Dąb wędzony – podłogi, parkiety, blaty, meble
Śmiało można uznać, że drewno to jedyny materiał, który nigdy nie wyszedł z mody, ponadczasowy, uniwersalny i trwały. We wnętrzach zachwyca nie tylko elegancją, ale także trwałością, czym podłoga z dębu wędzonego czy akacji zdecydowanie wygrywa z wszelkimi imitacjami. W Polsce obok gatunków rodzimych bardzo popularne są gatunki egzotyczne, które jednak są dość drogie. Alternatywę dla nich opracowała firma DRYMAR, doskonale rozpoznawalna na naszym rynku jako pionier w dziedzinie wędzenia dębu oraz akacji. Proces ten polega na modyfikacji drewna amoniakiem, w efekcie czego uzyskuje się oryginalne, ciemne wybarwienie, charakterystyczne właśnie dla drewna egzotycznego. Deski z dębu wędzonego, parkiety, blaty kuchenne, schody czy meble to dziś wyznacznik stylu dla miłośników ciemnego drewna, którzy z różnych względów nie chcą lub nie mogą kupić gatunków egzotycznych.

 

dąb wędzony we wnętrzach dąb wędzony we wnętrzach dąb wędzony we wnętrzachfot. DRYMAR

 

Bezpieczna podłoga z dębu wędzonego
Drewno stosowane we wnętrzach (i dotyczy to także dębu wędzonego) jest nie tylko materiałem, który niezmiennie zachwyca estetyką. To także produkt, na który często stawiają urządzający swój dom rodzice, którzy przy wyborze materiałów wykończeniowych kierują się nie tylko jego walorami wizualnymi, ale też względami bezpieczeństwa najmłodszych członków rodziny. Jako naturalny surowiec drewno nie uczula i nie wywołuje alergii, a deski z dębu wędzonego czy parkiety świetnie się w ten trend wpisują. Jednocześnie doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe, przez co podłoga – chętnie wybierana przez maluchy jako miejsce do zabawy – jest nie tylko bezpieczna, ale także przyjemnie ciepła.
Produkty oferowane przez firmę DRYMAR posiadają certyfikaty jakości i atesty higieniczne. Aby zagwarantować ochronę przed uszkodzeniami, produkty są olejowane, przy czym oleje służące do impregnacji są pochodzenia naturalnego, a ich bazę stanowią woski i oleje roślinne uzyskiwane ze słonecznika, lnu, soi, oraz ostu.

Stoły, łóżka, ławy, dziecięce łóżka drewniane
Jako naturalny surowiec drewno sprawdza się nie tylko jako materiał na podłogi. Wykonane z niego meble stanowią wspaniałą dekorację, a zarazem są bardzo funkcjonalne i trwałe. W ofercie firmy Drymar obok podłóg z dębu wędzonego i akacji, blatów czy schodów znajdziemy też szeroki wybór mebli – na przykład kompaktowe zestawy wysuwanych stolików, łóżka, ławy, stoły.

 

dąb wędzony we wnętrzach dąb wędzony we wnętrzachfot. DRYMAR

 

Firma produkuje również meble dla najmłodszych, bo przecież dziś urządzanie pokoju dziecka jest równie ważne, co aranżacja innych pomieszczeń w domu. Również tu obowiązują określone (i często zmieniające się) style i mody, a wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać, aby stworzyć komfortową i bezpieczną przestrzeń, w której można spędzać czas na zabawie i wypoczynku. Wygodne dziecięce łóżko drewniane firmy DRYMAR wykonane z litego drewna jaworowego doskonale wpisze się zarówno w nowoczesne aranżacje, jak i w wystrój klasycznych wnętrz, a zarazem jest to mebel solidny, trwały i bezpieczny. Standardowo oferowane jest w wymiarach 120 x 60 x 87 cm, jednak na życzenie klienta można wykonać dziecięce łóżko drewniane w dowolnych wymiarach, modyfikując także różne detale wykończeniowe.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.drymar.pl

 

37-200 Przeworsk, ul. Wojska Polskiego 58, woj. podkarpackie
tel. 16 64 87 053, 509 185 777, 509 185 999,