Planując budowę lub renowację pokrycia dachowego należy przed wszystkim zadbać o to, aby tak ważny element skutecznie chronił budynek przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jak również spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa, będąc jednocześnie funkcjonalnym i pięknym ukoronowaniem całości konstrukcji. Doskonałym rozwiązaniem, cieszącym się dużą popularnością jest blachodachówka modułowa płaska. Dlaczego warto zainwestować w tego rodzaju pokrycie? Otóż wielką zaletą tego materiału jest niewielki ciężar, łatwa obróbka, szybki montaż, a także przykuwający wzrok, ponadczasowy design, korespondujący z wieloma aranżacjami nowoczesnych oraz tradycyjnych zabudowań.

fot. Finish Profiles sp. z o.o.

Blachodachówka modułowa płaska – cena to dodatkowy argument

Wybierając materiał na pokrycie dachowe, które ma posłużyć przez lata, warto zainwestować w sprawdzone produkty od zaufanego dostawcy. Marka Finish Profiles od ponad 20 lat specjalizuje się w zakresie produkcji pokryć dachowych podnoszących użytkowe i estetyczne walory zadaszenia. Szeroki asortyment firmy obejmuje wyroby spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących produktów trwałych i z charakterem. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom, marka wzbogaciła także wachlarz produktowy o kolejny model dachówki modułowej z serii Steel, cieszącej się od wielu lat niesłabnącą popularnością. Nowością w ofercie przedsiębiorstwa jest dachówka modułowa Tom Steel zaprojektowana z dbałością o najmniejsze detale. Charakterystyczne głębokie przetłoczenia, lekkie podcięcie dolnej krawędzi oraz nowoczesny kształt sprawia, że najnowsza blachodachówka modułowa płaska Finish Profiles z powodzeniem wpisze się zarówno w modernistyczny, jak i klasyczny styl budownictwa, tworząc proste i eleganckie pokrycie dachowe odporne na upływ czasu. Nie bez znaczenia pozostaje również atrakcyjna cena blachodachówki modułowej płaskiej za m2.

fot. Finish Profiles sp. z o.o.

Blachodachówka modułowa płaska Finish Profiles to produkt kierowany do klientów poszukujących balansu, łączącego wysoką estetkę z funkcjonalnością . Sprawdzi się zarówno w budownictwie o prostej, energooszczędnej, bryłowej konstrukcji z dwuspadowym dachem bez ekstrawagancji w postaci lukarn czy wolego oka, jak i bardziej skomplikowanych formach dachowych. Możliwość taką stwarza wysoka podatność wyrobu na obróbkę, łatwość cięcia oraz kształtowania dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali, co pozwala na sprawne przeprowadzenie prac dekarskich. Kolejną zaletą wyróżniającą dachówkę modułową spośród konkurencyjnych pokryć dachowych jest lekkość, co umożliwia jej zamocowanie nawet na niezbyt masywnej więźbie dachowej. Nie sposób również pominąć wysokiej wydajności, która charakteryzuje tego rodzaju pokrycie dachowe. Nawet niewielka ilość blachodachówki modułowej płaskiej Tom Steel w zupełności pozwala na ułożenie szczelnego i wysoce trwałego zadaszenia na lata! Na uwagę zasługuje także nietuzinkowa gama kolorystyczna zastosowana w nowoczesnych dachówkach Finish Profiles charakteryzująca się wysoką zgodnością koloru i struktury powłoki zarówno w klasycznej tonacji barwowej szarości, czerwieni oraz czerni, jak i bardziej niestandardowej pigmentacji w odcieniach niebieskiego czy zieleni o matowym lub połyskującym wykończeniu. Opatrzone aż 30-letnią gwarancją powłoki wykazują ponadprzeciętne właściwości antykorozyjne, jak również znaczną odporność na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie słoneczne. Tak wysoce zaawansowana technologia wykonania sprawia, że modułowe pokrycie dachowe Tom Steel nawet po długim czasie użytkowania prezentuje się niezwykle efektownie i ponadczasowo.

fot. Finish Profiles sp. z o.o.

Nie bez znaczenia pozostaje również łatwości pielęgnacji, co jest niezwykle istotne – w praktyce konserwacja takiego pokrycia dachowego ogranicza się do okresowego mycia i malowania blachy. Tak prosta czynność pozwala na samodzielne wykonanie impregnacji bez konieczności zamawiania usług w firmie dekarskiej. Dostępną w dwóch wariantach dachówkę modułową Tom Steel (2-modułowa /długość ef. 700mm/ 1 arkusz = 0,819 m2 lub 1-modułowa /długość ef. 350mm/ 1 arkusz = 0,41 m2) charakteryzuje również niezwykle prosty montaż poprzez przykręcenie paneli specjalnymi wkrętami do drewnianej konstrukcji złożonej z łat oraz kontrałat. Optymalny format dachówki w postaci paneli umożliwia także bezproblemowy transport i rozładunek. Blachodachówka modułowa płaska Finish Profiles dostarczana jest na paletach dzięki czemu nie wymaga przygotowania specjalnego miejsca do jej składowania na placu budowy. Dodatkowym atutem wyrobu jest niezwykle niska cena za m2, przez co dachówki Tom Steel łączą wszystkie zalety nowoczesnego pokrycia dachowego. Jak można zauważyć nie bez powodu blachodachówka modułowa płaska cieszy się nieustannie rosnącą popularnością, tak ładne, trwale i przede wszystkim nie drogie pokrycie dachowe stanowi kompletne rozwianie, które nie tylko cieszy oko, ale przede wszystkim zapewnia komfort mieszkańcom gwarantując trwały i piękny dach na lata!

fot. Finish Profiles sp. z o.o.

Więcej szczegółów dotyczących blachodachówki modułowej Finish Profiles znajdziesz na www.finishprofiles.pl

96-314 Baranów, Pułapina Nowa 1A, woj. mazowieckie
tel. +48 (46) 856 04 70,