Stoły drewniane dębowe industrialne producent Drymar

Unikalne stoły z drewnianym blatem

Stoły drewniane industrialne są całkowicie unikalne, każdy ma swój wyjątkowy kształt i charakter. Pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat i pozwolą stale obcować z potęgą natury.

Drewno przyciąga wzrok. Klasycznie piękne, naturalne, opiera się modom i budzi pozytywne skojarzenia. Potęga tego niezwykle trwałego, a przecież całkowicie naturalnego budulca jest związana z jego wyjątkowymi cechami: plastycznością i efektownością, dzięki którym zarówno jako element wnętrza o charakterze nowoczesnym, jak i tradycyjnym, stanie na wysokości zadania i nie pozostawi nikogo obojętnym.

Z drewna stworzyć dziś można wszystko – schody, łóżka, ogrodzenia, panele podłogowe… Jednak nic nie zrobi tak wielkiego wrażenia, jak perfekcyjnie wykrojony monolityczny drewniany blat stołu. Ogromne dębowe stoły firma Drymar wykonuje ręcznie, zgodnie z zamówieniem klienta wyłącznie z 1 albo z 2 desek. Umieszczony w kuchni czy jadalni stół z pewnością stanie się centralnym punktem domu, a dzięki jakości wykonania i trwałości użytych materiałów pozostanie nim na długo.

fot. Drymar

Drymar – jakość tworzona z pasją

Istniejąca na rynku od 1991 roku firma Drymar zajmuje się produkcją stolarki drewnianej i jest niekwestionowanym liderem w branży drzewnej na arenie nie tylko polskiej, ale i międzynarodowej. Swoim klientom z Austrii, Czech, Niemiec, Finlandii, Węgier, Anglii, Kanady oraz USA oferuje ekskluzywne produkty, które powstają między innymi z uszlachetnianego drewna dębowego i akacjowego. Stoły industrialne powstają w specjalistycznie wyposażonym parku maszynowym, który firma – dzięki swoim innowacyjnym pomysłom, takim jak np. opatentowanie procesu polegającego na tzw. wędzeniu drewna, czyli modyfikacji chemicznej drewna dębowego przy pomocy amoniaku – postawiła i wyposażyła dzięki dotacjom pochodzącym z Unii Europejskiej.

 

Stoły drewniane dębowe – na zamówienie

Wyjątkowe, każdorazowo ręcznie wykonywane na zamówienie stoły industrialne charakteryzują się elegancką estetyką i prostotą. Różne odcienie drewna, a także wielkości i odcienie słojów składają się na niepowtarzalne wzory, które stanowią o unikalności stołów z litego drewna dębowego. Każdy budzić może setki skojarzeń: z przedwiecznym lasem, zapisanym dawno temu papirusem, a nawet mapą przedstawiającą tajemnicze i nieznane lądy. Nie ma dwóch takich samych stołów – podobnie jak nie ma dwóch takich samych usłojeń drewna czy linii papilarnych.

fot. Drymar

Piękny i praktyczny stół do jadalni – jaki wybrać?

Stół, a przede wszystkim znajdujący się na nim blat, musi sprostać wielu wyzwaniom dnia codziennego. Te gatunki drewna charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie, co znacząco wpływa na żywotność wykonanych z nich wyrobów.

Stoły drewniane na zamówienia producenta Drymar to produkty wyjątkowo funkcjonalne i praktyczne. Łatwo dopasować je do potrzeb klienta, wykonując w nich wszelkiego rodzaju wycięcia konieczne do montażu zabudowy czy elektryki. Ich kolejną zaletą jest możliwość ich wielokrotnego odnawiania poprzez szlifowanie powierzchni papierem ściernym i pokrycie jej nową warstwą lakieru lub oleju. Oszlifowany blat to nie tylko większa przyjemność dotykania go, związana z gładszą i równiejszą powierzchnią. To też nowe walory estetyczne stołu, który dzięki oszlifowaniu pasować będzie do wnętrz zaaranżowanych w stylu rustykalnym czy też skandynawskim.

fot. Drymar

Stoły drewniane industrialne firmy Drymar

Oferta firmy rośnie z roku na rok, a stoły z litego drewna dębowego, a także industrialne stoły rozkładane, stanowią jej ważną część. Bardzo ważnym jest fakt, że stoły firmy Drymar mogą być tworzone pod indywidualne zamówienie już na etapie wyboru surowca do ich produkcji. Każdy klient może zapoznać się z fotograficznym katalogiem dostępnej tarcicy dębowej oraz cennikiem i wybrać taki element do produkcji stołu, który mu najbardziej odpowiada. Cennik oraz fotografie drewna dębowego firmy Drymar dostępny jest TUTAJ.

 

Producent stołów dębowych i innych produktów z najlepszego jakościowo drewna nie spoczywa jednak na laurach – ze szczegółową, na bieżąco aktualizowaną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.drymar.pl

37-200 Przeworsk, ul. Wojska Polskiego 58, woj. podkarpackie
tel. 16 64 87 053, 509 185 777, 509 185 999,


Liczba odwiedzin: 1537 | Data publikacji: 2019-08-13

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...
03.11.2020 | Meble
Dostępność do szerokiej gamy materiałów wykończeniowych sprawia,...
02.11.2020 | Meble
Meble włoskie do salonu cieszą się od...
02.11.2020 | Meble
Kupno odpowiedniego mebla jakim jest stół do...
21.10.2020 | Domy prefabrykowane
Prefabrykacja niejedno ma oblicze, o czym przekonuje...
19.03.2020 | Beton
W projektowaniu nowoczesnych wnętrz każdy element ma...
Można mnożyć branże, które w toku codziennej...
27.08.2019 | Meble
Ogród lub taras jest cudownym miejscem, w...
27.07.2018 | Meble
Projektując domy i mieszkania, ludzie coraz częściej...
10.04.2018 | Meble - ogrodowe
Urządzanie domu z dbałością o szczegóły jest sprawą oczywistą...
Niesłabnąca popularność drewna – mimo zmieniających się...
20.09.2017 | Szkło
Coraz większa moda na szkło artystyczne i...
14.06.2017 | Meble
Kuchnia jest sercem każdego domu. W tym...
Żaluzje i rolety chronią nas przed nadmiernym...
Transportery, linie technologiczne, taśmy transportujące i podajniki...
Drewno jest niezaprzeczalnie piękne i stylowe. Dlatego...
10.11.2015 | Meble
„To, czym się otaczasz, definiuje to kim...
27.04.2015 | Domy prefabrykowane
Domy w konstrukcji drewnianej zdobywają nową rzeszę...
01.04.2015 | Galanteria ogrodowa
Ogród niezaprzeczalnie jest wizytówką domu, bo to...
Produkcja osłon okiennych i drzwiowych wymaga przede...
Mnogość materiałów wykorzystywanych w nowoczesnych aranżacjach wnętrz...
Elementy małej architektury na tyle mocno wpisały...
Coraz rzadziej widać w Polsce tradycyjne, druciane...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. zachodniopomorskie

Słowa kluczowe: stoły, drymar, industrialne, nowoczesne, stoły drewniane, stoły dębowe
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy