Specjalnością firmy IZOPANEL są płyty warstwowe. Jest to przedsiębiorstwo o polskim kapitale, stawiające na ciągły rozwój i nieustanną modernizację. W ofercie firmy znajdują się płyty warstwowe o bardzo różnych właściwościach, takie jak: płyta poliuretanowa, płyta warstwowa ścienna z rdzeniem styropianowym czy płyta warstwowa dachowa z rdzeniem z wełny mineralnej. Zarówno płyty ścienne, jak i dachowe wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Tak nowoczesny i zróżnicowany asortyment umożliwia wybór towaru idealnie dopasowanego do potrzeb klienta a wszystkie produkty spełniają bardzo wysokie standardy.

 

izopanel plyty warstwowefot. Izopanel

 

Lider z doświadczeniem

IZOPANEL powstał w 1992 roku jako firma typowo rodzinna. Pierwsza produkcja płyt warstwowych odbywała się w wynajętych pomieszczeniach przy pomocy samodzielnie wykonanych pras ściskających. 

Przełomowym momentem w działalności firmy był rok 2000, w którym zakupiła w pełni zautomatyzowaną linię do produkcji płyt warstwowych według technologii australijskiej i przeszła przekształcenia kapitałowe związane z powstaniem Sp. z o.o. – ze 100% kapitałem polskim.

Dzięki tym posunięciom, do tej pory firma IZOPANEL wyprodukowała ponad 3 mln płyt warstwowych oraz wybudowała ponad 200 hal stalowych.

 

producent plyt izopanel obiekty pokryte plytami warstwowymifot. Izopanel

 

Produkcja

IZOPANEL od lat jest w czołówce producentów płyt warstwowych, wzbogacających ofertę o coraz to nowocześniejsze systemy uzupełniające do płyt warstwowych, rozwiązania techniczne oraz produkty. Zaangażowanie ludzi na każdym etapie produkcji, zaawansowane technologie oraz nastawienie na rozwój i badania gwarantują najlepszy produkt dla klientów.

Płyty warstwowe produkowane są na w pełni zautomatyzowanej linii, w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Używane do produkcji komponenty pochodzą od renomowanych dostawców co oznacza, że charakteryzują się wysoką jakością. Zastosowane rozwiązania techniczne są rezultatem długich przemyśleń projektantów i efektem współpracy z firmami wykonawczymi.

Dla zapewnienia estetyki powierzchni zewnętrznej i wewnętrznej firma IZOPANEL ma możliwość profilowania różnych wzorów okładzin (liniowe, mikrofala, rowkowe). Dysponuje również różnymi fakturami wykończenia na powierzchniach wyprodukowanych płyt.

Dla wymagających klientów proponowane są powłoki niestandardowe, ciekawe rozwiązania w doborze okładzin wewnętrznych typu Glasbord oraz zastosowanie nieograniczonej ilości kolorów.

Całość dopełnia estetyka szczegółu w postaci markowych rynien powlekanych Plannja oraz obróbek z PCV do zastosowań wewnętrznych i obróbek blacharskich.

 

plyty warstwowe z rdzeniem styropianowymfot. Izopanel

 

Kompleksowy system

Wraz z płytami warstwowymi firma IZOPANEL dostarcza swoim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie orynnowania, obróbek blacharskich czy akcesoriów montażowych. 

Obróbki blacharskie są podstawowym elementem systemu sprawdzonych rozwiązań firmy IZOPANEL. Wykonuje się je z blachy płaskiej przeważnie w identycznym kolorze, w jakim jest zamówienie na płyty warstwowe. Jednak ciekawym i polecanym przez firmę rozwiązaniem jest zastosowanie obróbek blacharskich w kolorze kontrastującym z kolorem danego pokrycia dachowego lub ściennego zamawianej obudowy.

Prawidłowe i fachowe zamontowanie obróbek blacharskich zapewnia szczelność i odpowiednią estetykę obudowy IZOPANEL. Wymiary i ich wygląd zależą od kształtu i specyfiki dachu oraz ścian, co oznacza, że ostateczne decyzje na ogół podejmowane są w porozumieniu z wykonawcą. Stanowią o końcowym efekcie wizualnym całego przedsięwzięcia.

System rozwiązań obróbek blacharskich oraz dostępna kolorystyka blach powlekanych umożliwiają architektom i wykonawcom w swobodnym kształtowaniu doboru zestawień. Standardowe obróbki blacharskie zostały przedstawione w katalogu technicznym.

 

plyty warstwowe z rdzeniem welnianymfot. Izopanel

 

Zalety płyt IZOPANEL:

– redukcja strat ciepła;

– sprawdzone, szczelne złącze styropianowej płyty dachowej i ukryte jej mocowanie do konstrukcji nośnej;

– łatwość i szczelność wykonania obróbek blacharskich dzięki płaskiej powierzchni zewnętrznej płyt IZOPANEL EPS D jak i wewnętrznej okładzinie płyt dachowych oraz ściennych IZOPANEL;

– możliwość poziomego i pionowego układania płyt ściennych;

– okres użytkowania obudowy z płyt IZOPANEL bez zmian jej parametrów przekracza 30 lat;

– uzyskanie bezpośredniej gwarancji na okładziny nawet na 20 lat;

– wszystkie płyty IZOPANEL EPS mają Aprobatę Techniczną ITB stwierdzającą przydatność do stosowania w budownictwie (Aprobata Techniczna ITB nr AT-15-5340/2014); zgodność produktów aprobaty potwierdzona została odpowiednim certyfikatem (Certyfikat Zgodności nr ITB-348/W);

– w ramach obsługi klienta, firma zapewnia kompletną ofertę projektową, pomoc optymalnego wyboru systemu w zależności od potrzeb inwestorskich, doradztwo techniczne, szkolenia, montaż i transport, a także profesjonalny serwis;

– wybór usługi firmy to gwarancja zadowolenia, o czym przekonało się już wielu inwestorów.

 

Aby skontaktować się z firmą zajrzyj na www.izopanel.pl

 

80-298 Gdańsk, ul. Budowlanych 36, woj. pomorskie
tel. +48 58 340 17 17, 605 071 390,