Maszyny do prac brukarskich, komunalnych i niwelacji terenu

Wielofunkcyjne maszyny Knikmops i Rollmops

Zwiększenie wydajności – ten cel przede wszystkim przyświeca firmom, których zlecenia dotyczą układania kostki brukowej na dużych powierzchniach. Mogą go osiągnąć, dzięki mechanizacji pracy przy pomocy maszyn Rollmops i Knikmops.

W Polsce sprzedaż maszyn do prac brukarskich, komunalnych i niwelacji marki Knikmops i Rolmops prowadzi firma Inter Import-Export. Posiada ona wyłączność nie tylko na sprzedaż, ale również na serwis i wynajem maszyn do robót brukarskich i komunalnych. Firma działa na polskim rynku od 2000 r. i reprezentuje belgijskiego producenta Gebr. GEENS N.V, znanego na całym świecie od ponad 25 lat.

 

maszyny do niwelacji terenu maszyny do prac komunalnychfot. Inter Import-Export

 

Maszynowe układanie kostki brukowej z maszyną Rollmops
Najciekawszym urządzeniem w ofercie firmy Inter Import-Export jest maszyna   Rollmops. Przeznaczona do maszynowego układania kostki brukowej, posiada szeroką gamę oprzyrządowania pozwalającą na wykonywanie wszelkich robót takich jak: układanie każdego rodzaju kostki brukowej przeznaczonej do układania mechanicznego, płyt ażurowych, trylinki, płyt jomb czy układania krawężników w systemie mechanicznym lub podciśnieniowym Vacum. Dodatkowe oprzyrządowanie stanowią także zamiatarki i łyżki do transportu różnorodnych materiałów oraz wózek do transportu kostki brukowej. Dlatego może być wykorzystywana we wszelkich pracach pomocniczych, takich jak podwożenie plantu (piasek, beton), do dowozu materiałów i prac porządkowych oraz do zamulania piasku w fugi po ułożeniu kostki.
Maszyna ta charakteryzuje się dużą zwrotnością (obrót w miejscu o 360°), prostą obsługą (hydraulika) i małymi gabarytami. Doskonale radzi sobie zarówno na kostce jak i w terenie, jest niezastąpiona przy układaniu dużych placów ale też chodników, ścieżek rowerowych i dróg.

 

rollmops maszyna do układania bruku inter import export maszyn do ukladania kostki brukowejfot. Inter Import-Export

 

Wielofunkcyjne mini ładowarki o dużym udźwigu Knikmops
W ofercie firmy Inter Import-Export znajduje się również rodzina maszyn Knikmops.  Mini ładowarka Knikmops występuje w trzech modelach: 90, 130, 250 i mogą być idealną pomocą we wszelkich pracach ogrodniczych, komunalnych, porządkowych oraz wielu innych. Ich wielofunkcyjność potwierdza fakt, że w ofercie znajduje się ponad 50 różnych, dedykowanych im osprzętów. Są to między innymi: 20 rodzajów łyżek, szczypce do transportu różnych materiałów (kamieni, krawężników, itd.), widelec do zbierania i podnoszenia kostki lub kamienia z istniejącego podłoża lub stosu surowca.
Jeżeli chodzi o prace ziemne to maszyna wyposażona jest w mechaniczny nóż do wycinania rowów, narzędzie przeznaczone do szybkiego niwelowania terenu systemem nanoszenia piasku. Knikmops – mini ładowarka radzi sobie również w pracach komunalnych, dzięki osprzętowi w postaci obrotowej szczotki czyszczącej, wózka widłowego, szczęk do siana, słomy i obornika, świdra do wykonywania otworów w ziemi, kosiarki do trawy, zbiornika na paszę, pługa do odgarniania ziemi oraz śniegu i wielu innych.

 

maszyny do prac brukarskichfot. Inter Import-Export

 

Prezentacja maszyn na placu budowy
Swój sukces sprzedażowy firma Inter Import-Export zawdzięcza m. in. temu, że jedną z gałęzi jej działalności są usługi maszynowego układania bruku na terenie całego kraju. W związku z tym świadomość na temat sprzedawanych maszyn rośnie, a dodatkowo każdy z klientów zainteresowany wielofunkcyjnymi mini ładowarkami oraz maszynami do prac brukarskich Knikmops i Rollmops może zapoznać się z nimi i ich możliwościami bezpośrednio na placu budowy. W zakresie układania kostki brukowej Inter Import-Export współpracuje z takimi kontrahentami jak m.in.: PTB Sp. z o.o. Antoni Chamski – Złotoryja, Budrim Sp. z o.o. – Wrocław, Bruk-Bud Danuta Człapińska – Kamion i Daw-Bruk – Grodków.
Do usług firmy należy również zaliczyć szkolenia operatorów, wynajem maszyn oraz pełen serwis sprzedawanych urządzeń. Klienci po zakupie maszyny mogą liczyć na szybką pomoc techniczną. Serwis reaguje w ciągu 24 godzin od zgłoszenia awarii, ponieważ wszystkie części zamienne są dostępne w siedzibie firmy.   

 

knikmops z teleskopemfot. Inter Import-Export

 

Z pełną ofertą sprzedaży maszyn brukarskich i wielofunkcyjnych mini ładowarek o dużym udźwigu można zapoznać się na stronie: www.inter-import-export.pl

 

 

 

63-940 Bojanowo, ul. Piaskowa 5, woj. wielkopolskie
tel. 655456510, 609454543,


Liczba odwiedzin: 1641 | Data publikacji: 2013-11-29

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Marka Strassmayr, która posiada swoje korzenie w...
Każdy budowlaniec wie, że na efekt finalny...
Betoniarnie mobilne to przyszłość branży budowlanej. Do...
Obok rynku IT jedną z najprężniej i...
Spółka MISTA ze Stalowej Woli jest związana...
Równiarka drogowa to podstawowa maszyna wykorzystywana przez...
Rozmowa z Krzysztofem Madzińskim, Prezesem firmy MISTA...
W branży leśnej, drogownictwie i firmach komunalnych...
Działają od 1991 roku i nie szukają...
Firmy komunalne, drogowe, z branży leśnej to...
31.07.2019 | Techniki zamocowań
Firma Bandimex to niemiecka precyzja i dokładność...
Budowa parkingów, dróg, obsługa zaplecza produkcyjnego –...
Ciągnik rolniczy, leśny, komunalny – to tylko...
rozbiórki budynków
Prace wyburzeniowe wymagają ogromnej wiedzy oraz doświadczenia....
10.10.2017 | Składy budowlane
Coraz częściej przy wyborze sprzętu budowlanego i...
Poszukiwanie przez przedsiębiorstwa i sektor prywatny tańszych...
Ładowarki kołowe to najczęściej używane maszyny w przemyśle....
Rozdrabnianie gałęzi to jeden z pomysłów na...
Zrębki drzewne są produktem, który nie musi...
Wykonawcy robót w budownictwie przemysłowym coraz częściej...
Współczesna tendencja do automatyzowania procesów produkcyjnych obejmuje...
Budowa parkingów, placów i ulic od teraz...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. śląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. małopolskie
woj. łódzkie

Słowa kluczowe: maszyny drogowe, maszyny brukarskie, maszyna do układania bruku, rollmops, sprzęt brukarski, urządzenie do kładzenia ostki, układarka kostki brukowej, układanie kostki brukowej, usługi brukarskie
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy