Specjalnie dla architektów SONTE Poland uruchamia program partnerski. W jego ramach każdy partner będzie miał możliwość uzyskania preferencyjnych warunków współpracy z firmą oraz zarobku z prowizji od sprzedaży inteligentnej folii na okna i szyby.

Inteligentne folia na szyby – steruj swoją prywatnością
Sonte to inteligentna folia okienna, która pozwala na sterowanie prywatnością w domu, biurze, czy jakimkolwiek innym miejscu. Ta wyjątkowa folia ciekłokrystaliczna daje możliwość zmiany struktury szyby oddzielającej poszczególne pomieszczenia.

 

folia na szyby sonte folia na szyby sontefot. SONTE Poland

 

Dzięki ciekłym kryształom zlokalizowanym między dwoma warstwami folii można sterować jej przezroczystością poprzez dostarczanie odpowiedniego napięcia. Kiedy ciekłe kryształy otrzymują napięcie z zasilacza (czyli gdy folia okienna jest włączona), układają się w sposób regularny i dzięki temu zyskujemy efekt przezroczysty. Jeśli natomiast kryształy nie dostają napięcia z zasilacza (folia jest wyłączona), układają się one w sposób nieregularny i folia pozostaje matowa (mleczna). W efekcie zyskujemy przyciemniane szyby, których stopień zaciemnienia można regulować zarówno manualnie, jak i całkowicie bezprzewodowo – za pośrednictwem Internetu, poprzez tablet czy smartfon.
Inteligentna folia okienna zamontowana w nowoczesnym biurze pozwala w trakcie spotkania oddzielić część konferencyjną od przestrzeni open space. W zastosowaniach domowych idealnie sprawdza się w upalne lato lub w apartamentach o dużej przestrzeni z częścią mieszkalną, oddzieloną od np. sypialni tylko szklaną ścianką działową.

Jak to działa w praktyce?

SONTE to w dużej mierze rewolucja na rynku projektowania wnętrz. Ten wyjątkowy projekt został zrealizowany dzięki wsparciu 459 osób, w kampanii na Kickstarerze. W jej ramach zebrano ponad 230 tysięcy dolarów, które zostały przeznaczone na rozwój technologii, optymalizację kosztów produkcji i promocję na całym świecie.
Od premiery SONTE pozyskało ponad 20 zadowolonych klientów, realizując przy tym blisko 50 projektów.

Dla kogo inteligentna folia ciekłokrystaliczna?
Usługi firmy skierowane są zarówno dla osób prywatnych, jak i biznesowych. Folie SONTE świetnie sprawdzą się w nowoczesnych biurach, salach konferencyjnych, a także w pomieszczeniach domowych, takich jak kuchnia czy łazienka.

 

folia na szyby sonte folia na szyby sontefot. SONTE Poland

 

– Dotychczas współpracowaliśmy bezpośrednio z klientami, ale od jakiegoś czasu pojawia się coraz więcej zapytań od biur architektonicznych, projektantów wnętrz i innych osób związanych z branżą personalizacji, czy architektury. W związku tym postanowiliśmy uruchomić program partnerski – mówi Paweł Król, Dyrektor Generalny SONTE Poland.  
Sonte przez program Premium Partner udostępnia architektom zainteresowanym współpracą materiały techniczne (dydaktyczne). W ramach przygotowania do współpracy udziela wszelkiej pomocy merytorycznej dotyczącej inteligentnej folii na szyby, a w razie potrzeby udostępnia też zespół montażowy.
Po wpisaniu architekta do programu oraz realizacji jego projektu z użyciem inteligentnej folii okiennej zostaje wypłacona prowizja. System prowizyjny został skonstruowany w taki sposób, by każdej ze stron przynosić wymierne korzyści finansowe.

Aby dołączyć do programu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie SONTE Poland: www.sonte-poland.pl

 

43-382 Bielsko-Biała, Ul. Strażacka 81, woj. śląskie
tel. 510 123 029,