Ogrodzenie domu jednorodzinnego niesie za sobą symboliczne znaczenie bezpieczeństwa. Dlatego też rośnie zainteresowanie trwałymi i solidnymi płotami, a sztachety ogrodzeniowe metalowe zyskują coraz więcej zwolenników. Ze względu na ich ciekawy i uniwersalny wygląd są wybierane także do ogradzania posesji firmowych, zakładowych czy też komercyjnych i usługowych.

– Tym, co wyróżnia metalowe sztachety ogrodzeniowe jest zdecydowanie trwałość – mówi Tomasz Kośniewski z firmy Finish Profiles, specjalizującej się w produkcji sztachet ogrodowych z metalu, a także blachodachówek i paneli dachowych. – Za sprawą jednorodnego materiału uzyskujemy produkt, który będzie z powodzeniem służył przez długie lata. Nasze sztachety są odporne nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Grad, deszcz czy słońce nie zmienią ich wyglądu ani solidności. Nie musimy martwić się o korozję, a także o konserwację. Co ważne, płot wykonany z metalowych sztachet będzie także podatny na uszkodzenia mechaniczne, czyli doskonale sprawdzi się przy codziennym użytkowaniu. Nie straszny jest mu nawet ogień.

Doskonałą stabilność koloru oraz wytrzymałość uzyskano dzięki wykorzystaniu ocynkowanej stali najwyższej jakości, która została dodatkowo pokryta specjalną osłoną.

fot. Finish Profiles

Sztachety ogrodzeniowe metalowe – uniwersalne i eleganckie

Firma Finish Profiles oferuje sztachety w kilku rodzajach, m.in. z jednym przetłoczeniem lub z trzema przetłoczeniami, które dostępne są w opcji z zakończeniem prostym lub okrągłym. Sztachety firmy Finish Profiles pokryte są po obu stronach specjalną powłoką poliestrową w wykończeniu matowym lub drewnopodobnym. Odbiorcami firmy są zarówno firmy prywatne jak też inwestorzy, którym zależy na uzyskaniu eleganckiego ogrodzenia. Sztachety ogrodzeniowe metalowe doskonale sprawdzają się na osiedlach wielorodzinnych, jak też wielorodzinnych, działkach rekreacyjnych oraz w innych zastosowaniach. Estetyczne sztachety sprawiają, że doskonale komponują się one z budynkami w różnorodnej stylistyce. Bogactwo kolorystyczne sprawia, że wydzielenie miejsca do placu zabaw, wykonanie bramy wjazdowej na posesję lub ogrodzenie parkingu przy budynku sądu nie będzie problemem. Interesujące i estetyczne wykończenie sprawia, że sztachety to doskonały wybór do współczesnych inwestycji.

fot. Finish Profiles

Łatwy montaż

Ogromną zaletą sztachet ogrodzeniowych metalowych jest ich bardzo przyjazny montaż. Oznacza to, że można zbudować z nich furtkę, bramę czy też płot zupełnie samodzielnie. Oczywiście, jeśli nie jesteśmy zwolennikami majsterkowania, to lepiej powierzyć to zadanie ekipie montażowej. Sztachety występują w dwóch szerokościach – 110 mm (modele zaokrąglone) oraz 115 mm (modele płaskie). Wykonując ogrodzenie, możemy tworzyć dowolne rozstawy, a same sztachety ustawiać zarówno pionowo, jak i poziomo. Wystarczą do tego podstawowe narzędzia, takie jak młotek, poprzeczki, słupki i wkręty.

fot. Finish Profiles

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Firma Finish Profiles od wielu lat specjalizuje się w produkcji sztachet ogrodzeniowych metalowych oraz pokryć dachowych (blachodachówek, systemów rynnowych, blach trapezowych i paneli dachowych). Producent korzysta z surowca pochodzącego z najlepszych hut w Europie. Doświadczony zespół oraz zaawansowany park technologiczny są gwarancją otrzymania produktów najwyższej jakości. Specjaliści z firmy pomagają w doborze rozwiązań oraz fachowo odpowiadają na każde pytanie.

fot. Finish Profiles

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.finishprofiles.pl

96-314 Baranów, Pułapina Nowa 1A, woj. mazowieckie
tel. +48 (46) 856 04 70,