FINISHPARKIET Fabryka ParkietuAdres firmy:
13-300 Nowe Miasto Lubawskie,
ul. Grunwaldzka 61,
woj. warmińsko-mazurskie


Kontakt:
tel. +48 56 474 26 62
Email: [email protected]
WWW: www.finishparkiet.com.pl

FINISHPARKIET Fabryka Parkietu

O firmie


FINISHPARKIET- Ekskluzywne podłogi drewniane

Firmę FINISHPARKIET współtworzy grupa profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży parkieciarskiej i od lat wkładają serce w tworzenie podłóg drewnianych najwyższej jakości. Jedną z firmowych wartości jest troska o naturę, dlatego do produkcji wykorzystywany jest naturalny surowiec, całkowicie bezpieczny dla ludzi i środowiska oraz wyprodukowany w sposób zachowujący równowagę w przyrodzie. Najwyższej jakości lakiery, oleje, kleje i wszelkie środki stosowane w produkcji posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, co gwarantuje bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.

Firma oferuje produkty najnowszej generacji i zapewnia najbardziej wymagającym odbiorcom bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia. Każdy produkt posiada swój indywidualny charakter, dzięki niepowtarzalności i unikalności zawartej w strukturze drewna.

Produkty firmy FINISHPARKIET znacznie przewyższają konkurentów swoją konstrukcją technologiczną oraz ogólną jakością produktu. Główną zaletą desek i parkietów firmy FINISHPARKIET jest dwuwarstwowość i jednolamelowość, a także najgrubsza warstwa użytkowa z prawdziwego, litego drewna.

Produkty i Usługi


FINISHPARKIET – to gotowy parkiet składający z dwóch warstw: wierzchniej (użytkowej ok. 6 mm) wykonanej całkowicie z litego elementu – naturalnego drewna oraz dolnej warstwy, czyli mozaiki wykonanej z twardego drewna liściastego, głównie dębu.

FINISHDESKA – to gotowa podłoga, posiadająca analogiczne walory konstrukcyjne do FINISHPARKIETU, różniąca się natomiast rozmiarem pojedynczych elementów.

FINISHDESKA XXL – to jedna z najnowszych propozycji w ofercie FINISHPARKIETU. Wyróżniająca się niebanalną estetyką podłoga, idealnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w duchu nowoczesnych trendów europejskich oraz światowych. Starannie wyselekcjonowane deski dębowe dają poczucie elegancji i komfortu użytkowania.

FINISHJODŁA FRANCUSKA – to produkt warstwowy, kompleksowo przygotowany już na etapie produkcji. Maszynowe, precyzyjne cięcie wszystkich elementów gwarantuje powtarzalność i niezwykłą dokładność obróbki oraz montażu. Klient otrzymuje gotowe do ułożenia klepki, co w znacznym stopniu skraca proces układania podłogi oraz eliminuje wcześniej wspomniane straty materiału. Każda deszczułka posiada przygotowany już na etapie produkcji system pióro-wpust na każdej, również czołowej krawędzi.

FINISHJODŁA ANGIELSKA – to podłoga dwuwarstwowa, która składa się z warstwy: wierzchniej (użytkowej ok. 6 mm) wykonanej całkowicie z litego elementu – naturalnego drewna oraz dolnej warstwy, czyli mozaiki wykonanej z twardego drewna liściastego, głównie dębu.

Artykuły o tej firmie


Dębowa podłoga drewniana pod ogrzewanie podłogowe FINISHDESKA...
Podłogi drewniane to symbol szlachetnego designu, trwałości...

Słowa kluczowe: finishparkiet, finish parkiet, deski parkietowe, deski, deski parkietowe z litego drewna, deski jednolamelowe,