Ogrodzenia sztachetowe metalowe Finish Profiles

Zamień drewniany płot na elegancką i mocną blachę

Ogrodzenia sztachetowe metalowe to funkcjonalne i estetyczne rozwiązania w zakresie systemów ogrodzeń. Rosnąca popularność sztachet metalowych wynika z uniwersalności ich zastosowań, ponadczasowej elegancji blachy oraz trwałości konstrukcji. Warunkiem efektywności ogrodzenia ze sztachet metalowych jest wysokiej jakości surowiec, z którego wykonuje się poszczególne elementy. Warto więc wybrać sprawdzonych dostawców, takich jak firma Finish Profiles – doświadczony producent blachodachówek modułowych i paneli dachowych.

Ogrodzenia ze sztachet metalowych – dlaczego warto?

Ogrodzenia sztachetowe metalowe coraz powszechniej zastępują tradycyjne płoty drewniane. Łącząc najlepsze atuty drewna i stali, przekonują swoją wszechstronnością. Co zyskujemy wybierając sztachety metalowe do budowy ogrodzeń?

Uniwersalność – sztachety metalowe sprawdzą się w szeregu zastosowań. To odpowiedni system ogrodzeń i gwarancja prywatności dla domów jednorodzinnych, osiedli wielomieszkaniowych, działek wypoczynkowych, a także obiektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych lub użyteczności publicznej. Ze sztachet metalowych można także konstruować furtki, bramy wjazdowe lub wydzielać z ich pomocą strefy parkingowe, place zabaw, zieleńce itp.

Trwałość – sztachety firmy Finish Profiles są wyjątkowo stabilne dzięki jednorodności materiału, z którego są wytwarzane. Ogrodzenia sztachetowe metalowe to rozwiązanie na lata, dzięki odporności stali na zmienne warunki atmosferyczne i wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Powłoki zabezpieczające chronią ogrodzenia przed korozją, promieniami UV oraz działaniem wilgoci.

Estetykę – ogrodzenia ze sztachet metalowych są eleganckie w swej prostocie i ergonomii. W zależności od wybranej stylistyki mogą wydobyć atuty architektoniczne projektu obiektu i elewacji lub bezkolizyjnie wtopić się w otoczenie budynków. Szeroki wybór kolorystyki i rodzajów wykończenia sprawia, że jest to optymalne rozwiązanie zarówno dla nowoczesnych projektów industrialnych, jak i rustykalnego designu, nawiązującego do naturalnej struktury drewna.

fot. Finish Profiles

Prosty montaż – sztachety metalowe to świetna propozycja dla entuzjastów samodzielnego majsterkowania oraz dla tych, którzy szukają oszczędności w kosztach wynajmu ekip budowlanych. Ogrodzenia sztachetowe metalowe ustawiać można własnoręcznie, w dowolnych rozstawach, pionowych i poziomych układach sztachet oraz przy pomocy podstawowych narzędzi (wkręty, słupki metalowe, poprzeczki, młotek).

Oszczędność – ogrodzenia sztachetowe są ekonomiczne nie tylko w zakresie instalacji. To konstrukcja, która nie wymaga stałej konserwacji i żmudnej pielęgnacji. Dzięki powłokom poliestrowym kolory nie blakną, a solidność metalu sprawia, że poszczególne elementy nie odpadają wraz z upływem czasu użytkowania. Możemy korzystać z bezpiecznego i stabilnego systemu ogrodzeniowego przez wiele lat. Jakie modele sztachet metalowych znajdziemy u producenta Finish Profiles?

Ogrodzenia sztachetowe metalowe Finish Profiles

Od ponad 20 lat blachy Finish Profiles zdobią dachy domów i obiektów użytkowych w całej Polsce. Szerokie doświadczenie w projektowaniu i produkcji różnorodnych pokryć dachowych od blachodachówek po systemy rynnowe pozwala firmie stale rozszerzać portfolio dostępnych usług. Ogrodzenia sztachetowe metalowe to nowość w ofercie, opracowana z dbałością o każdy detal struktury. Wszystkie sztachety Finish Profiles wykonane są z najwyższej jakości stali ocynkowanej, powlekanej dwustronnie osłonową warstwą poliestrową. Powłoki dostępne są w wersji matowej lub drewnopodobnej. Producent oferuje dwa typy sztachet metalowych – proste (o szerokości 115 mm.) i zaokrąglone (o szerokości 110 mm.).

