Finish Profiles sp. z o.o.Adres firmy:
96-314 Baranów,
Pułapina Nowa 1A,
woj. mazowieckie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 468560470
Email: finishprofiles@finishprofiles.pl
WWW: www.finishprofiles.pl

Finish Profiles sp. z o.o.

O firmie


Finish Profiles tworzy zgrany zespół ludzi, których doświadczenie i entuzjazm jest siłą napędową znakomitych wyników pracy i sukcesów rynkowych.


Zarząd firmy Finish Profiles wyznacza kierunek i inspiruje naszych pracowników do stałej poprawy we wszystkim co robimy. Kadra pracownicza identyfikuje się z celami firmy, którymi są wysoka jakość produkcji i perfekcyjna obsługa klientów.

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


Choć pod sloganem, że stanie w miejscu oznacza cofanie się, podpisałby się niejeden przedsiębiorca, to chyba jeszcze nigdy rynek aż tak szybko nie weryfikował, na ile słowa te są brane na poważnie. Wiedzą o tym specjaliści z firmy Finish Profiles, która oferuje m.in. tanie blachodachówki, panele dachowe na rąbek stojący, blachy trapezowe i in. Nacisk na nieustanne dopracowywanie produktów pozwala firmie bardzo celnie odpowiadać na potrzeby klientów świadomych faktu, że pokrycie dachowe jest wizytówką domu.
Wybierając pokrycia dachowe i system rynien, należy brać pod uwagę takie cechy produktów jak: estetyka i trwałość. Jeżeli chodzi o pierwszy faktor to wszystko zależy od gustu. Jednak drugi w pełni zależy od producenta, który oferuje pokrycie dachowe lub system rynnowy. O to na co należy zwracać uwagę w trakcie wyboru pokryć dachowych zapytaliśmy Tomasza Kośniewskiego z firmy Finish Profiles, produkującej blachodachówki, panele i systemy rynnowe.
Z dachem jest jak z powietrzem – dopiero gdy pojawiają się z nim jakieś problemy, uświadamiamy sobie, jak bardzo ważny jest ten element budynku. Ponieważ wymiana dachu to duża inwestycja, to koniecznie już na etapie budowy czy renowacji trzeba dokładnie przemyśleć, jakie rozwiązanie będzie w danym wypadku najkorzystniejsze. Wśród różnego rodzaju pokryć dachowych, na polskim rynku rośnie popularność dachówek stalowych lub - jak niektórzy wolą - blachodachówek modułowych. O ich zalety zapytaliśmy Tomasza Kośniewskiego z firmy Finish Profiles.
Kiedy budujemy dom, jedną z priorytetowych kwestii jest dla nas wybór pokrycia dachowego. Musi być ono solidne i trwałe, a jednocześnie odpowiadać naszym gustom i harmonizować z architekturą budynku. Najpopularniejszym rodzajem pokrycia dachowego jest obecnie blachodachówka. Jaki rodzaj blachodachówki powinnyśmy wybrać, aby zyskać gwarancję trwałości i estetyki?
Moda nieustannie przemija, a każdy kolejny sezon wnosi coraz to nowe rozwiązania – zwłaszcza w budownictwie jednorodzinnym. Wiele z tych rozwiązań pojawia się tylko na chwilę, aby za moment ustąpić miejsca kolejnym. Niezależnie jednak od zmieniających się trendów w architekturze, klasyka zawsze pozostaje modna i nie ulega żadnym wpływom. Ceniona jest za ponadczasowość i elegancję, a jednocześnie pozwala na łączenie z nowoczesnymi elementami, tworząc w ten sposób unikatową całość.

Słowa kluczowe: blachodachówki, blachy trapezowe, blachodachówka, blacha trapezowa