To już 7. edycja tych popularnych targów budowlanych i maszyn roboczych. Najbliższe eROBOCZE SHOW odbędzie się już 26 października (sobota) w Grodzisku Mazowieckim, przy ulicy Logistycznej, w godzinach 9.00-17.00. Na tych, których interesują m.in. maszyny budowlane i szeroko pojęte maszyny robocze, czeka wiele atrakcji, m.in. dynamiczne pokazy maszyn, wystawa sprzętu roboczego, rywalizacja w ramach Polskiej Ligi Operatorów, strefa serwisowa, animacje dla dzieci, prelekcje branżowe, konkursy na maszynach dla publiczności, a nawet porady prawne dla przedsiębiorców i operatorów maszyn.

SERAFIN P.U.H. to firma z rodzinnymi tradycjami, obecna na rynku od blisko 15 lat. Serafin Maszyny to wyłączny dystrybutor na Polskę wielu prestiżowych międzynarodowych marek maszyn roboczych. W ofercie firmy znajdują się m.in. maszyny budowlane, komunalne, ogrodnicze, rolnicze i dla przemysłu zbożowo-nasiennego. Główne płaszczyzny działalności SERAFIN P.U.H. to sprzedaż i serwis maszyn, w tym właśnie wspomnianych maszyn budowlanych i roboczych.

Serafin Maszyny tradycyjnie już będą obecne na eROBOCZE SHOW Grodzisk Mazowiecki. SERAFIN P.U.H. zaprezentuje tam:

  • miniładowarki teleskopowe AVANT (Finlandia)
  • wiertnice do maszyn budowlanych i koparki łańcuchowe DIGGA (Australia)
  • osprzęt hydrauliczny DYNASET (Finlandia)
  • chwytaki wielofunkcyjne i chwytaki do kostki brukowej HUNKLINGER (Niemcy)
  • mulczery do koparek 4mach.com.
fot. SERAFIN 

Poznaj uznane światowe marki i produkty dystrybuowane przez SERAFIN P.U.H:

AVANT:

Firma Avant Tecno w fabryce w Finlandii już od 1991 roku produkuje z powodzeniem wykorzystywane na całym świecie wielofunkcyjne ładowarki teleskopowe. W Polsce miniładowarki przegubowe Avant dystrybuowane są wyłącznie przez SERAFIN P.U.H., już od 2002 roku. Od tamtej pory firma Andrzeja Serafina sprzedała ponad 1200 ładowarek i innych narzędzi wymiennych fińskiego producenta, a tych ostatnich w ofercie jest więcej niż 200.

Na eROBOCZE SHOW Grodzisk Mazowiecki 2019 Avant Polska zademonstruje potencjał uniwersalnych miniładowarek Avant 635, którą będzie można podziwiać przy pracach ziemnych, a także Avant 423 w połączeniu z chwytakami niemieckiej marki Hunklinger.

fot. SERAFIN 

DIGGA:

Wiertnice Digga to gwarancja ponad 30-letniego doświadczenia. Australijska marka tworzy czołowe w skali globalnej przekładnie planetarne, stworzone do napędów wiertniczych. Są to napędy wiertnicze z łatwym doborem, dostosowane do tonażu konkretnej maszyny. Wiertnice do maszyn budowlanych to nie wszystko, w ofercie firmy Digga są też koparki łańcuchowe jako przystawki do maszyn budowlanych.

26 października, na eROBOCZE SHOW Grodzisk Mazowiecki, pojawią się następujące urządzenia DIGGA:

wraz z 4 wiertłami:

  • wiertło A4TL 100 mm
  • wiertło A4TL 150 mm
  • wiertło A4TL 250 mm
  • wiertło A4TL 400 mm.
fot. SERAFIN 

DYNASET:

DYNASET Oy to lider w projektowaniu m.in. generatorów prądu, pomp wysokiego ciśnienia, kompresorów powietrza oraz innych urządzeń hydraulicznych. Na rynku urządzeń hydraulicznych marka Dynaset funkcjonuje z sukcesami już od blisko 30 lat. Firma może pochwalić się przy tym bogatym doświadczeniem w projektowaniu i produkcji urządzeń, które przetwarzają moc maszyn roboczych w energię elektryczną, wysokie ciśnienie oraz sprężone powietrze.

Odwiedzający targi eROBOCZE SHOW 2019 w ramach 7. edycji tego jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży maszyn roboczych i budowlanych będą mogli na własne oczy zapoznać się z działaniami takich urządzeń, jak:

HUNKLINGER:

Niemiecka marka Hunklinger to m.in. wielofunkcyjne chwytaki do głazów, krawężników czy wszelkiej galanterii betonowej; jak również chwytaki do kostki brukowej. Urządzenia zaprojektowane tak, by podnieść i ułożyć każdy rodzaj bruku i płyt chodnikowych, przeznaczone do współpracy z szeroką gamą maszyn budowlanych – od miniładowarek poczynając, a na koparkach w klasie powyżej 8 ton kończąc.

Spośród rozległej oferty dystrybuowanych przez SERAFIN P.U.H. maszyn i narzędzia Hunklinger, przy ul. Logistycznej w Grodzisku Mazowieckim pojawią się:

W zestawieniu ze wspomnianą wcześniej miniładowarką Avant 423 jako nośnikiem.

fot. SERAFIN 

4MACH:

4mach.com prowadzi sprzedaż maszyn i osprzętu budowlanego, oferując profesjonalny sprzęt dla firm. Flagowym produktem dystrybuowanym przez Serafin Maszyny są kosiarki bijakowe.

Na eROBOCZE SHOW zostaną dokładnie zaprezentowane:

fot. SERAFIN 

W bogatej ofercie maszyn budowlanych i roboczych SERAFIN P.U.H. nawet najbardziej wymagający profesjonaliści oraz pasjonaci maszyn i narzędzi roboczych znajdą coś dla siebie. A na każde, choćby najtrudniejsze pytanie, z przyjemnością odpowiedzą wykwalifikowani reprezentanci Serafin Maszyny.

Targi maszyn roboczych i budowlanych eROBOCZE SHOW Grodzisk Mazowiecki 2019 już 26 października (sobota), w godzinach 9.00-17.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny!

32-088 Przybysławice, ul. Widokowa 1, woj. małopolskie
tel. 12 43 44 100,