fot. Finish Profiles

Do struktury podstawowej dobierać można według indywidualnego zapotrzebowania warianty wykończenia. Oba systemy dostępne są w wersji z zakończeniem prostym lub okrągłym w zależności od koncepcji aranżacyjnej grodzonego obiektu. Prosta struktura i zakończenia sztachet dynamizują przestrzeń. Dają także efekt schludności i uporządkowania terenu. To cenne charakterystyki przy projektowaniu ogrodzeń, bram wjazdowych obiektów przemysłowych, administracyjnych, sportowych. Wariant ogrodzeń sztachetowych metalowych z zaokrągleniami dodaje posesji eleganckiego sznytu i wizerunkowego ciepła, co szczególnie ważne przy ogrodzeniach domów jednorodzinnych, hoteli, obiektów kulturalnych. Akcenty estetyczne wydobyć można także dzięki proponowanym systemom przetłoczeń i kolorystyce. Sztachety Finish Profiles dostępne są w opcji z jednym lub trzema przetłoczeniami oraz w trzech wariantach kolorystycznych. Przykładowo, entuzjaści faktury drewnianej wybrać mogą odcienie złotego dębu lub ciemnego brązu sztachet z trzema przetłoczeniami. Miłośnicy minimalistycznej struktury metalicznej swoje ogrodzenia sztachetowe metalowe wybudować mogą w kolorystycznej stylistyce grafitu ze sztachetami z jednym przetłoczeniem.

fot. Finish Profiles

Postaw na jakość Finish Profiles

Finish Profiles to nowoczesne technologie, atrakcyjne projekty i wysoka estetyka dostępnych produktów. Punktem wyjścia dla lidera rynku pokryć dachowych i ogrodzeń ze sztachet metalowych jest surowiec pozyskiwany z najlepszych hut w Europie. Jakość i konkurencyjne ceny wyrobów gwarantuje także własny park maszynowy i rozbudowane linie produkcyjne. Szeroka sieć sprzedaży na terenie całego kraju pozwala oferować klientom kompleksowe usługi wraz z profesjonalnym doradztwem w wyborze optymalnego systemu pokrycia dachowego lub ogrodzenia.

Obok metalowych ogrodzeń sztachetowych w stałej ofercie producenta znajdziemy:

• blachodachówki,
• blachodachówki modułowe,
• systemy rynnowe,
• blachy trapezowe,
• panele dachowe.

Szczegółowa oferta producenta w zakresie pokryć dachowych oraz metalowych ogrodzeń sztachetowych dostępna jest na stronie www.finishprofiles.pl

96-314 Baranów, Pułapina Nowa 1A, woj. mazowieckie
tel. +48 (46) 856 04 70,


Liczba odwiedzin: 72 | Data publikacji: 2021-07-15

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Współczesne globalne zagrożenia obecnymi w powietrzu wirusami,...
23.07.2021 | Chemia budowlana
Upływ czasu oraz warunki atmosferyczne to czynniki,...
21.07.2021 | Ogrzewanie
Trwałe, odporne na osadzanie się kamienia, nieszkodliwe...
16.07.2021 | Ogrody zimowe
Czy nam się to podoba, czy nie,...
16.07.2021 | Chemia budowlana
Hydroizolacja RemmersMB 2K to elastyczna polimerowa powłoka...
15.07.2021 | Meble
Szafy ubraniowe, szczególnie te, które mają stanąć...
Zarówno w przestrzeni publicznej, jak też prywatnej,...
Prace związane z wykonywaniem czy serwisowaniem instalacji...
Giętarki do blachy i giętarki do rur...
08.07.2021 | Pompy
Pompa obiegowa to urządzenie służące do wzbudzenia...
Twarda woda to częsty problem w gospodarstwach...
07.07.2021 | Oświetlenie
Światło jest jednym z najlepszych narzędzi do...
Lato sprzyja pracom w ogrodzie, który w...
06.07.2021 | Chemia budowlana
Płyty gipsowo-kartonowe to doskonała alternatywa dla ścian...
Szeroki wybór produktów oraz fachowe doradztwo to...
Panele samoprzylepne na podłogę z winylu to...
Atrakcyjna cena palarni zewnętrznych i spełnienie krajowych...
Różne rodzaje przestrzeni zewnętrznych wymagają rozmaitych sposobów...
Nie od dziś wiadomo, że przy wielu...
Szeroka oferta rodzajów i atrakcyjny zakres cen wiat...
Ogradzanie nieruchomości to często jeden z pierwszych...
30.06.2021 | Altany, pergole
COCOSHELL to ekologiczna osłona przed wiatrem i...
29.06.2021 | Pompy
Jeśli chcemy mieć niezależne źródło stałego dostępu...
29.06.2021 | Studnie
Własne ujęcie wody pitnej to coraz częściej...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: ModernWood nowoczesne altany ogrodowe,, nowoczesne zadaszenia tarasów, nowoczesne sauny ogrodowe
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy