Mechanizacja rolnictwa spowodowała, że praktycznie w każdym etapie pracy gospodarstwa rolnego przede wszystkim liczy się wydajność. Oprócz kluczowych prac wykonywanych przez typowe maszyny rolnicze rośnie ilość czynności, w których sprawdzą się ładowarki wielofunkcyjne. Oczywiście nazwa ładowarka jest dalece idącym uproszczeniem, ponieważ oprócz funkcji za- i rozładunku maszyny te są nośnikami wielu narzędzi takich jak: widelce, łyżki, kosze, mieszalniki, noże do wycinania rowów, narzędzia do niwelowania terenu, szczęki do siana, słomy i obornika, świdry do wykonywania otworów w ziemi, rozdzielacze do kloców drewnianych czy pługi do śniegu. Uniwersalność ich zastosowania wynika również z tego, że maszyny te dają możliwość bezproblemowego poruszania się w terenie i sprawdzają się w ciasnych przejazdach w oborach, chlewniach czy stodołach.

 

wielofunkcyjne ładowarki dla rolnictwa

W ostatnich latach ilość ładowarek w rolnictwie rośnie, również dzięki rozwojowi maszyn marki Knikmops i Rolmops, które na polski rynek wprowadza z sukcesem firma Inter Import-Export. Posiada ona wyłączność nie tylko na sprzedaż, ale również na serwis i wynajem ładowarek wielofunkcyjnych, Firma działa na polskim rynku od 2000 r. i reprezentuje belgijskiego producenta Gebr. GEENS N.V, znanego na całym świecie od ponad 25 lat.

 

wielofunkcyjne ładowarki dla rolnictwa

 

Knikmops – ładowarka o uniwersalnym wyposażeniu i dużym udźwigu
Ofertę firmy Inter Import-Export dla gospodarstw rolnych czy stadnin otwiera rodzina maszyn Knikmops. Mini ładowarki Knikmops występujące w trzech modelach: 90, 130, 250 i mogą być idealną pomocą we wszelkich czynnościach związanych z przewożeniem ładunków takich jak pasze czy nawozy, pracach porządkowych w oborach, stodołach oraz w obejściu aż po prace ziemne. Szeroki wachlarz możliwych funkcji wydaje się nieograniczony, dzięki temu, że w ofercie znajdują się nie tylko ładowarki, ale również 50 różnych, dedykowanych im osprzętów. Są to między innymi: 20 rodzajów łyżek, szczypce do transportu różnych materiałów (baloty słomy itp.), widelec do zbierania i podnoszenia z podłoża lub stosu surowca.
Jeżeli chodzi o prace ziemne to maszyna wyposażona jest w mechaniczny nóż do wycinania rowów, narzędzie przeznaczone do szybkiego niwelowania terenu systemem nanoszenia piasku. Knikmops – mini ładowarka radzi sobie również w pracach porządkowych, dzięki osprzętowi w postaci obrotowej szczotki czyszczącej, wózka widłowego, szczęk do siana, słomy i obornika, świdra do wykonywania otworów w ziemi, kosiarki do trawy, zbiornika na paszę, pługa do odgarniania ziemi oraz śniegu i wielu innych.
Maszyny w ofercie firmy Inter Import Export mają duży plus w postaci swojej prostoty. Praktycznie wszystkie podzespoły a w szczególności elementy mechaniczno-hydrauliczne pozbawione są elektroniki. W warunkach gospodarstwa rolnego czy stadniny jest to bardzo ważne, ponieważ w takich miejscach stawia się na bezawaryjność maszyny.

 

wielofunkcyjne ładowarki dla rolnictwa

 

Rollmops – maszyna do kostki brukowej z funkcjami dodatkowymi
Ciekawym rozwiązaniem w ramach ładowarek wielofunkcyjnych, które mogą znaleźć zastosowanie w gospodarstwach rolnych jest maszyna Rollmops. Jej pierwotnym zastosowaniem jest układanie kostki brukowej, ale również ona, tak jak opisywane powyżej maszyny Knikmops ma możliwość zaprzęgnięcia dodatkowych akcesoriów w postaci zamiatarki i łyżki do transportu różnorodnych materiałów oraz wózka do transportu kostki brukowej.
Jest to maszyna, która może łączyć w sobie typowe pomocnicze funkcje w rolnictwie jak i pomagać w rozwoju gospodarstwa bądź stadniny poprzez układanie każdego rodzaju kostki brukowej przeznaczonej do układania mechanicznego, płyt ażurowych, trylinki, płyt jomb czy układania krawężników w systemie mechanicznym lub podciśnieniowym Vacum.
Właściciele maszyny cenią ją za dużą zwrotność (obrót w miejscu o 360°), prostą obsługę (hydraulika) i małe gabaryty.

 

wielofunkcyjne ładowarki dla rolnictwa

 

Ze szczegółową ofertą ładowarek wielofunkcyjnych dla rolnictwa można zapoznać się na stronie www.inter-import-export.pl

Firma Inter Import Export oprócz sprzedaży maszyn oferuje również szkolenia operatorów, wynajem maszyn oraz pełen serwis sprzedawanych urządzeń. Klienci po zakupie maszyny mogą liczyć na szybką pomoc techniczną. Serwis reaguje w ciągu 24 godzin od zgłoszenia awarii, ponieważ wszystkie części zamienne są dostępne w siedzibie firmy.  

 

63-940 Bojanowo, ul. Piaskowa 5, woj. wielkopolskie
tel. 655456510, 609454543,