Klimatyzator ścienny TCL Elite z Wi-Fi

Oddychaj zdrowym powietrzem!

Klimatyzator ścienny TCL serii Elite to nowość, jaką do swojego portfolio wprowadziła firma Lindab, wiodący producent rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji. Decyzja o nawiązaniu współpracy ze znanym koncernem TCL, oferującym klimatyzatory z Wi-Fi Elite to odpowiedź na sygnały płynące z rynku i zapotrzebowanie klientów ceniących najwyższą jakość, nowoczesne rozwiązania technologiczne i dobrą relację jakości do ceny.

Klimatyzator ścienny TCL serii Elite
Klimatyzatory serii Elite to nowe na rynku rozwiązanie skierowane do tych inwestorów, którzy poszukują dobrej jakości w przystępnej cenie. W ofercie Lindab znajdują się klimatyzatory ścienne Elite XA71 i Elite XA81 wyróżniające się stylowym, nowoczesnym wzornictwem i wysoką klasą energetyczną urządzeń A++/A+. Jednostki split klimatyzatorów TCL serii Elite wyposażone są w szereg nowoczesnych funkcji poprawiających komfort użytkowników w klimatyzowanym pomieszczeniu, wśród których znajdują się między innymi: I Feel – dodatkowy czujnik temperatury w pilocie, I Set – dedykowany przycisk dla ustawień osobistych, Inteligentny nawiew – tryb chłodnej mgiełki lub ciepły nawiew od dołu, czy Pamięć ustawień żaluzji.

SPRAWDŹ OFERTĘ KLIMATYZATORA ŚCIENNEGO

 

 

Fot. Lindab

Klimatyzator z Wi-Fi
Obecnie klienci mają bardzo wysokie oczekiwania odnośnie parametrów, jakim musi sprostać nowoczesny klimatyzator. Wi-Fi to dziś jedna z kluczowych opcji, która pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie. Wbudowany moduł Wi-Fi w klimatyzatorze Elite pozwala zdanie i szybko ustawić pożądane parametry, takie jak temperatura, tryb pracy, prędkość działania wentylatorów, czy ustawić harmonogram działania urządzenia na cały tydzień z minutową dokładnością.

 

Fot. Lindab

6–warstwowy filtr – lepsze samopoczucie użytkowników
Nowoczesne klimatyzatory ścienne TCL wyposażone są kilka warstw filtrujących, których głównym zadaniem jest wychwycenie pyłów, drobnoustrojów, zapewnienie ochrony przed bakteriami oraz nieprzyjemnymi zapachami. Klimatyzator Elite XA81 z Wi-Fi wyposażony jest w 6-warstwowy filtr, który zapewnia poprawę jakości powietrza, chroni przed smogiem oraz skutecznie poprawia komfort osób znajdujących się w pomieszczeniu. Jedną z warstw filtra jest warstwa pokryta witaminą C – poprawiającą samopoczucie użytkowników, znajdujących się pomieszczeniu.

 

Fot. Lindab

Ekologiczny czynnik chłodniczy R32
Klimatyzatory ścienne Elite wykorzystują przyjazny dla środowiska, ekologiczny czynnik chłodniczy R32, poprawiający efektywność energetyczną urządzenia o 10% oraz obniżający tworzenie się efektu cieplarnianego GWP (Global Warming Potencial). Czynnik R32 jest także zgodny z wytycznymi rozporządzeń dotyczących f-gazów Unii Europejskiej.

Bezpieczna i komfortowa eksploatacja
Dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji wewnętrznej uzyskano wyciszenie urządzenia o 1-2 dB. Dzięki temu praca klimatyzatora ściennego Elite jest tak cicha jak ludzki szept.
Konstrukcja i przemyślany projekt urządzeń zapewnia pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Zastosowane rozwiązania w postaci braku fizycznego połączenia pomiędzy skondensowanymi skroplinami a elektronicznymi układami eliminuje ryzyko zalania i zwarcia, a użycie materiału BMC sprawia, że skrzynka elektryczna jest ognioodporna.

ZOBACZ OFERTĘ KLIMATYZATORA ŚCIENNEGO TCL ELITE

 

Klimatyzator ścienny TCL posiada funkcję auto-czyszczenia, która pozwala na pozbycie się z urządzenia zanieczyszczeń, jakie powstają podczas jego codziennej pracy. Specjalny 30-minutowy program czyszczący skutecznie usuwa brud, bakterie i zarazki, pozostawiając parownik w pełni wysterylizowany i gotowy do dalszej bezawaryjnej pracy.

