Płytki Ceramstic – Vinderen wychodzi naprzeciw klientom

Próbki płytek do domu – oferta na miarę potrzeb

Czas pandemii to dla wielu okazja do odświeżenia własnych czterech kątów. Pozornie nie ma nic prostszego od zamówienia produktów online z dostawą do domu. Często jednak czeka nas rozczarowanie, bo zdjęcie nie oddaje dokładnie kolorystyki, nie mówiąc już o fakturze. Dla klientów, którzy zdecydują się kupić płytki Ceramstic, należący do grupy Vinderen producent przygotował ofertę precyzyjnie skrojoną na miarę trudnych czasów: bezpłatne próbki, które można zobaczyć, dotknąć i porównać z innymi elementami wyposażenia bez konieczności wychodzenia z domu.

Płytki Ceramstic – dopasuj we własnym domu!

Należąca do grupy Vinderen marka Ceramstic przez lata działalności wypracowała sobie mocną pozycję jednego z wiodących producentów i dostawców glazury, terakoty, płyt gresowych, betonu architektonicznego, jak również szklanych i ceramicznych dekoracji oraz mozaik. W czasach pandemii firma udowadnia, że potrafi elastycznie reagować na potrzeby klientów nie tylko w zakresie rozbudowywania oferty produktowej i dopasowywania jej do zmieniających się trendów aranżacyjnych, ale także poprzez modyfikację form sprzedaży. Teraz każdy klient może zamówić bezpłatne próbki płytek Ceramstic i we własnym domu sprawdzić, jak zaprezentują się na ścianie czy podłodze. To ukłon w stronę tych osób, które – mimo stopniowego zdejmowania obostrzeń – nadal obawiają się przebywania w większych skupiskach ludzi lub tych, które są objęte kwarantanną i nadwyżki wolnego czasu chcą wykorzystać na remont. Możliwość zapoznania się z ofertą bez wychodzenia z domu to także świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na chodzenie po sklepach czy showroomach i stanie w kolejkach.

fot. Vinderen

Bezpłatne próbki płytek Ceramstic – krok po kroku

Proces zamawiania próbek płytek jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego Ceramstic i przejrzeć dostępny asortyment. Zadanie ułatwi precyzyjny podział na kolekcje i sprawnie działająca wyszukiwarka. Możliwe jest np. ustawienie takich parametrów jak cena, przeznaczenie (wewnątrz, na zewnątrz), format, struktura, kolor, kształt oraz wiele innych kategorii, dzięki którym proces kupowania przebiega bardzo sprawnie i z uwzględnieniem preferencji kupującego.

Po wybraniu konkretnych płytek Ceramstic, wystarczy kliknąć przycisk „zamów bezpłatną próbkę”, złożyć zamówienie i dokonać płatności przez bezpieczną bramkę do transakcji online. Koszt wysyłki wynoszący 20 zł pokrywa kupujący, i jest to jedyna opłata, jaka wiąże się z zamówieniem próbek. W jednej przesyłce można zamówić maksymalnie 4 próbki o wymiarach 30×60. W przypadku większych produktów, których transport jest znacznie utrudniony, płytki są przycinane do rozmiaru 30 x 60 cm.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma wprowadziła również nowe, dopasowane do sytuacji standardy bezpieczeństwa, które są ściśle przestrzegane na specjalnej linii pakowania próbek. Surowych norm przestrzega też firma logistyczna, która dostarczy zamówione próbki płytek Ceramstic prosto pod drzwi w ciągu zaledwie 2-3 dni.

fot. Vinderen

Nie tylko na czasy pandemii

Choć nowość wprowadzona w sklepie internetowym Ceramstic to odpowiedź na wyjątkową sytuację, w jakiej się znaleźliśmy, to jednak warto docenić również inne zalety takiego rozwiązania. Przede wszystkim każdy klient zyskuje niepowtarzalną możliwość, aby nie wychodząc z domu, nie tracąc czasu i pieniędzy na dojazdy, nie stojąc w kolejce – dopasować płytki dokładnie do potrzeb aranżacji i stylu wnętrza. To niepowtarzalna szansa, aby przyłożyć je do ściany, podłogi, porównać kolory, zobaczyć, jak wybrane płytki Ceramstic będą się prezentować przy różnym oświetleniu. Ponadto każdy klient, który po zamówieniu próbek zdecyduje się na zakup, otrzyma specjalny rabat.

