W Polsce sprzedaż maszyn do prac brukarskich, komunalnych i niwelacji marki Knikmops i Rolmops prowadzi firma Inter Import-Export. Posiada ona wyłączność nie tylko na sprzedaż, ale również na serwis i wynajem maszyn do robót brukarskich i komunalnych. Firma działa na polskim rynku od 2000 r. i reprezentuje belgijskiego producenta Gebr. GEENS N.V, znanego na całym świecie od ponad 25 lat.

 

maszyny do niwelacji terenu maszyny do prac komunalnychfot. Inter Import-Export

 

Maszynowe układanie kostki brukowej z maszyną Rollmops
Najciekawszym urządzeniem w ofercie firmy Inter Import-Export jest maszyna   Rollmops. Przeznaczona do maszynowego układania kostki brukowej, posiada szeroką gamę oprzyrządowania pozwalającą na wykonywanie wszelkich robót takich jak: układanie każdego rodzaju kostki brukowej przeznaczonej do układania mechanicznego, płyt ażurowych, trylinki, płyt jomb czy układania krawężników w systemie mechanicznym lub podciśnieniowym Vacum. Dodatkowe oprzyrządowanie stanowią także zamiatarki i łyżki do transportu różnorodnych materiałów oraz wózek do transportu kostki brukowej. Dlatego może być wykorzystywana we wszelkich pracach pomocniczych, takich jak podwożenie plantu (piasek, beton), do dowozu materiałów i prac porządkowych oraz do zamulania piasku w fugi po ułożeniu kostki.
Maszyna ta charakteryzuje się dużą zwrotnością (obrót w miejscu o 360°), prostą obsługą (hydraulika) i małymi gabarytami. Doskonale radzi sobie zarówno na kostce jak i w terenie, jest niezastąpiona przy układaniu dużych placów ale też chodników, ścieżek rowerowych i dróg.

 

rollmops maszyna do układania bruku inter import export maszyn do ukladania kostki brukowejfot. Inter Import-Export

 

Wielofunkcyjne mini ładowarki o dużym udźwigu Knikmops
W ofercie firmy Inter Import-Export znajduje się również rodzina maszyn Knikmops.  Mini ładowarka Knikmops występuje w trzech modelach: 90, 130, 250 i mogą być idealną pomocą we wszelkich pracach ogrodniczych, komunalnych, porządkowych oraz wielu innych. Ich wielofunkcyjność potwierdza fakt, że w ofercie znajduje się ponad 50 różnych, dedykowanych im osprzętów. Są to między innymi: 20 rodzajów łyżek, szczypce do transportu różnych materiałów (kamieni, krawężników, itd.), widelec do zbierania i podnoszenia kostki lub kamienia z istniejącego podłoża lub stosu surowca.
Jeżeli chodzi o prace ziemne to maszyna wyposażona jest w mechaniczny nóż do wycinania rowów, narzędzie przeznaczone do szybkiego niwelowania terenu systemem nanoszenia piasku. Knikmops – mini ładowarka radzi sobie również w pracach komunalnych, dzięki osprzętowi w postaci obrotowej szczotki czyszczącej, wózka widłowego, szczęk do siana, słomy i obornika, świdra do wykonywania otworów w ziemi, kosiarki do trawy, zbiornika na paszę, pługa do odgarniania ziemi oraz śniegu i wielu innych.

 

maszyny do prac brukarskichfot. Inter Import-Export

 

Prezentacja maszyn na placu budowy
Swój sukces sprzedażowy firma Inter Import-Export zawdzięcza m. in. temu, że jedną z gałęzi jej działalności są usługi maszynowego układania bruku na terenie całego kraju. W związku z tym świadomość na temat sprzedawanych maszyn rośnie, a dodatkowo każdy z klientów zainteresowany wielofunkcyjnymi mini ładowarkami oraz maszynami do prac brukarskich Knikmops i Rollmops może zapoznać się z nimi i ich możliwościami bezpośrednio na placu budowy. W zakresie układania kostki brukowej Inter Import-Export współpracuje z takimi kontrahentami jak m.in.: PTB Sp. z o.o. Antoni Chamski – Złotoryja, Budrim Sp. z o.o. – Wrocław, Bruk-Bud Danuta Człapińska – Kamion i Daw-Bruk – Grodków.
Do usług firmy należy również zaliczyć szkolenia operatorów, wynajem maszyn oraz pełen serwis sprzedawanych urządzeń. Klienci po zakupie maszyny mogą liczyć na szybką pomoc techniczną. Serwis reaguje w ciągu 24 godzin od zgłoszenia awarii, ponieważ wszystkie części zamienne są dostępne w siedzibie firmy.   

 

knikmops z teleskopemfot. Inter Import-Export

 

Z pełną ofertą sprzedaży maszyn brukarskich i wielofunkcyjnych mini ładowarek o dużym udźwigu można zapoznać się na stronie: www.inter-import-export.pl

 

 

 

63-940 Bojanowo, ul. Piaskowa 5, woj. wielkopolskie
tel. 655456510, 609454543,