Mimo zmieniających się mód i trendów, drewno niezmiennie pozostaje na wysokiej pozycji. Czemu zawdzięcza swoją popularność? Bez wątpienia duże znaczenie ma tu urok naturalnego surowca, a także możliwość jego dopasowania do każdej aranżacji. Podłogi drewniane doskonale współgrają zarówno z wnętrzami utrzymanymi w ciepłym stylu rustykalnym, jak i z najbardziej surowymi, minimalistycznymi przestrzeniami, które ocieplają swoją barwą i usłojeniem przywołującym skojarzenia z naturą. Drewno harmonijnie wpasowuje się też w klasyczne aranżacje, w których stanowi akcent dopełniający całości wystroju.

 

panmar podłogi drewniane panmar podłogi drewniane panmar podłogi drewnianefot. Panmar

 

– Niezaprzeczalnym atutem podłóg drewnianych – obok walorów wizualnych – jest też ich wyjątkowa trwałość oraz możliwość renowacji, dzięki czemu mogą one posłużyć wielu pokoleniom – mówi Robert Węgrzyn z firmy Panmar. –Z okazji „wietrzenia magazynów” przygotowaliśmy specjalną ofertę podłóg drewnianych litych oraz warstwowych w atrakcyjnej cenie, które można nabyć na terenie całego kraju. Oferta ta jest ważna do wyczerpania zapasów – dodaje.

 

panmar podłogi drewniane panmar podłogi drewnianefot. Panmar

 

Profesjonalny montaż paneli podłogowych
Coraz więcej osób żegna dziś miękkie wykładziny w pokojach lub nieprzyjemne w dotyku, chłodne kafelki, i decyduje się na położenie w mieszkaniu drewnianej podłogi, która sprawia, że wnętrza stają się przytulne i ciepłe.
– Samodzielny montaż drewnianej podłogi dla amatorów może okazać się jednak nie lada wyzwaniem. Dlatego jeśli chcemy cieszyć się urokiem naturalnego surowca przez długi czas, najlepiej zadanie to powierzyć doświadczonym fachowcom – podpowiada Robert Węgrzyn.

 

panmar podłogi drewniane panmar podłogi drewniane panmar podłogi drewnianefot. Panmar

 

Dobrze położone drewniane panele podłogowe to gwarancja zadowolenia z wyglądu podłogi przez lata, a ich równe ułożenie na płaskiej powierzchni zapobiegnie szybkiemu wybrzuszaniu się desek, które prowadzić może z kolei do powstawania nierówności na podłodze i pęknięć.
Choć więc wiele remontów wykonujemy w domach samodzielnie, bez obaw o ewentualne niepowodzenia, to jednak w kwestii montażu desek podłogowych najbezpieczniej jest zaufać specjalistom.
– W tym zakresie oferujemy profesjonalną pomoc naszych fachowców, którzy doskonale wiedzą, jak dobrze zamontować panele podłogowe. Tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę, że wybór ekipy remontowej często nie jest łatwy dla właścicieli mieszkania. Dlatego dobrze jest mieć sprawdzoną i poleconą firmę, która skrupulatnie i fachowo wykona powierzone jej zadanie – mówi Robert Węgrzyn.
Czy ktoś może znać lepiej własny wyrób niż jego producent? Odpowiedź jest oczywista, i choćby z tego względu warto powierzyć montaż podłóg firmie, od której je nabyliśmy. Zyskamy wówczas gwarancję wysokiej żywotności paneli podłogowych, zamontowanych szybko, sprawnie, bez usterek i niedociągnięć.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.panmarwood.pl

38-400 Krosno, ul. Podkarpacka 16 B, woj. podkarpackie
tel. 134323282,