HANBUDAdres firmy:
17-100 Bielsk Podlaski,
ul. Brańska 153,
woj. podlaskie


Kontakt:
tel. 85 730 94 08
tel. kom. 607 35 77 35
Email: [email protected]
WWW: www.hanbud-dachy.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 07:30 – 17:00
sobota: 07:30 – 12:00HANBUD

O firmie


Od ponad 30 lat rodzinna firma Hanbud działa na rynku polskim, nieustannie rozwijając wachlarz oferowanych produktów i usług. Działalność przedsiębiorstwa rozpoczęła się od wytwarzania blachy trapezowej oraz obróbek blacharskich. Następnie stworzono linię produkcyjną do produkcji blachodachówki, a później także panelu dachowego na rąbek. W 2010 roku rozpoczęto produkcję sztachet metalowych, a nieco później ogrodzeń żaluzjowych.

Dziś, oprócz pokryć dachowych, Hanbud produkuje także profile stalowe oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych.

Na przestrzeni lat Hanbud postawił także na prężny rozwój sieci sprzedaży hurtowej. Obecnie najbardziej rozwinięta sieć dystrybucyjna znajduje się w środkowej oraz północnej Polsce, ale obejmuje swoim zasięgiem niemal wszystkie województwa (oprócz opolskiego i podkarpackiego). Łącznie Hanbud posiada kilkadziesiąt punktów, w których sprzedawane są pokrycia dachowe i ogrodzenia.

Hanbud eksportuje produkty do kilku europejskich krajów: głównym zagranicznym rynkiem zbytu od kilku lat jest Litwa, ale produkty firmy znaleźć można także na Węgrzech, w Rumunii, na Łotwie i w Estonii.

Pokrycia dachowe

Asortyment firmy obejmuje produkty do krycia dachów w wielu rozmiarach, kształtach oraz wariantach kolorystycznych. Dostępne są normalizowane modele katalogowe, ale dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu producent jest w stanie zrealizować również zlecenia na specjalne zamówienie – w tym również pokrycia dachowe na garaż, altanę i budynki gospodarcze, a także do najbardziej skomplikowanych i nietypowych dachów.

Ogrodzenia

Oferowane przez Hanbud systemy ogrodzeniowe umożliwiają dopasowanie go do indywidualnych potrzeb Klienta. W ofercie dostępne są ogrodzenia metalowe, które można montować w pionie, poziomie lub dwustronnie, aby jeszcze lepiej osłonić posesję. Wypełnienie ogrodzeń stanowią sztachety metalowe w wielu kolorach i o różnorodnym wykończeniu: od matowych, po imitujące drewno, o różnej wysokości profilu. Specjalnością producenta są także ogrodzenia żaluzjowe, dostarczane w formie całych, złożonych przęseł lub do montażu samodzielnego. Solidna, metalowa konstrukcja oraz szczelny układ przęseł sprawiają, że ogrodzenie nie tylko wygląda solidnie, ale także doskonale zabezpiecza posesję przed hałasem, pyłem z ulicy oraz wzrokiem przechodniów.

Profile do suchej zabudowy

Profile do suchej zabudowy pozwolą zbudować trwałą i wytrzymałą konstrukcję ścian i sufitów w oparciu o niezwykle popularne płyty gipsowo-kartonowe. Oferowane przez Hanbud profile konstrukcyjne idealnie sprawdzą się do bezpiecznej konstrukcji ścian, dachów, a także zabudowy poddaszy.

Zimnogięte profile konstrukcyjne typu Z i C

Zimnogięte profile konstrukcyjne (kształtowniki) produkowane są ze stali ocynkowanej zimnowalcowanej o grubości od 1,5 mm do 2,5 mm. W ofercie znajdują się kształtowniki typu C, a także kształtowniki typu Z. Długość profili dopasowana jest do potrzeb klienta. Duża różnorodność szerokości i wysokości profilu, a także personalizacja ich długości pozwala dobrać kształtowniki odpowiednie do każdej konstrukcji.

Stelaże do billboardów

Oferowane przez Hanbud stelaże do billboardów to wytrzymałe, stalowe konstrukcje, które mogą być zamontowane do ściany budynku, ogrodzenia lub ustawione na podłożu. Solidne mocowania zapewniają trwałość przez lata, ponadto wszystkie te produkty są zabezpieczone przed korozją i promieniowaniem UV. Dodatkowo firma produkuje bilbordy przenośne, które są nowatorskim wyrobem opatentowanym przez Hanbud.

Produkty i Usługi


Pokrycia dachowe:

  • blachodachówka;
  • blachodachówki modułowe;
  • panele dachowe na rąbek;
  • blachy trapezowe;
  • obróbki dachowe.

Ogrodzenia:

  • ogrodzenia metalowe;
  • sztachety metalowe;
  • ogrodzenia żaluzjowe.

Profile do suchej zabudowy.

Zimnogięte profile konstrukcyjne typu Z i C.

Stelaże do billboardów.

Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: hanbud, hanbud dachy, hanbud pokrycia dachowe, pokrycia dachowe, dachy, ogrodzenia, profile do zabudowy, profile do suchej zabudowy, profile konstrukcyjne zic, billboardy,