 

Fot. Lindab

Ulepszona jednostka zewnętrzna
Jednostka zewnętrzna klimatyzatorów ściennych TCL Elite to ulepszony DC Inverter z inteligentnym algorytmem AI, dzięki któremu urządzenie szybciej, precyzyjniej i płynniej osiąga żądaną temperaturę. Jednostka zewnętrzna lepiej odprowadza wilgoć dzięki systemowi Anti-Icing. Zwiększona odporność na korozję, a także podwyższona szczelność, chroni jednostkę przed najpopularniejszymi awariami dotykającymi jednostki zewnętrzne, czyli przed: zalaniem, owadami i kurzem.

 

Fot. Lindab

Z kolei dzięki zmniejszeniu ilości śrub w panelu frontowym i tylnej obudowie aż o 23 sztuki, klimatyzatory ścienne TCL serii Elite są bardzo łatwe i szybkie w montażu (efektywność montażu wzrosła o 57,5%).

TCL to znany i obecny w 160 krajach na całym świecie chiński koncern produkujący innowacyjne produkty dla branż RTV i AGD oraz HVAC. Koncern posiada 23 instytuty badawcze oraz 22 fabryki produkcyjne (w tym ośrodki w Polsce), które zatrudniają 75 000 pracowników na całym świecie. W 2018 roku marka podpisała kontrakt reklamowy z jednym z najdroższych piłkarzy na świecie, brazylijskim napastnikiem Neymarem JR. Piłkarz tym samym stał się globalnym ambasadorem marki TCL na świecie.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ KLIMATYZATORA ŚCIENNEGO TCL

 

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych TCL na terenie Polski jest Lindab. Więcej informacji na stronie: www.tcl.lindab-polska.pl

05-850 Wieruchów, ul. Sochaczewska 144, woj. mazowieckie
tel. +48 22 250 50 50, WWW: www.lindab-polska.pl


Liczba odwiedzin: 594 | Data publikacji: 2019-04-04

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Klimatyzacja jest niezbędna w pomieszczeniach zamkniętych –...
Jak skutecznie klimatyzować obiekty komercyjne, aby obniżyć...
Jak pogodzić ekologiczny styl życia z wygodą?...
O ile jeszcze nasi rodzice i dziadkowie...
Odpowiedź na pytanie, czy warto zainwestować w...
Zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza pomiędzy pomieszczeniem, w...
Odpowiednia klimatyzacja i wentylacja obiektów wielkokubaturowych to...
21.02.2020 | Automatyka domowa
Skuteczna integracja budynku to już fakt. To...
28.01.2020 | Domy prefabrykowane
Doświadczony producent domów modułowych Moodhouse spod Poznania...
toolmec-glowne
11.07.2019 | Wózki widłowe
Wózek widłowy diesel, elektryczny czy LPG? To...
Zapewnienie prawidłowych parametrów powietrza to podstawowe zadanie,...
domy drewniane
20.11.2018 | Domy drewniane
Czy możliwe jest połączenie nowoczesności i naturalności...
Efektywne klimatyzatory domowe z serii Etherea pracują...
20.04.2018 | Systemy budowlane
Przebywając we wnętrzu, bez względu na to...
22.03.2018 | Ogrzewanie
Rozwój technologii sprawia, że świadomie wybieramy takie...
Pleśń, grzyby, suche powietrze... nikomu nie trzeba...
01.09.2017 | Inwestycje budowlane
Szybkość, dokładność, kompleksowość – choć niemal każda...
05.08.2016 | Energia ekologiczna
Produkcja energii ze źródeł odnawialnych to dziś...
03.06.2016 | Ogrzewanie
Ogrzewanie sufitowe promieniowaniem podczerwonym to jeszcze wciąż...
Budynki znajdujące się w lokalizacji śródmiejskiej jak...
Troska o efektywność energetyczną budynków przekłada się...
08.01.2016 | Podnośniki
Grupa Haulotte, która na swoim koncie ma...
04.11.2015 | Stolarka otworowa
Budynki energooszczędne i pasywne muszą spełniać bardzo...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. podkarpackie
woj. opolskie

Słowa kluczowe: klimatyzacja, wentylacja, klimatyzator ścienny TCL Elite z WIFI, klimatyzator z Wi-Fi, ekologiczny czynnik chłodniczy R32
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy