TetrixRoofs Sp. z o.o.Adres firmy:
80-175 Gdańsk,
ul. Jabłoniowa 20/lok. 512,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 690 730 300
Email: [email protected]
WWW: tetrixroofs.com

TetrixRoofs Sp. z o.o.

O firmie


Dachówki TETRIX są produktem pierwszego wyboru dla ludzi szukających innowacyjnych, ekologicznych i lekkich pokryć dachowych.

Doskonała jakość i długa żywotność naszych produktów poprawia komfort życia naszych klientów.

W firmie Tetrix jesteśmy dumni, że udało nam się zgromadzić wykwalifikowany i oddany zespół profesjonalistów, których pasją jest dostarczanie wyjątkowych rozwiązań dachowych. Nasz zespół łączy wiedzę z różnych dziedzin, aby dostarczać wysokiej jakości usługi i produkty naszym cenionym klientom.

Wizja i misja: Osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera w produkcji lekkich, łatwych w montażu i przyjaznych środowisku pokryć dachowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, zapraszamy do kontaktu.

Produkty i Usługi


Ekologiczne dachówki Tetrix

Produkcja

Unikatowy proces produkcji, w którym wykorzystujemy stalowe formy zapewnia dachówkom stabilność wymiarową i powtarzalną jakość. Uzyskujemy dzięki temu wysoką szczelność i estetykę pokrycia dachowego oraz brak odpadów w trakcie krycia dachu. Proces produkcji kompozytu zapewnia niską przewodność cieplną materiału.

System X-Grid

Unikalny system X-grid powoduje, że naprężenia w dachówce równomiernie się rozkładają. Dzięki niemu dachówka jest jeszcze wytrzymalsza i lżejsza.

Nowoczesny design

Z założenia Tetrix Roofs ma być marką nowoczesną, która stawia na nieszablonowe rozwiązania a jej produkty są ekologiczne i nowoczesne, czyli takie jak dachówka płaska. Zarówno na rynku krajowym jak i za granicą od kilku lat odnotowywane są wzrosty sprzedaży dachówki płaskiej. Wynika to ze zmieniających się trendów w architekturze. Powstają budynki o nowoczesnych bryłach a często klasyczne, istniejące budynki przechodzą „nowoczesne” metamorfozy.

Korzyści

W porównaniu z dachówką ceramiczną, dachówka kompozytowa jest lżejsza, bardziej odporna na działanie sił przyrody oraz trwalsza. W zestawieniu z blachodachówką wyróżnia się m.in. co najmniej pięciokrotnie dłuższą żywotnością, dźwiękoszczelnością i odpornością na korozję.

Dachówka kompozytowa to sposób na szybkie i łatwiejsze prace dekarskie. Materiał montowany na dwa wkręty do drewna można dowolnie przycinać i przewiercać bez ryzyka uszkodzeń mechanicznych. Jej waga i brak dachówek systemowych przekłada się na oszczędności zarówno w kwestii szybkości montażu jak i inwestycji w więźbę dachową.

Calm

Klasyczna dachówka płaska została zaprojektowana na nowo, wykorzystując innowacyjną technologię oraz oryginalny system X-Grid. Inspiracją dla formy jest spokojny stan morza, którego harmonia oddaje wyjątkowy charakter tego produktu. Dachówka płaska doskonale pasuje do różnorodnych stylów budownictwa, zarówno bardzo nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Jej wszechstronność i elegancja sprawiają, że dach nabierze wyjątkowego uroku.

Więcej na www.tetrixroofs.com

Artykuły o tej firmie


W świecie, gdzie innowacyjność i ekologia coraz...
Od 2002 roku na terytorium Polski obowiązuje...
Do niedawna wybór pokrycia dachowego ograniczał się...
Decyzja o wyborze pokrycia dachowego to jedna...
Wydawać by się mogło, że w zakresie...
Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się przede wszystkim minimalizmem...

Słowa kluczowe: ekologiczne dachówki tetrix, tetrix, dachówki tetrix, nowoczesne dachówki tetrix, nowoczesne dachówki, unikalne dachówki, ekologiczne dachówki, wyjątkowe dachówki, wytrzymałe dachówki, dachówki z polski, najwyższa jakość, dachy, dachówki, daszki, na dachy, do dachów, dachówki kompozytowe, produkcja polska, najwyższa jakość, trwałe materiały, ekologiczne dachy, innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie, polska produkcja, estetyczne dachówki, ekspert w branży, solidność dachówek, bezpieczne dachy, premium kompozyt, najlepsze materiały, doskonała wytrzymałość, ekspertiza polska, wysoka trwałość, lokalna produkcja, zrównoważone materiały, doskonałe wykonanie, wysoka jakość, ekologiczne materiały, innowacyjne dachy, najlepsze dachówki, polski kompozyt, trwałe dachówki, estetyczne rozwiązania, bezpieczne pokrycie, nowoczesne technologie, solidne konstrukcje, najlepsze materiały budowlane, ekspert w dachówkach, lokalna produkcja, ekologiczny kompozyt, Polska jako centrum produkcji, najnowsze trendy, profesjonalne dachówki,