Nawet największy remont może pozostać niezauważony przez gości, jeśli nie zdecydujemy się na wymianę drzwi wewnętrznych. Stare i brzydkie drzwi to pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy na tle świeżo pomalowanych ścian i nowych podłóg. Niestety, często rezygnujemy z wymiany wewnętrznych drzwi z obawy przed ogromnymi kosztami. Warto wówczas sięgnąć po ofertę firmy Windoor, która produkuje porządne i niedrogie drzwi do domów, mieszkań i obiektów biurowych.

 

drzwi wewnętrzne windoorfot. Windoor

 

Linia Prestige
Na linię Prestige składa się dziesięć różnych modeli skrzydeł drzwiowych o nowoczesnej stylistyce. Główne elementy skrzydeł z linii Prestige to dwa pionowe i dwa poziome panele (ramiaki) oraz poprzeczne lub ukośne (w modelu Top Lux) szprosy o różnej szerokości i różnym umiejscowieniu. Wyjątkiem jest tu bezszprosowy model Futuro, których głównym elementem jest osadzone w dwóch elementach pionowych wzmacniane szkło mleczne o grubości 6 mm. Pozostałe modele skrzydeł drzwiowych z linii Prestige dostępne są w trzech wariantach: przeszklonej, częściowo przeszklonej z podcięciem wentylacyjnym i pełnej (bez żadnego przeszklenia).  Cała linia Prestige wyposażona jest w szkło mleczne wzmacniane, o grubości 4mm. Wszystkie elementy skrzydeł Prestige wykonane są z MDF-u pokrytego okleiną drewnopodobną o zwiększonej odporności na zarysowania. Konstrukcję udoskonalają trzy zawiasy dwuczopowe zabezpieczone wkrętem. Profile w skrzydłach Prestige wykonane są w technologii SOFTLine, co w praktyce oznacza brak łączeń okleiny. Wszystkie modele w kolekcji Prestige występują w 12 kolorach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdego wnętrza. W najbliższym czasie firma planuje wprowadzenie nowego, trzynastego i zaskakującego koloru do swojej oferty, który podąża za najnowszymi rozwiązaniami designerskimi.

 

drzwi wewnętrzne windoorfot. Windoor

 

Drzwi Prestige Alu
Kolekcja Prestige Alu to sześć różnych skrzydeł drzwiowych, wykonanych podobnie do tych z linii Prestige, ale wyposażonych w ozdobną aluminiową listwę. Dzięki temu drobnemu na pozór elementowi drzwi zyskują zupełnie inny, niebanalny wygląd. Aluminiowa listwa doskonale koresponduje z metalowymi dodatkami, lakierowanymi frontami kuchennych szafek czy błyszczącą glazurą nowoczesnej łazienki w stylu glamour. Skrzydła drzwiowe z linii Prestige Alu dostępne są w takiej samej kolorystyce i z takimi samymi wariantami wypełnień, jak drzwi z kolekcji Prestige.

 

drzwi wewnętrzne windoor drzwi wewnętrzne windoorfot. Windoor

 

Kolekcja Modern
Najnowsza linia skrzydeł drzwiowych Modern jest odpowiedzią firmy Windoor na zapotrzebowanie klientów. Do jej stworzenia przyczyniły powtarzające się pytania o możliwość zamontowania skrzydeł z serii Prestige na dwuzawiasowych ościeżnicach – co niestety nie było możliwe z powodu dużej wagi tych skrzydeł. Na skrzydła Modern składają się więc opatentowane przez firmę Windoor elementy o lekkiej konstrukcji. Wewnątrz w/w elementów znajduje się tzw. „plaster miodu”, który był do tej pory obecny tylko w skrzydłach płytowych, mocno odbiegających estetyką od skrzydeł panelowych. Dzięki zastosowaniu „plastra miodu” w elementach linii Modern, waga tych skrzydeł w porównaniu z linią Prestige (gdzie elementy są z pełnego MDF) znacząco się zmniejszyła. Pozwala to na zawieszenie skrzydła na ościeżnicy, którą mamy już zamontowaną w domu – zwykle jest to ościeżnica dwuzawiasowa.

– Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu do domów naszych klientów mogą trafić skrzydła o wyglądzie nowoczesnego, masywnego produktu, ale o znacznie niższej masie – mówi Emilia Redestowicz, przedstawicielka firmy Windoor.

Zakup skrzydeł z linii Modern może odmienić wystrój mieszkania, biura czy domu bez konieczności przeprowadzania remontu (wymiana ościeżnicy często wymaga m.in. malowania ścian, co generuje kolejne koszty, dezorganizuje czas i powoduje bałagan).

 

drzwi wewnętrzne windoor modern drzwi wewnętrzne windoor prestigeRóżnica pomiędzy wypełnieniem skrzydła Modern i Prestige

 

Dla kogo drzwi Windoor?
Dla każdego! Najtańsze skrzydło płytowe z całego asortymentu firmy Windoor można kupić już za 100zł. Windoor to polska firma, która oferuje produkty w cenach dostosowanych do polskich zarobków, oferując przy tym stosunkowo wysoką do ceny jakość. W firmowej hurtowni Windoor można kompletnie zaopatrzyć się we wszystkie artykuły, które są potrzebne do wymiany drzwi – skrzydła drzwiowe, ościeżnice (stałe lub regulowane), listwy maskujące, klamki. Takie kompleksowe zaopatrzenie hurtowni ułatwia zakup kompletnych drzwi bez ryzyka, że jeden z elementów będzie niekompatybilny z pozostałymi, albo zwyczajnie będzie źle wyglądał.

Pełną ofertę firmy Windoor można obejrzeć na stronie www.windoor.pl

26-660 Wsola k/Radomia, ul. Warszawska 65, woj. mazowieckie
tel. 48 321-54-92,