Grzejnik drabinkowy to urządzenie grzewcze przeznaczone głównie do ogrzewania łazienki. Jego specyficzna konstrukcja sprawia, że świetnie nadaje się również do suszenia ręczników lub niewielkiego prania.

Co wyróżnia grzejniki drabinkowe Termofol?

Przede wszystkim design. W Termofolu doskonale zdajemy sobie sprawę, że łazienka, podobnie jak pozostałe pomieszczenia w domu, powinna prezentować się odpowiednio. Jest to pomieszczenie szczególne, w którym powinniśmy czuć się komfortowo. Estetyczny i przemyślany wystrój zawsze przyczynia się do naszego dobrego samopoczucia. Dlatego grzejniki drabinkowe Termofol zostały zaprojektowane w taki sposób, aby prezentowały się nowocześnie i stylowo. Dostępne są w klasycznym białym kolorze, a także w czarnym oraz srebrnym. Dzięki tej różnorodności kolorystycznej oferują szerokie możliwości aranżacyjne i sprawiają, że nasze urządzenia grzewcze pasują również do starszych typów łazienek.

fot. Termo-Fol

Jednak główną funkcją grzejnika jest oczywiście ogrzewanie, w którym nasze grzejniki sprawdzają się doskonale. To, co je wyróżnia, to zasilanie elektryczne. Nasze grzejniki są bowiem zasilane wyłącznie prądem. Oznacza to, że nagrzewają Twoją łazienkę do żądanej temperatury w zaledwie kilka minut. Klasyczne ogrzewanie wodne czy tradycyjne grzejniki nigdy nie osiągną takiej efektywności. Mimo to urządzenia te nie zużywają nadmiernych ilości prądu. Jak to możliwe?

To bardzo proste. Grzejniki drabinkowe Termofol nie grzeją za pomocą oleju lub wody, jak inne tego typu urządzenia. Dzięki temu nagrzewają się znacznie szybciej, co skutkuje mniejszym zużyciem energii. Oszczędność prądu jest dodatkowo wspierana przez wbudowane programowalne termostaty. Dzięki nim można ustawić grzejnik tak, aby włączał się i wyłączał w określonych godzinach. Na przykład, termostat może włączyć grzejnik na pół godziny przed planowanym prysznicem lub kąpielą. Taki system zapobiega niepotrzebnemu zużyciu energii elektrycznej.

Prosty montaż

Niezwykle istotną cechą grzejników elektrycznych Termofol jest prostota montażu. W zestawie znajdują się specjalne śruby mocujące, a szczegółowa instrukcja pokazuje, jak bezpiecznie zamontować urządzenie na ścianie. Samo podłączenie grzejnika do sieci jest niezwykle proste. Wystarczy go po prostu podłączyć do zwykłego gniazdka elektrycznego. Nie ma potrzeby wzywania elektryka, wszystko można zrobić samodzielnie.

fot. Termo-Fol

W naszej ofercie posiadamy grzejniki wyposażone w nagrzewnice, dzięki którym łazienka nagrzeje się jeszcze szybciej. Ten dodatkowy element na pewno będzie nieoceniony w większych pomieszczeniach. Warto zauważyć, że grzejniki drabinkowe Termofol doskonale sprawdzają się także w suszeniu mokrych ręczników, dzięki czemu pranie schnie w ciągu kilkunastu minut.

Grzejnik na lata

Nasze grzejniki są trwałymi urządzeniami, które będą działać przez wiele lat. Prosta konstrukcja eliminuje ryzyko awarii związanego z wyciekami czy zalaniem łazienki, co czyni je bezpiecznym rozwiązaniem. Wszystkie grzejniki drabinkowe Termofol dostępne są w naszym sklepie internetowym.

30-443 Kraków, ul. Józefa Marcika 4A IIp/lok.5,, woj. małopolskie
tel. +48 12 376 86 02, +48 533 092 092,