In technology we trust

Innowacyjność, i co za tym idzie, jakość nowych technologii to znak rozpoznawczy Start Stop Energy Sp. z o. o. Stale poszukują rozwiązań przyszłościowych i cierpią na chroniczny głód wiedzy, bo stać w miejscu to tak jakby się cofać. Świadczą profesjonalne usługi w branży elektrycznej, ślusarskiej i spawalniczej w przemyśle okrętowym i lądowym. Firma wie, że nowoczesne technologie nie zabiorą ludziom pracy. Wręcz przeciwnie. Poszukują bardzo dobrze wykształconych oraz doświadczonych pracowników, takich jak:

  • automatyk,
  • elektromonter,
  • spawacz,
  • ślusarz (monter wyposażenia ślusarskiego),

To co cyfrowe jest też elektryczne

Ma to dalekosiężne skutki nie tylko dla sektora paliw i energii, jak zwykło się uważać, ale i dla takich właśnie pojedynczych firm. Specjaliści poszukiwani przez Start Stop Sp. z o. o. Energy muszą legitymować się znajomością swojej profesji i gotowością do poznania nowoczesnych rozwiązań. Tylko takie zapewnią klientom oczekiwaną satysfakcję. A dla firmy staną się gwarantem zdolności dostosowania się do indywidualnych potrzeb kontrahentów oraz wymogów rynku. Start Stop Energy Sp. z o. o. kompleksowo realizuje okablowanie – zarówno montaż, podłączanie, jak i układanie oraz ciągnięcie kabli o różnych napięciach. Wykonują weryfikację i modernizację, a także przeglądy istniejących instalacji elektrycznych lub uruchamiają, nadzorują, testują i od razu usuwają usterki. Tym samym oferując serwis całościowy. Z tak wykonaną elektryką cyfrowa (i każda inna) technologia nie ma prawa zawieść.

Światłowód to tętnica przepływu cyfrowej informacji

Podobnie zresztą jak sieć LAN. Start Stop Energy Sp. z o. o. realizuje montaż i podłączanie tych instalacji. Modelowo przygotowują do działania również najnowocześniejsze systemy monitorujące i przeciwpożarowe.
Każdego dnia technologia znajduje się w rękach fachowców. Dlaczego przemysł okrętowy i branża stoczniowa stawia na firmę Start Stop Energy Sp. z o. o. ?

Najlepsi chcą współpracować z najlepszymi

„Polski przemysł stoczniowy jest drugi w Europie i drugi na świecie.  To są coraz nowocześniejsze podmioty. Szczególnie polskie stocznie prywatne są konkurencyjne na rynku światowym, robią coraz bardziej skomplikowane statki o coraz większej wartości dodanej” – mówi Przemysław Roth, członek zarządu Rolls-Royce w Polsce. To polska myśl techniczna stworzyła ekologiczne napędy i jest motorem produkcji nowoczesnych jachtów. A tam gdzie jest nowoczesność, zaawansowana technologia i jakość nie może zabraknąć także Start Stop Energy Sp. z o. o. . Firma może pochwalić się chociażby doskonałą automatyką statkową.

Czas na doskonałość?

Tak. Start Stop Energy Sp. z o. o. jest doskonale przygotowana na wyzwania jakie stawia przemysłowi teraźniejszość i przyszłość. Wdrażając w życie ambitne i zaawansowane rozwiązania technologiczne prezentuje nie tylko globalną perspektywę, ale (tak jak tego chce) jest częścią postępu. Na ten postęp i rozwój stawia również u swoich pracowników.

Więcej o firmie na www.startstopenergy.com

83-110 Tczew, Chłodna 5A, woj. pomorskie
tel. +48 881 012 126,