Supergroszek – paliwo dla wymagających

Firma EN22 od samego początku istnienia miała jasno sprecyzowany cel: zapewnić kompleksową obsługę w zakresie dostaw paliw odnawialnych zarówno odbiorcom indywidualnym, jak i sektorowi energetycznemu. Obecnie przedsiębiorstwo ma swoje biura w Warszawie oraz Myślenicach, skąd zaopatruje firmy reprezentujące najważniejsze gałęzie gospodarki, m.in. ciepłownie, mieszalnie, cementownie, cukrownie, składy opałowe oraz firmy pośredniczące. Jako sprawdzony dostawca, oferujący węgiel i biomasę spełniające wymogi Prezesa URE i Energetyki Zawodowej, wśród odbiorców spółki znajdują się wiodące na rynku grupy energetyczne, jak Enea, PGE i Tauron Polska Energia.

Rozbudowane zaplecze logistyczne, wiedza, doświadczenie oraz nacisk na rozwój sprawiły, że oferowane produkty z trzech linii: Supergroszek, Supergroszek Standard, Supergroszek Economy mają doskonałe opinie wśród klientów indywidualnych i instytucjonalnych, co pozwala firmie na sukcesywne powiększanie sieci sprzedaży o kolejne sektory rynku.

fot. EN22

Supergroszek – opinie konsumentów na wagę złota

Flagowym rozwiązaniem premium z oferty firmy EN22 jest Supergroszek, a pozytywne opinie dotyczącego tego produktu są pochodną jego świetnych parametrów: wysokiej wartości opałowej 29-27 MJ/kg, niskiej zawartości siraki (<0,6%) i popiołu (<7%) oraz niskiej zawartości wilgoci (<10%). Klienci, którzy poszukują bardziej ekonomicznego rozwiązania, wybierają z kolei ekogroszek Supergroszek Standard, o takiej samej zawartości siarki, popiołu i wilgoci oraz nieco niższej wartości opałowej (27-25 MJ/kg).

Dużą popularnością cieszy się też Supergroszek Economy o wartości opałowej 26-24 MJ/kg, które zaspokaja potrzeby zarówno odbiorców indywidualnych, instytucjonalnych, jak i zakładowych.

Rozpoczęliśmy również prace nad wdrożeniem zupełnie nowego produktu – peletu drzewnego. Szczegółowa oferta za niedługo pojawi się na naszej stronie: supergroszek.pl

fot. EN22

Każdej zimy w naszym kraju powtarza się ten sam scenariusz – wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego rusza medialna burza wokół trującej chmury smogu, która wisi nad naszymi głowami. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, skoro pod względem emitowanych do atmosfery zanieczyszczeń jesteśmy w niechlubnej europejskiej czołówce. Podjęcie decyzji o wyborze kotła, który umożliwi spalanie przyjaznych środowisku paliw jest więc w praktyce decyzją mającą bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Pamiętajmy jednak, że w nowoczesnych kotłach na paliwa stałe nie można spalać niczego poza paliwem, do którego zostały one przystosowane. Ponadto, im lepsza jakość paliwa, tym większe korzyści inwestora.

Nie ma więc sensu oszczędzać na pellecie czy ekogroszku, tym bardziej, że nawet produkty z najwyższej półki, atestowane i z wysoką wartością opałową, choć nieco droższe od najtańszych paliw oferowanych przez supermarkety, wciąż pozostają jednym z najbardziej opłacalnych ekonomicznie źródeł energii opałowej. Oprócz dobrych opinii, Supergroszek, posiada także atesty i certyfikaty, które dają gwarancję, że inwestujemy w produkt najwyższej klasy. To właśnie wysoka wartość opałowa i niska zawartość siarki i popiołu w połączeniu z nowoczesnym kotłem na paliwa stałe pozwoli na ekologiczne i zarazem ekonomiczne wytwarzanie energii grzewczej.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: supergroszek.pl

00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31, woj. mazowieckie
tel. +48 664 93 00 93,