Układarka do kostki brukowej EVOBRUK 420 dostępna w ofercie firmy SERAFIN składa się z miniładowarki Avant, wyposażonej w silnik Kubota o mocy 20 KM oraz chwytaka do kostki Hunklinger.
– Stworzyliśmy to rozwiązanie, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w tej branży. Układarka do płyt chodnikowych oraz chwytak do kostki brukowej w jednym to doskonałe połączenie funkcji i wygody obsługi, które doceniło już bardzo wielu naszych odbiorców – informuje Michał Sieńko z firmy Serafin.
Prędkość pracy w przypadku nawet niedoświadczonego operatora to około 30 m2 bruku na godzinę. Takie tempo pracy niesie za sobą ogromne oszczędności. Cena urządzenia, choć niewielka, zwraca się zatem błyskawicznie.

 

fot. Serafin

Lekka i niezawodna układarka do kostki brukowej
EVOBRUK 420 powstał poprzez połączenie niezawodnej i lekkiej miniładowarki Avant oraz innowacyjnego chwytaka do kostki brukowej Hunklinger, który odpowiednio zaprojektowany, jest w stanie sprostać wszelkim pracom. Chwytak doskonale nadaje się do podnoszenia oraz układania dosłownie każdego rodzaju zarówno płyt chodnikowych, jak i kostki brukowej, których wysokość może wynosić od 5 do 14 cm. Z kolei miniładowarka Avant to niezwykle zwrotna, niewielka i komfortowa maszyna, ceniona przez bardzo wielu operatorów.
– Jesteśmy w stanie w pełni zagwarantować kompatybilność urządzenia z każdym rodzajem kostki brukowej, dzięki bacznej obserwacji tego rynku oraz pojawiających się nowych produktów – dodaje Michał Sieńko.
Producent od 1998 roku stale pracuje nad rozwojem technologicznym swoich urządzeń, dzięki czemu oferowane dziś układarki do kostki brukowej spełniają potrzeby współczesnych inwestorów oraz wykonawców.

Układarka z hydraulicznym systemem sterowania
Układarka do kostki brukowej EVOBRUK 420 cechuje się pełnym wyposażeniem hydraulicznym, łącznie z automatycznym systemem sterowania. Urządzenie pozwala układać wszystkie typy kostki brukowej i posiada rotator obrotu ciągłego 360°. Wyposażona w drążek dociskowy maszyna umożliwia zepchnięcie układanej warstwy kostki, a ruchome boczne ramiona układarki do kostki brukowej wyposażono w adaptery, dzięki czemu mogą one precyzyjnie przesuwać kostkę (opcja – jodełkowy i jodełkowy 45º). Urządzenie pozwala na rozsuwanie rzędów kostki brukowej, jak również płyt chodnikowych względem siebie. Chwytak do kostki brukowej Hunklinger posiada innowacyjny system TWIST, za sprawą którego może podnieść warstwę bruku nawet z nierówno ułożonej palety!

 

chwytak do kostki brukowej

fot. Serafin

Do 1200 m² na dobę z układarką do kostki brukowej
Zaawansowane technologicznie chwytaki do kostki brukowej Hunklinger pozwalają układać 1m² kostki w 30 sekund, co w przeliczeniu daje aż 1200 m² na dobę, przy zachowaniu jednorodnej jakości oraz dokładności. Jednak układarka do kostki brukowej EVOBRUK daje użytkownikom jeszcze więcej korzyści.
– Chwytak do kostki brukowej to tylko jedna z wielu przystawek, jakie można zastosować z miniładowarką Avant. Inwestycja w rozwiązanie EVOBRUK staje się zatem uniwersalnym zakupem, bowiem urządzenie pozwoli w przyszłości poszerzyć działalność bez konieczności ponoszenia kolejnych kosztów. Ogromnym walorem jest także cena tego zestawu, który kosztuje mniej niż samojezdna układarka – wyjaśnia Michał Sieńko.
EVOBRUK to więcej niż układarka do kostki brukowej. Cena, która zwraca się bardzo szybko oraz możliwości, które daje ten zestaw to inwestycja w prawdziwy rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.serafin-maszyny.com

32-088 Przybysławice, ul. Widokowa 1, woj. małopolskie
tel. 12 43 44 100,