Klimatyzator domowy ścienny split, wifi, R32

Rodzina klimatyzatorów TLC się powiększa!

Klimatyzator domowy ścienny jeszcze do niedawna można było uznać za rzecz zbędną w polskich warunkach, kojarząc tego typu urządzenia raczej z gorętszymi częściami globu. Obecnie, gdy następuje gwałtowne ocieplenie, coraz więcej osób decyduje się na montaż urządzeń, które pozwolą łatwiej przetrwać upalne lata. Rozbudowaną gamę urządzeń typu Split, z czynnikiem R32, sterowanych wifi znajdziemy w ofercie firmy Lindab, wiodącego producenta rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji.

Klimatyzator domowy SPLIT – serie Elite, Era i FMA

Klimatyzatory domowe ścienne serii Elite (modele XA71 i XA81), które już jakiś czas temu świętowały na polskim rynku swoją premierę, spotkały się z doskonałym przyjęciem ze strony klientów, doceniających w równej mierze parametry i wygodę obsługi (m.in. dzięki sterowaniu wifi), jak i za nowoczesny design, celnie odpowiadający na potrzeby wymagających pod tym względem klientów. Mocnym argumentem przemawiającym na korzyść klimatyzatorów domowych ściennych TCL jest też korzystny stosunek jakości do ceny.

fot. Lindab Sp. z o.o.

Podobne atuty mają też nowe klimatyzatory z wifi, które uzupełniły ofertę. Urządzenia Era YA11, podobnie jak sprawdzone modele Elite, wyróżniają się stylowym, eleganckim wzornictwem, jednak ich innowacyjność nie jest ograniczona tylko do ładnego „opakowania”. Przede wszystkim, podobnie jak klimatyzatory domowe SPLIT Elite, urządzenia Era wyróżniają się wysoką klasą energetyczną A++/A+ i wyposażone są w szereg nowoczesnych funkcji, które poprawiają komfort codziennego użytkowania. Są to rozwiązania takie jak np. dodatkowy czujnik temperatury w pilocie (I Feel), możliwość przywrócenia preferowanych ustawień osobistych (Autorestart), kod błędu pozwalający na szybszą i tańszą naprawę (Autodiagnostyka), tryb chłodnej mgiełki lub ciepły nawiew od dołu (Inteligentny nawiew), a także tryb nocny.

fot. Lindab Sp. z o.o.

Nowością w rodzinie klimatyzatorów domowych ściennych z wifi jest system TCL MULTI SPLIT serii FMA. To bardzo wygodne, oszczędne i wydajne rozwiązanie, które umożliwia podłączenie do jednej jednostki zewnętrznej od 1 do 4 jednostek wewnętrznych. Taki sposób klimatyzowania pomieszczeń szczególnie docenią te osoby, które stawiają na komfort każdego domownika z osobna dzięki możliwości ustawienia w każdym pomieszczeniu optymalnej dla niego temperatury.

fot. Lindab Sp. z o.o.

Klimatyzator z wifi, R32

Rozwiązaniem na miarę XXI wieku w nowych propozycjach marki TCL jest też moduł wifi w klimatyzatorze, który wbudowany jest standardowo w każdym urządzeniu marki TCL. To ukłon w stronę tych klientów, którym bliska jest idea inteligentnego domu, sterowanego zdalnie. Za pomocą specjalnej aplikacji użytkownik może sterować klimatyzatorem z wifi z poziomu smartfona czy tabletu, ustawiając żądaną temperaturę, przełączając tryb działania czy planując harmonogram pracy klimatyzatora domowego SPLIT na poszczególne dni.

Dla zwolenników rozwiązań ekologicznych duże znaczenie ma też fakt, że urządzenia wykorzystują przyjazny dla środowiska, ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który obniża tworzenie się efektu cieplarnianego, jak i poprawia efektywność energetyczną klimatyzatora.

Komfort i bezpieczeństwo – klimatyzator domowy ścienny

Dla klientów indywidualnych, którzy poszukują energooszczędnego, wydajnego klimatyzatora z wifi, szczególne znaczenie mają też parametry takie jak głośność pracy, która w prosty sposób przekłada się na komfort przebywania w domu. W urządzeniach TCL producent zastosował unikalną konstrukcję zewnętrzną, dzięki czemu generowane dźwięki zostały obniżone do 19 dB.

