Klimatyzator ścienny TCL Elite z Wi-Fi

Oddychaj zdrowym powietrzem!

Klimatyzator ścienny TCL serii Elite to nowość, jaką do swojego portfolio wprowadziła firma Lindab, wiodący producent rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji. Decyzja o nawiązaniu współpracy ze znanym koncernem TCL, oferującym klimatyzatory z Wi-Fi Elite to odpowiedź na sygnały płynące z rynku i zapotrzebowanie klientów ceniących najwyższą jakość, nowoczesne rozwiązania technologiczne i dobrą relację jakości do ceny.

Klimatyzator ścienny TCL serii Elite
Klimatyzatory serii Elite to nowe na rynku rozwiązanie skierowane do tych inwestorów, którzy poszukują dobrej jakości w przystępnej cenie. W ofercie Lindab znajdują się klimatyzatory ścienne Elite XA71 i Elite XA81 wyróżniające się stylowym, nowoczesnym wzornictwem i wysoką klasą energetyczną urządzeń A++/A+. Jednostki split klimatyzatorów TCL serii Elite wyposażone są w szereg nowoczesnych funkcji poprawiających komfort użytkowników w klimatyzowanym pomieszczeniu, wśród których znajdują się między innymi: I Feel – dodatkowy czujnik temperatury w pilocie, I Set – dedykowany przycisk dla ustawień osobistych, Inteligentny nawiew – tryb chłodnej mgiełki lub ciepły nawiew od dołu, czy Pamięć ustawień żaluzji.

 

 

Fot. Lindab

Klimatyzator z Wi-Fi
Obecnie klienci mają bardzo wysokie oczekiwania odnośnie parametrów, jakim musi sprostać nowoczesny klimatyzator. Wi-Fi to dziś jedna z kluczowych opcji, która pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie. Wbudowany moduł Wi-Fi w klimatyzatorze Elite pozwala zdanie i szybko ustawić pożądane parametry, takie jak temperatura, tryb pracy, prędkość działania wentylatorów, czy ustawić harmonogram działania urządzenia na cały tydzień z minutową dokładnością.

 

Fot. Lindab

6–warstwowy filtr – lepsze samopoczucie użytkowników
Nowoczesne klimatyzatory ścienne TCL wyposażone są kilka warstw filtrujących, których głównym zadaniem jest wychwycenie pyłów, drobnoustrojów, zapewnienie ochrony przed bakteriami oraz nieprzyjemnymi zapachami. Klimatyzator Elite XA81 z Wi-Fi wyposażony jest w 6-warstwowy filtr, który zapewnia poprawę jakości powietrza, chroni przed smogiem oraz skutecznie poprawia komfort osób znajdujących się w pomieszczeniu. Jedną z warstw filtra jest warstwa pokryta witaminą C – poprawiającą samopoczucie użytkowników, znajdujących się pomieszczeniu.

 

Fot. Lindab

Ekologiczny czynnik chłodniczy R32
Klimatyzatory ścienne Elite wykorzystują przyjazny dla środowiska, ekologiczny czynnik chłodniczy R32, poprawiający efektywność energetyczną urządzenia o 10% oraz obniżający tworzenie się efektu cieplarnianego GWP (Global Warming Potencial). Czynnik R32 jest także zgodny z wytycznymi rozporządzeń dotyczących f-gazów Unii Europejskiej.

Bezpieczna i komfortowa eksploatacja
Dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji wewnętrznej uzyskano wyciszenie urządzenia o 1-2 dB. Dzięki temu praca klimatyzatora ściennego Elite jest tak cicha jak ludzki szept.
Konstrukcja i przemyślany projekt urządzeń zapewnia pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Zastosowane rozwiązania w postaci braku fizycznego połączenia pomiędzy skondensowanymi skroplinami a elektronicznymi układami eliminuje ryzyko zalania i zwarcia, a użycie materiału BMC sprawia, że skrzynka elektryczna jest ognioodporna.

 

Klimatyzator ścienny TCL posiada funkcję auto-czyszczenia, która pozwala na pozbycie się z urządzenia zanieczyszczeń, jakie powstają podczas jego codziennej pracy. Specjalny 30-minutowy program czyszczący skutecznie usuwa brud, bakterie i zarazki, pozostawiając parownik w pełni wysterylizowany i gotowy do dalszej bezawaryjnej pracy.

 

Fot. Lindab

Ulepszona jednostka zewnętrzna
Jednostka zewnętrzna klimatyzatorów ściennych TCL Elite to ulepszony DC Inverter z inteligentnym algorytmem AI, dzięki któremu urządzenie szybciej, precyzyjniej i płynniej osiąga żądaną temperaturę. Jednostka zewnętrzna lepiej odprowadza wilgoć dzięki systemowi Anti-Icing. Zwiększona odporność na korozję, a także podwyższona szczelność, chroni jednostkę przed najpopularniejszymi awariami dotykającymi jednostki zewnętrzne, czyli przed: zalaniem, owadami i kurzem.

 

Fot. Lindab

Z kolei dzięki zmniejszeniu ilości śrub w panelu frontowym i tylnej obudowie aż o 23 sztuki, klimatyzatory ścienne TCL serii Elite są bardzo łatwe i szybkie w montażu (efektywność montażu wzrosła o 57,5%).

TCL to znany i obecny w 160 krajach na całym świecie chiński koncern produkujący innowacyjne produkty dla branż RTV i AGD oraz HVAC. Koncern posiada 23 instytuty badawcze oraz 22 fabryki produkcyjne (w tym ośrodki w Polsce), które zatrudniają 75 000 pracowników na całym świecie. W 2018 roku marka podpisała kontrakt reklamowy z jednym z najdroższych piłkarzy na świecie, brazylijskim napastnikiem Neymarem JR. Piłkarz tym samym stał się globalnym ambasadorem marki TCL na świecie.

 

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych TCL na terenie Polski jest Lindab. Więcej informacji na stronie: www.tcl.lindab-polska.pl

05-850 Wieruchów, ul. Sochaczewska 144, woj. mazowieckie
tel. +48 22 250 50 50,


Liczba odwiedzin: 1056 | Data publikacji: 2019-04-04

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Dobre opinie klientów o urządzeniach marki Daikin...
Klimatyzacja jest niezbędna w pomieszczeniach zamkniętych –...
Jak skutecznie klimatyzować obiekty komercyjne, aby obniżyć...
Jak pogodzić ekologiczny styl życia z wygodą?...
O ile jeszcze nasi rodzice i dziadkowie...
Odpowiedź na pytanie, czy warto zainwestować w...
Zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza pomiędzy pomieszczeniem, w...
Odpowiednia klimatyzacja i wentylacja obiektów wielkokubaturowych to...
Skutecznym i niezwykle ekonomicznym sposobem na oszczędności...
Inwestycja w energooszczędne pompy obiegowe oraz naczynia...
16.11.2020 | Izolacje
Energooszczędny, cienki, lekki, elegancki i łatwy w...
Firma Conexx®, specjalizująca się w budowie hal...
01.10.2020 | Elektroinstalatorstwo
Majątek firmy to nie zawsze zgromadzone w...
12.08.2020 | Stolarka otworowa
Ciepło, cieplej, gorąco... Nawet, jeśli tegoroczne lato...
Belimo to czołowy przedstawiciel branży w zakresie...
21.02.2020 | Automatyka domowa
Skuteczna integracja budynku to już fakt. To...
28.01.2020 | Domy prefabrykowane
Doświadczony producent domów modułowych Moodhouse spod Poznania...
toolmec-glowne
11.07.2019 | Wózki widłowe
Wózek widłowy diesel, elektryczny czy LPG? To...
Zapewnienie prawidłowych parametrów powietrza to podstawowe zadanie,...
domy drewniane
20.11.2018 | Domy drewniane
Czy możliwe jest połączenie nowoczesności i naturalności...
Efektywne klimatyzatory domowe z serii Etherea pracują...
20.04.2018 | Systemy budowlane
Przebywając we wnętrzu, bez względu na to...
22.03.2018 | Ogrzewanie
Rozwój technologii sprawia, że świadomie wybieramy takie...
Pleśń, grzyby, suche powietrze... nikomu nie trzeba...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. zachodniopomorskie
woj. opolskie
woj. wielkopolska

Słowa kluczowe: klimatyzacja, wentylacja, klimatyzator ścienny TCL Elite z WIFI, klimatyzator z Wi-Fi, ekologiczny czynnik chłodniczy R32
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy