Ciepło w domu czy mieszkaniu, zwłaszcza podczas chłodnych jesiennych i zimowych dni i wieczorów, jest ważnym elementem naszego codziennego funkcjonowania. Czasem jednak zachodzi potrzeba sięgnięcia po dodatkowe źródło ciepła. Wówczas wykorzystujemy sprawdzone sposoby, takie jak grzejniki konwektorowe. W Termofolu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że są sytuacje, w których urządzenia grzewcze muszą być zawsze pod ręką. Grzejniki konwektorowe Termofol są właśnie takimi urządzeniami.

Czym jest grzejnik konwektorowy?

Grzejnik konwektorowy, nazywany również grzejnikiem konwekcyjnym, to prosty rodzaj urządzenia służącego do ogrzewania pomieszczeń. Jego działanie polega na konwekcji, czyli bezpośrednim ogrzewaniu powietrza przez grzałkę elektryczną. Główne cechy grzejników konwektorowych to:

• łatwa obsługa – nasze grzejniki posiadają intuicyjne i programowalne termostaty;
• prosty i szybki montaż – grzejniki konwektorowe Termofol wystarczy podłączyć do gniazdka;
• mobilność – każdy nasz grzejnik ma w zestawie nóżki lub kółka, które można z łatwością zamontować;
• niska cena;
• nowoczesny design.

fot. Termo-Fol

Dlaczego warto mieć grzejnik?

Dla właścicieli domów lub mieszkań, w których działa centralne ogrzewanie, posiadanie dodatkowego grzejnika konwektorowego wydaje się co najmniej niedorzeczne. Jednak zdarza się wiele sytuacji, w których nawet te osoby sięgają po tradycyjny grzejnik. Pierwszą z nich jest awaria. Systemy grzewcze, oparte na urządzeniach, które się zużywają i wymagają konsekwentnego serwisowania, mogą ulegać uszkodzeniom. Jeżeli dojdzie do tego w środku mroźnej zimy, konieczne jest zapewnienie sobie ciepła. Wówczas grzejnik konwektorowy Termofol staje się urządzeniem na wagę złota.

Z potrzeby posiadania grzejnika konwektorowego doskonale zdają sobie sprawę właściciele starszych domów. Budynki zaprojektowane 15 lat temu i więcej często mają zimniejsze pomieszczenia. Nierzadko nawet najnowszy i najbardziej wydajny system grzewczy zamontowany w takich miejscach nie daje rady. Wówczas z pomocą przychodzi nowoczesny grzejnik konwektorowy Termofol.

Przenośne grzejniki konwektorowe sprawdzą się także w miejscach, gdzie ogrzewanie kotłami na paliwa stałe nie wchodzi w grę. Nasze grzejniki doskonale sprawdzą się w „bojowych warunkach”, takich jak biura, warsztaty czy na przykład budowy.

fot. Termo-Fol

Dlaczego warto wybrać grzejniki konwektorowe Termofol?

Zdajemy sobie sprawę, że grzejniki konwektorowe mają różne zastosowania. Dlatego nasza oferta zawiera zarówno urządzenia przeznaczone do wymagających warunków, jak i do domu. W pierwszym przypadku są to urządzenia proste w obsłudze i przede wszystkim mobilne. W drugim przypadku stawiamy na urządzenia, które nie tylko prezentują nowoczesny wygląd i mogą stanowić element wystroju, ale także mają dodatkowe funkcje ułatwiające korzystanie z nich i sprawiające, że domownicy mogą zapomnieć o istnieniu takiego grzejnika.

Dzięki intuicyjnym i programowalnym termoregulatorom, ogrzewanie można idealnie dostosować do własnych potrzeb. Wyłącznik czasowy zapobiega niepotrzebnemu zużyciu prądu poprzez niepotrzebne nagrzewanie pomieszczenia.

Ogrzewanie grzejnikami konwektorowymi Termofol to nie tylko prosty montaż, łatwa obsługa i niezawodność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która znajduje się na stronie sklepu Termofol.

30-443 Kraków, ul. Józefa Marcika 4A IIp/lok.5,, woj. małopolskie
tel. +48 12 376 86 02, +48 533 092 092,