Maszyny budowlane – zdradzamy tajniki sukcesu w usługach!

Wiertnice do maszyn budowlanych

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego przegrywasz kolejne przetargi? Chciałbyś zwiększyć konkurencyjność swojej firmy na polu usług maszynami budowlanymi, ale nie wiesz kto i jak może Ci pomóc w tej trudnej branży? Znamy odpowiedź na te pytania! Firma Serafin Maszyny pomogła już niejednej firmie, współpracując z setkami klientów, którzy zdecydowali się zakupić jeden z jej flagowych produktów – wiertnicę Digga!

Wielu klientów po zakupie jednej wiertnicy już w przeciągu roku dokupiło kolejny napęd lub wiertło o innej średnicy. Świadczy to niezbicie o jakości produktów Digga, a także zaufaniu klientów do tej marki, oraz o tym, że użytkownicy wiertnic Digga wysoką cenią też współpracę z firmą Serafin Maszyny.

Australijska jakość i lata doświadczenia
Australijska firma Digga z powodzeniem projektuje i produkuje doskonałej jakości wiertnice już przeszło 30 lat. W Polsce produkty Digga pojawiły się za sprawą firmy Serafin P.U.H Andrzej Serafin 10 lat temu, a z każdym upływającym rokiem zainteresowanie napędami oferowanymi przez to przedsiębiorstwo wzrasta.

Dlaczego napęd Digga?
Na czym polega wyjątkowość urządzeń Digga? Przede wszystkim na tym, że Digga to imponujący moment obrotowy w połączeniu z niewielkim zapotrzebowaniem mocy zasilającej. Napędy składają się z silnika hydraulicznego i przekładni planetarnej, na którą producent udziela aż 5-letniej gwarancji. Nie bez znaczenia są też stosunkowo niewielkie gabaryty wiertnicy, które umożliwią bezproblemowy transport na miejsce pracy.

 

wiertnice do maszyn budowlanych wiertnice do maszyn budowlanychfot. Serafin Maszyny

 

Napęd Digga- odpowiedni dla niemal każdej maszyny roboczej!
Jesteś właścicielem kilkusetkilogramowej koparki, mini-ładowarki, czy ładowarki typu skid-steer? A może pracujesz na urządzeniach o większych gabarytach – kilkutonowej koparko-ładowarce, koparce kołowej lub gąsiennicowej? Nawet jeśli twoją maszyną roboczą jest żuraw samochodowy, urządzenie palownicze czy wiertnicze – wszystkie maszyny tego typu współpracują z urządzeniami Digga!

Napęd Digga – niezbędny niemal na każdym placu budowy!
Twoja firma specjalizuje się w budowie dróg mostów, autostrad, czy linii trakcyjnych? A może wykonuje prace przy budowie fundamentów? Przy wszystkich tych zadaniach niezbędne jest wykonywanie odwiertów, które precyzyjnie i szybko można wykonać z napędem wiertniczym Digga!

 

wiertnice do maszyn budowlanychfot. Serafin Maszyny

 

Innowacyjne rozwiązania
Świetna jakość, nieustanny rozwój – oto dewiza firmy Digga. I nie są to puste słowa – o czym może świadczyć choćby innowacyjne rozwiązanie, jakim jest system pionowania „Diggalign”. Daje on możliwość kontroli pionu wkręcania się wiertła wprost z kabiny operatora, co wpływa na podniesienie standardów bezpieczeństwa – operator przez cały czas czuwa nad jakością wykonywanego odwiertu. Z systemem Diggalign nie potrzeba już dodatkowych osób do prac pomocniczych, co w konsekwencji nie tylko zwiększa poczucie bezpieczeństwa, ale również redukuje poniesione przez Ciebie koszty!

Twoja satysfakcja jest najważniejsza!
Produkty Digga są dostosowane do potrzeb klientów – w zależności od specyfiki pracy klienci mogą wybierać między napędami serii Premium Drive, SupaDrives, Mega Drives i Ultra Drives.
Cel zawsze jest jeden – aby urządzenie służyło jak najlepiej. Tak więc w zależności od terenu, w którym wykonywane będą odwierty, można ściśle dopasować sprzęt do podłoża. Przy standardowym terenie rekomenduje się najpopularniejsze wśród polskich klientów, małe, ale mocne modele PDX2 lub PD4.

 

wiertnice do maszyn budowlanychfot. Serafin Maszyny

 

Jeśli natomiast prace mają być przeprowadzane na wymagającym terenie, np. na mocno podmokłych gruntach, będą wymagały użycia bardziej specjalistycznego sprzętu. Zastosowanie znajdą tu wiertła Digga ze ślimakiem na pełnej długości i przelotem do betonu. Użycie tego rodzaju wierteł umożliwi wypełnienie otworu betonem podawanym bezpośrednio podczas wyciągania urobku. Podajnik betonu „Diggaswivelconnect” jest podwieszony bezpośrednio pod napędem, co umożliwia mu normalną pracę, gdy wąż pompy betonu jest na stałe podłączony do podajnika. Inaczej ma się sytuacja z tradycyjnymi wiertłami, posiadającymi boczny wlot betonu, który uniemożliwia wykręcanie lub dokręcanie wiertła w gruncie.
Świetna jakość, nieustanna praca nad ulepszaniem produktów – to dewiza australijskiej firmy Digga. Dlatego też zastanawiając się na zakupem wiertnicy warto zapoznać się z jej ofertą!

Więcej informacji na stronie: www.serafin-maszyny.com

 


Liczba odwiedzin: 212 | Data publikacji: 2015-07-28

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Wśród podstawowych usług wielu firm budowlanych jest...
Zawsze na wysokości zadania Istniejąca już od czterech...
28.02.2019 | Beton komórkowy
Pianobeton jest znanym materiałem budowlanym, a liczba...
wiercenie
Żelbet to jeden z najtrwalszych materiałów konstrukcyjnych....
Jeśli myślisz o otwarciu firmy rentalowej, albo...
Budowa parkingów, placów i ulic od teraz...
To, co wyróżnia rusztowania PERI, to niezwykle...
Ciągnik rolniczy, leśny, komunalny – to tylko...
mini ładowarka rolnicza
Profesjonalizacja rynku to dziś nie tylko zwiększanie...
Maszynowe układanie kostki brukowej pozwoli znacznie szybciej...
Statystyki GUS-u dotyczące wypadków przy pracy są...
Producenci maszyn budowlanych stoją dziś przed dużymi...
Obok rynku IT jedną z najprężniej i...
Spółka MISTA ze Stalowej Woli jest związana...
Jakość, kompleksowość, profesjonalizm – te trzy słowa...
To, jak ważne jest efektywne i szybkie...
Firma JCB wprowadza na rynek nowy 18-metrowy...
„Kto nie idzie do przodu, ten się...
Podstawą wyposażenia firm budowlanych jest właściwie skompletowana...
Równiarka drogowa to podstawowa maszyna wykorzystywana przez...
Nowoczesne gospodarstwo rolne to obecnie dobrze zorganizowane...
Cramo Group to wiodąca firma w branży...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. łódzkie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. małopolskie

Słowa kluczowe: wiertnica do maszyn budowlanych, wiertnice