Showroom, który przyjeżdża prosto do domu, pozwala zaoszczędzić czas, który zamiast spędzać w markecie budowlanym, można spożytkować na wiele innych sposobów.

fot. Vinderen

Pandemia koronawirusa wiele zmieniła w naszym podejściu do kwestii zdalnej pracy, edukacji, zakupów i codziennych aktywności, które przeniosły się w świat wirtualny. Elastyczne reagowanie przez producentów, dostawców usług i dystrybutorów na zmieniające się okoliczności jest dziś nie tylko warunkiem ich przetrwania, ale także wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów. A te z pewnością będą się zmieniać, bo w ostatnich miesiącach wielu – chcąc nie chcąc – przekonało się do zakupów online. Możliwość otrzymania próbek płytek Ceramstic to idealne rozwiązanie dla osób sceptycznie wcześniej nastawionych do kupowania przez Internet. Zamówienie próbek, a potem zakup płytek na tej podstawie pozwala zachować idealny balans między światem online a rzeczywistością, w której możemy dotknąć i zobaczyć wybrany produkt, poznając wszystkie jego właściwości, natężenie barw, których nie zniekształca monitor komputera oraz teksturę.

Próbki płytek Ceramstic można zamówić na stronie: www.sklep.ceramstic.com

02-231 Warszawa, ul. Jutrzenki 177, woj. mazowieckie
tel. +48 22 223 38 08,


Liczba odwiedzin: 434 | Data publikacji: 2020-05-29

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Wytrzymały a jednocześnie lekki i łatwy w...
08.11.2019 | Chemia budowlana
Senoplast Klepsch & Co. GmbH produkuje ekstrudowane...
22.05.2015 | Drabiny
W branży budowlanej, ale i w codziennych...
08.10.2013 | Artykuły ogrodnicze
Po skończonej budowie domu, teren wokół niego...
W marcu bieżącego roku Komisja Europejska przyjęła...
25.08.2020 | Systemy kominowe
Ricom energy produkuje systemy instalacji, będące wewnętrznymi...
Profesjonalnie wykonany taras wymaga zastosowania zarówno odpowiedniego...
Budownictwo drewniane, w ostatnich latach przeżywa zarówno w...
20.09.2016 | Kratki trawnikowe
Problem erozji gleby coraz częściej dotyka tereny...
Drewno jest niezaprzeczalnie piękne i stylowe. Dlatego...
25.03.2021 | Izolacje
Właściwy stan dachu to jeden z najważniejszych...
23.04.2020 | Posadzki przemysłowe
Odgłosy kroków czy upadających przedmiotów, szum wody...
18.12.2019 | Natryski pianki
Nowoczesne technologie hydroizolacji są już dostępne w...
Można mnożyć branże, które w toku codziennej...
04.10.2018 | Chemia budowlana
Skuteczne zabezpieczenie fundamentów i ścian piwnic przed...
03.11.2016 | Systemy kominowe
Choć w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym i pasywnym...
18.02.2016 | Stalowe konstrukcje
Duże przedsiębiorstwa przemysłowe nie mogą sobie pozwolić...
Holenderska jakość na polskiej ziemii! Nietypowe rozwiązania...
Inwestycja w energooszczędne pompy obiegowe oraz naczynia...
Wymagania, jakim muszą sprostać nawierzchnie zewnętrzne sportowe...
Na polskim rynku standardem jest wciąż wykorzystywanie...
29.10.2019 | Chemia budowlana
Łazienka jest nie tylko miejscem, w którym...
12.04.2019 | Izolacje
Elastomery – to technicznie zaawansowane polimery sztuczne...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. świętokrzyskie
woj. świętokrzyskie
woj. świętokrzyskie
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: rubtiler, vinderen, tworzywo sztuczne, gumy, produkty gumowe, guma, recykling, recykling z opon, opona, opony, ekologiczny, ekologiczne, działania ekologiczne, tworzywo ekologiczne, nawierzchnie gumowe, bezpieczne płyty gumowe, elementy gumowe, elastyczne elementy gumowe, maty wyciszające, nawierzchnie na boiska, płytki Ceramstic,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy