa tutaj oczywiście ważną rolę, jednak ponad wszystko liczą się funkcjonalności. Pamiętajmy, że grzejnik łazienkowy grabinkowy musi być odpowiednio dobrany pod kątem wielkości i przeznaczenia pomieszczenia, w którym się znajdzie, a także jego umiejscowienia w budynku. Nie bez znaczenia jest ustalenie czy główną funkcją grzejnika ma być ogrzewanie, dogrzewanie czy suszenie. Dobranie odpowiedniej mocy, podłączenia oraz lokalizacji grzejnika wydaje się kluczowe dla zadowolenia ostatecznego użytkownika. Przedsiębiorstwo Instal Projekt z przyjemnością pomoże dobrać odpowiednie rozwiązania inwestorskie, niezależnie od posiadanego budżetu.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.instalprojekt.com.pl

87-853 Kruszyn, Nowa Wieś, ul. Jana Pawła II 12 A, woj. kujawsko-pomorskie
tel. 542355905,