To również bezpieczeństwo w toku eksploatacji, zagwarantowane dzięki rozwiązaniom technicznym zastosowanym w jednostkach TCL, które ograniczają ryzyko zalania, zwarcia lub uszkodzenia. Klimatyzatory domowe SPLIT zaprojektowano tak, aby wyeliminować możliwość fizycznego połączenia pomiędzy skroplinami a elektronicznymi układami urządzeń. Ponadto sama skrzynka elektryczna, dzięki użyciu materiału MBC, jest ognioodporna.

fot. Lindab Sp. z o.o.

Producent wyposażył jednostki zewnętrzne klimatyzatorów domowych SPLIT w ulepszony DC Inverter z inteligentnym algorytmem AI, dzięki czemu szybciej, precyzyjniej i płynniej osiągane są żądane temperatury. System Anti-Icing pozwala lepiej odprowadzać wilgoć dzięki wielu kanalikom o odpowiednim nachyleniu. Zwiększona odporność na korozję, a także podwyższona szczelność, chroni jednostkę zewnętrzną przed najpopularniejszymi awariami: zalaniem, owadami i kurzem.

Wygodnym rozwiązaniem, sprzyjającym bezproblemowej eksploatacji, jest praktyczna funkcja autoczyszczenia, która pozwala na pozbycie się zanieczyszczeń z klimatyzatora: brudu, bakterii i zarazków. Ich usuwanie odbywa się w sposób automatyczny, wystarczy tylko uruchomić trwający 30 minut program czyszczący.

fot. Lindab Sp. z o.o.

Temperatury, jakie odnotowujemy latem, rosną z roku na rok i trudno liczyć na zmianę takiego stanu rzeczy. I nawet jeśli pokutuje przekonanie, że klimatyzatory są domeną ekskluzywnych apartamentów lub obiektów komercyjnych, to oferta firmy Lindab udowadnia, że na komfort w domu może pozwolić sobie każdy.

Więcej informacji na stronie: www.tcl.lindab-polska.pl

Firma TCL to znany i obecny w 160 krajach na całym świecie chiński koncern produkujący innowacyjne produkty dla branż RTV i AGD oraz HVAC. Przedsiębiorstwo posiada 23 instytuty badawcze oraz 22 fabryki produkcyjne (w tym ośrodki w Polsce), które zatrudniają 75 000 pracowników na całym świecie. W naszym kraju oficjalnym dystrybutorem innowacyjnych klimatyzatorów domowych ściennych tej marki jest firma Lindab, która w ostatnim czasie wprowadziła do oferty nowe rozwiązania.

05-850 Wieruchów, ul. Sochaczewska 144, woj. mazowieckie
tel. +48 22 250 50 50,


Liczba odwiedzin: 742 | Data publikacji: 2020-05-05

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Dach, obok elewacji, jest elementem wieńczącym dzieło,...
Klimatyzator ścienny TCL serii Elite to nowość,...
W czasach, w których każdego dnia wręcz...
Dziś, gdy w internecie możemy znaleźć całą...
Wybór klimatyzatora do domu jednorodzinnego lub mieszkania...
Na polskim rynku standardem jest wciąż wykorzystywanie...
XXI wiek to epoka, w której konsumenci...
Nowoczesne systemy wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem...
02.09.2020 | Ogrzewanie
Dostęp do własnej energii, wytwarzanej na przykład...
Bramy garażowe są coraz lepiej izolowane, dzięki...
Pleśń, grzyby, suche powietrze... nikomu nie trzeba...
Alergie, uczulenia, astma, nowotwory to plaga XXI...
23.08.2017 | Automatyka domowa
Nowoczesne budynki użyteczności publicznej czy zabudowa wielorodzinna...
Planując instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła...
03.11.2016 | Systemy kominowe
Choć w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym i pasywnym...
Najważniejszym celem wentylacji budynków jest dostarczenie do...
Gdyby wyłączyć muzykę i wyciszyć gwar ludzkich...
06.06.2016 | Grzejniki
Fakt, że wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła...
Wciąż dozwolona w polskim prawie budowlanym wentylacja...
Troska o efektywność energetyczną budynków przekłada się...
Każdy z nas wie dobrze, jak nieprzyjemne...
Termomodernizacja istniejących i powstających energooszczędnych domów wprowadza...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. wielkopolskie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. zachodniopomorskie
woj. opolskie
woj. wielkopolska
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: lindab, wentylacja, klimatyzacja, systemy dachowe, systemy elewacyjne, klimatyzator domowy ścienny,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy